HysteriCoach - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 4 - 14
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Současnost, Sport
Herní kategorie: párty hra
Čeština: není
Vydavatelé: Granna
Matagot
Scribabs
Autoři: Walter Obert
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

česká pravidla

Máte někdo česká pravidla prosím?
4.10.2009 19:30:44

česky
Přeložené to ještě asi nikdo nemá...
Ale z těch anglických se to dá docela dobře vededukovat :-) nejsou moc složitá. Zvládl jsem to i já, a to moc aj neumím :-(
A co jsem nevěděl, to jsem si domyslel...
asi jsem ti moc nepomohl.....

4.10.2009 19:41:58

.
hm to mi opravdu nepomohlo :-) kdybyse ti ty tvoje dedukce třeba chtělo sepsat. to by mi už pomoct mohlo

19.10.2009 16:52:46

pravidla
Ono to není nic složitého. Náhodně rozestavíš hráče na plochu. Modrý tým si rozdělí modré hráče (karty s čísly), červený to samé. Trenéři se postaví naproti svému týmu a vylosují si tým, za který budou hrát. Jednu soupisku si ponechá trenér, druhou si před sebe položí hráči aby věděli kdo za koho hraje. Pak si kapitáni vytáhnou kartu taktiky, otočí ji až v okamžiku, kdy začíná hra. Pak musí své hráče pomocí pokřiků a gest (nesmí ale křičet dopředu, doleva, musí to "okecat" třeba k lajně, nabíhej atp. taky se nesmí dotýkat hráčů, a samozřejmě je musí oslovovat jmény, co jsou na soupisce)rozestavit přesně do pozice, jaké jsou na kartě taktiky. Samozřejmě postupuje postupně. Když je první hráč na své pozici, zakřičí přihrávka a hráči přesunou balón na tuto pozici. Až je poslední hráč na svém místě, zařve střela.V tom okamžiku musí přestat pohybovat hráči i druhý tým (oba týmy samozřejmě hrají současně). Rozhodčí zkontroluje, zda je vše podle pravidel, pokud ano tým střílí (hází kostkou, hozené číslo musí být vyšší než je současný stav, vedu 2:1, musím hodit trojku, jednička je vždy vedle a šestka vždy gól) pokud není rozestavení v pořádku, musí se provinilý tým rozestavit do základního postavení a začít úplně znovu, kdežto druhý tým pokračuje tam, kde skončil. Pokud padne gól, začínají oba od začátku. My to hrajeme ve větším počtu, takže je dobrý i rozhodčí (většinou já) a já pak uděluju žluté karty třeba za nesprávně vyslovené jméno, nebo za špatný pokyn (doprava) nebo i za faul, to když hráč, který táhne, shodí figurku soupeře, za dvě žluté je červená = penalta. No takře asi tak. Uffff

19.10.2009 18:06:33

pravidla
dik

26.10.2009 08:12:24

Vybíráme z Bazaru

Mouthguard Challenge - Bláznivá výzva
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas