Jízdenky, prosím! Evropa: 15th Anniversary

xxxxxxxxxo hodnoceno 49x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím! Evropa: 15th Anniversary - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2021
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Vyplatí se?

Doma ještě žádné TtR nemám, ale už dlouho jsem uvažoval o jeho koupi a teď navíc oznámili vydání téhle pecky. Vyplatí se to za tu cenu nebo bude lepší koupit si třeba obyčejné TtR Evropa a k tomu ještě něco z jejich série?
Předem díky za odpovědi
25.1.2021 18:56:06

Cena
Winring
No ano, ja totiz neprodukujem masovo ale kusovo :-)
Niekto musel vlaciky nadizajnovat, niekto musi mat farebnu tlaciaren, niekto musi z niecoho zit. Ale chapem, ty si jeden z panov co chce vsetko zadarmo :D

Len pre tvoju informaciu, cely 1 set pre 5 hracov sa tlaci bezmala 7 dni v kuse - ak samozrejme sa nic nepokazi.

17.2.2021 13:58:39

:D
Zase další člověk s věšteckou koulí, co zná lidi lépe než oni sami.

Nemám problém utrácet, ale nevidím důvod kupovat "hezčí mašinky", když za o hodně lepší cenu můžu mít krásnou oficiální deluxe edici obsahující velmi dobré mašinky. :)

To jak si stavujete vy cenu, je vaše věc, to mě jako případného kupce nezajímá, zajímá mě co za co. Pokud vám to lidi takto kupují, prosím, dobrá práce. Pro mě to je mimo mojí poptávkovou křivku.

17.2.2021 16:12:05

:D

Treba sa pozriet ako ste reagoval vy :D
Bez toho aby ste si uvedomi co len F z toho ako funguje dizajn a 3D tlac.
To, ze Vas nezaujima cenotvorba je v poriadku, jednoznacne nie je pre Vas tento set urceny. Je mimo Vasho zaujmu, v poriadku, preco potom takato impertinentna reakcia?

Aha, lebo ste si potreboval buchnut... Aj taki sa najdu.

17.2.2021 20:03:57

idem do toho
Ja asi do toho pojdem...hlavne preto, že najvacsiu radost mám ked si zahrame v rodine (sory partia - ale dám si s Vami rad aj rozne pecky)...a tato hra je typicky "pro family" a deti (aj ja) máme hrozne radi vláčiky

23.2.2021 02:08:38

Tahle verze je pecka, parádní vagonky, hezká mapa, spousta karet stanic. Akorát je to děsně velká krabice a nevejde se do Kallaxu, mrcha

25.1.2022 21:29:29

Normální Evropu nemáme, jiné vláčky, třeba i barvené, si klidně vytisknu, ale ta mapa mě lákala, takže jsem jí nakonec ulovila v povánočním výprodeji. Na stůl se nám vejde tak tak, je opravdu hezká…. Ale nemyslím si, že se pro běžné hraní úplně vyplatí. Plánuju jí nechat budoucím generacím a oslnit tím vnoučata :)

26.1.2022 17:53:03

Vybíráme z Bazaru

Raptor
Raptor
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas