Gosu - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra, strategická
Čeština: není
Vydavatelé: Moonster Games
Autoři: Kim Satô
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DD
DD - avatar

pravidla

Mam jeden dotaz k pravidlum, kterej jsem nejak nenasel ani v FAQ.
Jak je to kdyz je rovnost v poctu VP, a prijde do hry Kork (player with lowest no. of VP draw 2 cards). Berou oba hraci nebo ani jeden?
19.9.2010 20:18:40

Panzer
V podstatě je to přesně jak píšeš /nemá vojenskou hodnotu, klan, schopnost, nemůže mutovat a nemůžeš zahrát při bloknutém jediném Heroesovi té barvy, Bakuta/.

- ale není to jako by neexistovala, stále může být zničena a stále se počítá do limitu 5 karet na řádku.

12.3.2011 13:36:55

draft varianta
Vřele doporučuju používat oficiální draftovací variantu hry. Na začátku se rozdá klasicky 7 karet, hráči si nechají 2 karty, zbývajících 5 pošlou dále a 5 zase přijmou. Dále si vždy ponechávají jenom jednu kartu, zbytek zase pošlou dál a tak se celý proces opakuje, dokud všichni nemají 7 karet v ruce. Dnes jsem počáteční draft variantu vyzkoušel a přijde mi, že jinak by se snad ani hrát nemělo (snad s výjimkou první hry, kdy stejně hráči neví, o co vlastně jde). Náhoda při rozdávání karet je tím podle mě ostrouhána na minimum.

13.3.2011 00:38:49

Panzer
Je to nejaky cas, co si sa pytal... ak je karta trapnuta, tak nemozes zahrat goblina rovnakeho klanu na dalsi lvl.

20.4.2011 20:50:40 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

Pravidla
Trapnutej goblin nema klanovou prislusnost, takze pokud mas lvl1 dark, lvl2 dark trapped tak nemuzes zahrat lvl3 dark. Pisou tam ze se stale pocita do armady, tudiz muzes zahrat goblina do rady nad nej.

A tedka par dotazu z me strany:
Kamakor: Kdyz hrac passne a ja zahraji po tom Kamakora, lizne si hrac kterej passnul 3 karty i kdyz kdyz passoval tak Kamakor nebyl ve hre.
Dawn: kdyz znicim Dawna, liznu si kartu? Tudiz trigruje se efekt na znicene karte jeste nez je znicena nebo je nejprve znicena a tudiz uz se nemuze spustit ten efekt.

10.7.2011 17:35:45 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

Reply
Tak jsem odpovedi nasel.
Kamakor: Efekt se spousti pouze v pripade ze hrac pasuje a Kamakor je ve hre nikoliv zpetne.
Dawn: vsechny efekty musi byt vyreseny, tudiz stejne jako je to s Kao v FAQ tak za zniceneho Dawna se lize karta

10.7.2011 17:47:50

DD
ano, mas pravdu, nema hodnotu, schopnosti, ale ani KLAN.
radsej som ten predosli prispevok zmenil, nech uz nikoho nemyli.

10.7.2011 20:17:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

SOS Titanic v anglictine - verze z 2022
SOS Titanic v anglictine - verze z 2022
Akt. cena: 60 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas