HysteriCoach - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 14
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: Granna
Matagot
Scribabs
Autoři: Walter Obert
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dáme góóla, dáme góóla, heja hej!

Už po prvních zkušebních a poznávacích hrách, zatím jen v minimálním počtu hráčů, musím konstatovat, že tohle je pěkně "ulítlá" a bláznivá hra plná legrace. A co teprve až to donesu do našeho sportovního klubu a zahrajeme ve více hráčích, to bude nářez. Člověk se pobaví už při čtení soupisek a vyslovit některá jména je zážitek. Originální formát, kdy oba týmy hrají zároveň, trenéři vyvoláváním jmen a gestikulací řídí svůj tým, vytváří atmosféru srovnatelnou s ligou mistrů! Tahle hra se prostě nedá brát vážně, ale pro hráče s duší sportovce skvělá zábava.
8.9.2009 21:49:22

Dá se to porovnat s Ligrettem Football?
Téma vypadá podobně, ale tohle má desku. No to si budu muset někdy prohlídnout na vlastní oko.

8.9.2009 23:22:35

2 husak
Da. Je to uplne jine. Jo a je v tom mic. (resp. jsou tam dva - pro kazdy tym jeden)

9.9.2009 03:32:37

úplně jiné kafe
Tady hrají dva týmy proti sobě, každé má svého trenéra, který musí gesty a povolenými výrazy postupně podle náhodně tažené karty rozestavit své hráče do správných pozic, ti si samozřejmě musí přihrávat míč, no a nakonec je tam i střelba na branku, z níž může ale nemusí padnout gól. Pro mě, jako pro trenéra (i když trošku jiného sportu) originální zábava! No a samozřejmě velká část zábavy spočívá ve vyslovení a vyvolávání těch těžce vyslovitelných jmen. Poslal jsem pár fotek....

9.9.2009 06:34:27

real play
Jak jsem tak procital quick rules na bgg, tak me napadlo, ze tato hra by mohla byt lakava na tabor. Proto bych se chtel zeptat toho kdo ji ma, je realne pouzivat misto hraci desky a papirovych hracu hrace realne? :) Mysleno, ze by bylo predkreslene nebo vyznacene uzemi, kazdy hrac by hral jako realny hrac a trener ho navigoval, dle prislusne karty (samozrejme ty "fotbalove" jmena) Nevidel jsem teda cele pravidla, ale pripada mi, ze by to nemusel byt problem, co myslite?

10.9.2009 08:48:49

Bajn
Podle me by v tom nemel byt problem, sice nejsem vlastnikem, ale videl jsem to hrat a melo by to jit v pohode;)

10.9.2009 08:56:09

real
Super, uz to vidim jak rvu po detech, pripadne oni na me :))

10.9.2009 09:15:03

Bajn
Určitě to nebude žádný problém, dokonce jsem na stránkách výrobce narazil na fotky z takovýchto akcí. Měli hřiště rozdělené do čtverců nějakými páskami, hráči byli v dresech, vypadalo to hodně dobře. Asi to taky někdy s děckama vyzkoušíme!

10.9.2009 11:56:10

Kam se hrabe Liga Mistrů
Víkendové sportovní soustředění jsme si o půl jedné v noci zpestřili několika mači hysterického kouče. Zvlášť jeden se neopakovatelně vryl do našich duší. V zápase Brazílie - Rusko za stavu 2:2 (hrálo se do tří)oba dva týmy nevyužily 4x!!! možnost skórovat (hodit tedy na kostce č.3 a víc), Rusové dokonce 4x po sobě hodili 1, jednou dokonce z penalty....až celkově devátý pokus rozhodl!!! Ještěže jsem zápas řídil jako rozhodčí, jinak nevím, jak by to dopadlo....
Emoce, napětí, zklamání, radost, tohle všechno přináší tato hra. Jedno je jisté, kouč musí být velmi bystrý, emotivní a pohotový, jinak jeho tým nemá šanci uspět. No a jak říkají naši sportovci, "je třeba mít i to štěstíčko"

13.9.2009 22:29:22

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Nightvault
Warhammer Underworlds - Nightvault
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas