Kingdom Death: Monster

xxxxxxxxxx hodnoceno 21x (Seznam vlastníků)

Kingdom Death: Monster - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 17 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Kingdom Death
Autoři: Adam Poots
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter 1.5

https://www.kickstarter.com/projects/poots/kingdom-death-monster-15
25.11.2016 08:56:03

Uff
Věděl jsem o tom dopředu a stejně jsem to podcenil.
Kickstarter kampaň spustili v 6:01 ráno, samozřejmě jsem drobně zaspal, takže v 6:41 co jsem otevřel KS, tak 2x1000 slotu, co měli na Black Friday pro zlevněné boxy (200USD za plnou 1.5 verzi, 300USD za 1.5 verzi + Gamers box bonus), bylo totálně a beznadějně vyprodaných. Za míň než 40 minut. Chvilk jsem na to nevěřícně zíral a pak jsem si šel lehnout s tím, že teda budu muset asi zaplatit o 50USD vic a že to ještě počká.
Nedalo mi to a naštěstí jsem se k tomu vrátil zpátky a dal refresh. Adam naštěstí přidal po 500slotech ke každému, takže se mi podařilo zapledgovat zlevněný 300USD pledge. Obojí se zase vyprodalo, ale už ne tak nesmyslně rychle, Amíci si šli evidentně zklamaně lehnout.
2mil USD padli do dvou hodin.

25.11.2016 10:42:23

black friday
já stihl jenom ten za 200 core game...ale co jsme četl, tak i s core setem je to na hodiny a hodiny zábavy jak hraní, tak modelařiny...alespoň zbydou peníze na nějaké další hry

25.11.2016 11:06:51

tysek
Taky tak a ona ještě budou nějaká rozšíření, už teď tam jedno je, tak to stejně nabobtná :)

25.11.2016 11:09:53

stretch goals
Do hodiny sa backlo okolo 2mega.
Musel som bezat po penazenku do auta, aby som to stihol este v prvych 1000 :)

Hlavne som zvedavy na stretch goals.

25.11.2016 16:05:49

Stretch goals
Se obavam ze vyjma toho Gamblers Boxu zadne stretche zdarma nebudou.
Novinky budou v tom upgrade kitu z verze 1.3 na 1.5, ale to si kazdej zaplatil 50USD v navysene cene.
Gamblers Box je podobny, vlastne stoji 100USD a nikdo nevi co v nem vlastne bude.

Vsechny ostatni veci co se otevrou v kampani budou na 100% zpoplatnene add-ony stejne jako v predchozim KS. Pokud prihodi neco extra zdarma tak me prekvapi, ne ze bysme si to nezaslouzili, takhle brutalni nastup v pledge uz jsem dlouho nevidel.

25.11.2016 17:50:11

...
Na stránce kampaně zatím nic,ale ve dvou updates už něco je.

25.11.2016 21:42:47

Mila prekvapeni
Novy boss, prodlouzeni kampane a pravidla v pevne vazbe i pro update pack - to me potesilo!

26.11.2016 15:26:48

Expansions alebo gambler
Mate niekto v plane si prikupit nejaky expansion alebo ten Gembler chest ?
Gembler chest ma vyhodu v tom, ze ho posielaju o rok skor ako expansions, ale na druhej strane ma jeho obsah, zatial nijak neohuril.

29.11.2016 06:08:28

Expansions, gambler a dalsi...
Ja zatim sleduji, jak to bude probihat, a co vsechno se v nich objevi, kdyztak pridam pledge. :)

29.11.2016 17:17:34

Pledge
No ja jsem upsany na ten 300USD pledge takze Gemblers Chest uz mam backnuty povinne. Zatim jsem z toho taky trochu zklamanej, cekal jsem ze to bude spis vic expansion nez fancy veci.
Uvidime.
Expac spis neplanuju, ta hra je velky sousto uz sama o sobe a navic doted jeste nevim jestli to bude skutecne dobry. Kdybych nemodelaril, tak do toho ani nejdu s touhle cenovkou za vstup.

29.11.2016 22:17:30

expanze
ono se těžko vybírá nějaká expanze, když vlastně netuším, k čemu jsou dobré....jestli jsem do dobře pochopil, tka některé ti hru prodlužují, jiné ti nahrazují monstra ze základní krabice atd. a vyznat se v tom, když s hrou nemáš žádné zkušenosti...

30.11.2016 07:14:08

tysek
Dragon King a Sunstalker mění celou kampaň, u ostatních to je pak spíš o větší variabilitě, Manhunter ti může přepadnou tábor. Já uvažuju o Dragon Kingovi a pokud bude k dispozici za zvýhodněnou cenu tak o Gormovi, dá se s ním nahrazovat White Lion. Ty ceny jsou teď v rámci KS docela slušné navíc by mělo být i příznivější poštovné, než při objednávkách z krámu. Jinak ten nový Nightmare Ram taky vypadá zajímavě, má jiný boj než ostatní, který probíhá v jím vytvořeném labyrintu kde se tě snaží dostat do svých pastí. Ale víc ti asi řekne někdo kdo to nějak víc hrál.

30.11.2016 09:01:56

...
no uvidím, počkám, až toho bude víc odhaleného a jednu, dvě expanze bych si přidal...uvidím, co mě zaujme, nebo s jaká doporučení mezi tím dohledám

30.11.2016 09:19:38

Urcity popis expanzi...
... lze najit zde. Spoilers Warning.

https://boardgamegeek.com/thread/1532135/expansion-summaries-includes-card-counts-pg-3

1.12.2016 01:55:14

:(
Byl by někdo tak hodný a vysvětlil mi trochu tu ks kampaň? Moc to nepobírám. Pochopil jsem, že autorům vybouchlo x milionů do obličeje. Doba dodání základu pokud rozumím je rok 2017 poštovné 40 dolarů. Zas až tak moc figurek tam není.

Když budu uvažovat tu core krabici odemknou se tam nějaké stretch goaly?

3.12.2016 22:28:31

czechImenhotep
Ne, jen budou ještě odhalený nějaký updaty co se týkají verze 1.5 ale nečekal bych nic velkého, největší věc je přidání Gold Smoke Knighta do kampaně a její natažení o pár let.Krabice už jsou jinak ve výrobě. Hlavní je slušná úspora proti běžné ceně v krámě. Jinak něco se objeví v rámci gambler´s boxu, i když tam to vypadá spíš na věci k pokročilým pravidlům a nějaké ty figurky navíc. Jinak se budou spíš objevovat rozšíření za zvýhodněnou cenu.

3.12.2016 22:40:54 | Upraveno autorem (porovnej)

Konec kampaně
Kampaň se blíží ke konci, jak sjte na tom?
Nakonec jsem to envydržel a mám zatím Core Game + Gamblers Chest + Dragon King Expansion + ty dv menší crossover proma. Chystám se ještě na Dung Beetle Knight a Lion Knight, pokud se na poslední chvíli neodhalí něco co by mě přesvědčilo že to chci víc než tyhle dva. A pár pin-ups.

6.1.2017 15:28:02

KDm
No já to krapec rozjel no. Proto taky rozprodávám polovinu her co mám. Stejně je nehraju a práší se na ně:)

Jinak teda Ancient Lantern + campaign book + silver city . Co se týká herního dopadu, tak mi přijde, že tyhle dvě nové rozšíření toho změní nejvíc. Mne teda lákají nejvíc. Nové monstra jsou taky cool, ale tohle mi přijde lepši. Tak snad neprohloupím. Stejně toho contentu bude tolik, že to dohraju a slepím tak za 4 roky:)

6.1.2017 15:55:03

KDM
Já ještě nevím jestli to chci, jeden den to chci moc, druhej den si říkám, že v tom nemůžu utopit tolik peněz :) Ale asi tomu neodolám, mám 300$ Black Friday Gold Lantern a k tomu bych rád Gryphona, Dragon Kinga, Dung Beetle, Lion Knight, Nightmare Ram, Screaming God.

6.1.2017 16:23:34

froggery
No dívej. Já osobně do toho rvu tolik, protože časem chcu ten herní content zkompletovat celý a teď je to za "dobré" prachy. Jiné hry už stejně moc nehraju a tohle bude srdcovka, takže už budu investovat jen sem.

Co se týká nákupu, tak samotný Poots říká, že ti stačí bohatě core set na hodně dlouho dobu. Pokud chceš pro sichr za tenhle peníz i něco navíc, kdyby si to náhodou ohrál rychle, tak spousta lidí doporučuje DK,DBK a Gorma a s tím si taky vystačíš na dlouho:)

Tak to nemá smysl lámat přes koleno , pokud fakt nehceš kompletovat.

6.1.2017 17:12:45

jen core
Já si koupím jen core, tam budu mít dost zábavy na dost dlouho. Pokuď v pledge manageri se bude dát něco přidat, tak možná přidám. Stejně si myslím, že za 2-4 roky bude KDM znovu na kickstarteru, tak tam bych si něco přidal.

6.1.2017 17:59:46

Lapcis
Jo tak core by určitě vystačilo na dlouho, zas když je teď možnost mít něco za zvýhodněný ceny a podle všeho i výhodnější poštovný než z toho jeho obchodu, tak neodolám abych k tomu něco nepřihodil, pak už budu asi spoléhat jen na to, že udělá zas nějaký black friday výprodej případně že zas přijde za pár let s dalším KS :)

6.1.2017 23:59:59

froggery
Jasný, já jen reagoval na to , že nejsi rozhodnutý :) a ten core set zas taková palba není, na to co tam vše je :)

7.1.2017 06:23:05

Lapcis
Jo ta cena core setu není zas tak přehnaná, když vidím některé 100$ krabice od FFG :) No ještě jsem to celý pořádně projel a nakonec skončím asi taky u Ancient Lantern, aspoň mě to donutí se zbavit věcí co se moc nehrajou a udělat si pro to místo, takováhle příležitost se nemůže propásnout :)

7.1.2017 15:14:09

Me plany
Ja si beru:
Update na 1,5
Gambler's Chest, protoze se mi libi figurky a nova pravidla
First Hero, protoze jde spolu se Silver Lanternem a vychazi to levneji kvuli prvnim dvema, jinak o nej primarni zajem nemam
Sunstalker, protoze jsem si ho neporidil zavcas
Gorm, ackoliv je obludne obludny, jelikoz se hodi dalsi monstrum na casna leta
Par pinupu, protoze se mi libily

Zvazuji, ze si pridam par novych rozsireni, ale popravde receno, nez je vyrobi, nez dorazi, kdo vi, kde budeme.

7.1.2017 15:15:44

Vybíráme z Bazaru

Krycí jména - Disney
Krycí jména - Disney
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 7 hodin

Offcanvas