Heroes of Might & Magic III: The Board Game

xxxxxxxxxx hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Heroes of Might & Magic III: The Board Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 3
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 130 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: kooperativní, strategická, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: Archon Studio
Autoři: Jakub S. Olekszyk
Kamil Białkowski
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

KICKSTARTER 2022

Kampan se spousti v listopadu 2022, odkaz zde:

https://www.kickstarter.com/projects/archonstudio/homm3boardgame/

29.9.2022 17:35:04

@michaelnae 

Odhadova  bych tak půlka co máme my vzhledem k počtu obyvatel

21.11.2022 14:03:26

Momentalně je 560 z CZ, takže jsem přesvědčen, že těch zbylých 200 se do konce kampaně najde, nebo už klidně ze Slovenska je :) Takže už si opatrně pískám, že budem mít HoMaM přeložené! Což je super, protože až to přijde, tak na to budou děti už dost velký a čeština je super bonus :) 

21.11.2022 14:45:48

Moc nechápu tu kampaň, přijde mi, že to dost flakaji, když se dívám na ty updates. Ty goals nejsou vůbec aktuální, divný, když by měli hlavně přispět další zájemce o hru .. klika, že jde o HOMM 3

22.11.2022 01:08:41

@Shoter goals aktualizují cca 2x denně (ráno a večer) ale jinak je fakt že updates moc nebylo :)

22.11.2022 09:59:01

A ty co byly, tak byly o ničem. Jejich blog posty mají daleko větší přínos. 

22.11.2022 10:13:15

Jako jo :D Oni rikaj, ze pracujou od 8:00 do 16:00  takze mimo tuto dobu jsou doma a neaktualizujou kampan. Prijde mi to humorny. Cekal bych ze behem teto doby pojedou s plnym nasazenim. 

22.11.2022 10:41:44

Ad počty zo Slovenska - skúste si vyžiadať priamo od nich ten počet, pretože sa obávam, že u nás ten záujem je výrazne chladnejší. :) Možno sa mýlim, ale osobne si myslím, že zo SR tam nie je ani stovka, možno ani 50.

22.11.2022 10:45:08

@Cardinalle psal sem tam dotaz jak to bude s tím spojením + ty SK počty tak uvidíme zda něco odepíšou. 

22.11.2022 11:58:31

Tak mi teda potvrdily že se to bude sčítat s SK. Ovšem je blbé až komické že ani oni sami aktuálně nevědí kolik nyní lidí z SK je a budou to vědět až po skončení kampaně. Hold jistá omezení KS. (možná kdyby si to přímo od KS vyžádali tak by jim to napsali ale to se jim evidentně nechce). Vědí to samé co my vidíme v community tabu a to TOP10 zemí. Takže SK počty můžeme jen odhadovat.

Každopádně nevím jak to vypadá v různých SK FB deskoherních skupinách ale chtělo by to tam kampaň všude nasdílet s tím že stačí i 1€ příspěvek a základní ticket to erathia pledge. (v CZ skupinách se to snad řeší všude :D) 

22.11.2022 12:30:08

Zvažuji to také podpořit, kvůli podpoře té české verze. Pokud nyní dám nižší pledge, půjde to potom (jako většinou) zvýšit a dokoupit v pledge manažeru i ta rozšíření? Možná blbej dotaz :-) ale včera jsem se tam díval a moc jsem tomu nerozumněl, jak se tam postupně přidávají ty další addony.

22.11.2022 13:27:27

@Derecho Ano, je možné přispět třeba 1 EURO a v rámci pledge manageru pak zvolit cokoli a doplatit potřebnou částku. 

Osobně úplně nevidím smysl v pořizování určitých doplňků. Podle mého názoru se jasně vyplatí nejvíce Azur nebo Grail pledge, pokud někdo nechce nižší úroveň bez figurek. Přesto však obdrží podle všeho u Basic pledge rozšíření Tower, takže pak bude mít jednu sadu figurek a zbytek pouze v kartách, což není úplně ideální pro hru... Je to trochu účelový postup, který nutí jít do varianty s figurkami. Dokupování doplňků samostatně mimo pledge je pak výrazně dražší. 

Jediná “nevýhoda” nižšího příspěvku v rámci kampaně je, že nepomůže odemykat strech goaly…

22.11.2022 13:52:54

Během dneška by měli zveřejnit další update s číslem 5. Jinak co jsem se tak zhruba dočetl v komentářích tak do budoucna plánují další expanze. (Dílky s podzemím, Chybějící města (hlavně Inferno :)), Pirátské rozšíření atd…)

22.11.2022 15:04:59

@inconstantia Ano pledge celý je levnější než dokupovat rozšíření.  A druhou stranu do toho člověk dá dost peněz s dva roky nic nevidi ( plán je prosinec 23 jinými slovy prosinec 24 jak už je dobrým zvykem). Plus vzrostou náklady na dopravu. Nevím no, kdyby to šlo, podpořím tím jedním eurem a pak se pledge manažeru mohu rozmyslet. Pokud by byla česká verze asi bych šel do něčeho většího.

22.11.2022 16:05:24

@Derecho Troufám si říci, že česká verze by nás už minout neměla, téměř jsme na pozadovanych 750 a pokud by někdo přeci jen bral raději hru v angličtině, mělo by se to doplnit o bratry Slováky. S tím jak roste celková vybraná částka je hra cenově hra stále zajímavější a bude i mraky postřehů na její zlepšení.

 

PM je sice supr mít možnost zaplatí 1eur a pak si vybrat, ale ochuzujeme se pak zbytečně o bonusy, které mohly být v ceně. A po 3000000 by mohlo být ještě něco vážně super, já bych proto zbytečně nečekal a jestli to bude 12/23 nebo 6/24 .. prostě až to bude bude, lepší než dřív a v horší kvalitě 

24.11.2022 12:28:35

Čeština potvrzena, ještě ten super stretch Goal a budu spokojen, vypadá to lépe a lépe. 

25.11.2022 12:13:19

@Shoter bacha na ten bold :) Jinak čeština je už jistá. Oznámily to zkrátka proto že již bylo jasné že těch 750 lidí bude takže proč to odkládat. Takhle se aspoň urychlí kampaň na dosažení 3 mega. Ale dle odhadu a vývoje částky by ty 3 mega měli v pohodě padnout. Pak by měla být nějaká speciální odměna. Spekuluje se dalších neutrálních postavách, třeba azuroví draci + figurky. Další frakce již nebudou (potvrdily to samotní autoři). 

Jinak dneska kolem 17:00 by měl být větší update s videem na rozšíření Bojiště. 

25.11.2022 12:23:19

Ahoj, jsem tam ted za 1€. Láká mě to do toho jít z nostalgie a mnoha hodin u PC verze, ale mám teď na cestě několik dalších her s vyšší cenou a potřeboval bych tu platbu odsunout na pozdější dobu, ideálně až po novém roce.

Takže dotaz tedy zní: vyřeším to tím, že to nechám takto a dokoupím pak vše v PM?

Přijdu tímto o něco? Nesledoval jsem kampaň od začátku a nevím zda dostanu úplně to samé jako bych byl v kampani od prvního dne.

Díky  

25.11.2022 18:33:53

@Smith-g jj, přesně k tomu je pledge manager. A ano, dostaneš všechno za stejnou cenu.

25.11.2022 18:49:17

Stále potom pokukuji, nostalgie.

Nebyl někde komplet playthtough? Kolik času trvala hra pro 2 / 3 / 4 hráče?

26.11.2022 08:56:42

Muzu se jeste zeptat? Myslim, ze jsem to nekde videla, ale nemuzu to najit. Vcera jsem si koupila za 169e,ale z uctu se nic neztrhlo. Platba probehla, ale k zaplaceni 0 a probehlo to do konce… jak to tedy probiha prosim? 

A nikde jsem nenasla moznost koupit 2 kusy. Na jeden ucet muzu mit jeden kousek a dalsi ucet jiny? 

Diky moc a hezky den. 

26.11.2022 13:08:43

@Mariellka  Peníze se strhnou v okamžiku, až kampaň skončí. Zatím to máš jenom rezervované a do konce kampaně to můžeš ještě zrušit.

Další kusy můžeš objednat pak dodatečně, až se otevře Pledge Manager, kde si vybereš, co za investované peníze vlastně chceš. Tam můžeš přidávat další věci, další celé pledge a doplatíš tam zbytek. Pokud si chceš už teď dopředu předplatit za víc Pledgí, tak prostě jenom otevři svoji pledge na KS, dej upravit, přidej větší částku (třeba dvojnásobek, pokud chceš celkem 2 kusy) a jak kampaň na KS skončí, tak se Ti z účtu strhne ta odpovídající částka. Potom v Pledge manageru už jenom vybereš, že to chceš 2x a zaplacená částka se Ti tam automaticky načte a doplatíš třeba už jenom poštovné.

26.11.2022 14:12:27 | Upraveno autorem (porovnej)

A kruci…..ta nostalgie a jeste v cestine. Jen jsem to prolitnul, ale zadny early bird jsem nevidel, bylo neco,nebo v ramci live kampane je vse v plny palbe?

Pockat….a INFERNO nebude? To snad ne.

 

26.11.2022 19:05:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Early bird ne. Inferno ne. Pry potrebuji ze znacky rejzovat. Chci rict, pry v dalsich rozsirenich je planovano. 

26.11.2022 19:25:59

Musim se jeste kouknout na gameplay,nez udelam blbost….pamatuju, ze u PC byli prostoje jako prase.

Pocitam, ze za NPC bude hrat protihrac, ale porad to vypads, ze se dva bavi a zbytek cumi.

Ten prubeh bitvy no nevim…zatim vidim karty, zetony, figurky…no musim to prostudovat. :)

26.11.2022 19:28:10

@Korenar  Pokud jsi to objevil az ted a uz neni moc casu, doporucuju videa od Bartyxe (unboxing - odkaz je v kampani), dale nazor Oskara na https://www.youtube.com/watch?v=U01-vMpscwc

 

 

26.11.2022 19:32:12

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria (CZ)
Settlers: Zrod impéria (CZ)
Akt. cena: 580 Kč
Končí za: 20 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas