Galaxy Trucker - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Albi Polska
Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Galaxy Trucker Anniversary Edition

Domlouvame ted s CGE vydani druheho rozsireni ke Galaxy Truckerovi a v ramci toho se bavime i o ceske verzi Anniversary Edition, kterou kluci pripravili letos pro Essen. Jedna se o obri krabici, ktera obsahuje vse, co doposud v GT vyslo (zaklad, prvni i druhe rozsireni) plus komix jako pozornost, specialni karty pro hru nestejne sikovnych hracu a specialni karty se seznamem komponent. Nase snaha je dostat cenu na 2000 Kc, aby to vychazelo vyhodne pro lidi, kteri do toho pujdou. Byl by tu o to zajem? Pokud ano, otevreli bychom na to predobjednavky:)
14.11.2012 15:10:41

chápu to dobře?
zahlédla jsem, že už se to dá předobjadnat. Popis zní takto.

Exkluzivní české jubilejní vydání oblíbené hry Galaxy Trucker na rozdíl od anglické verze neobsahuje základní hru ani předchozí rozšíření, ale najdete v něm pouze nové letošní rozšíření Galaxy Trucker: Another Big Expansion a především plastovou vložku, která pojme veškerý herní materiál ze základní sady i obou velkých rozšíření. K tomu dostanete i komix vymyšlený autorem hry ilustrovaný Tomášem Kučerovským a speciální karty, které můžete použít pro úpravu hry hráčů různých úrovní.

Chápu to tak, že v tom není tedy základní hra (2007) a Velké rozšíření (2008)? A že tato varianta nabízí úplně nové rozšížení s mega krabicí kam narvu ty předešlé dvě hry? Možná se ptám debilně. Ale nerada bych koupila něco zbytečně.

21.11.2012 14:11:37

Pamir
Chapes to spravne.

21.11.2012 14:21:22

Velká krabice
Ta zminovana krabice je hodne vysoka nebo hodne siroka? Popr. jsou nekde fotky, pripadne i toho insertu co bude uvnitr?

EDIT: uz to mam - http://www.planetaher.cz/detail/deskove-hry/galaxy-trucker-dalsi-velke-rozsireni-specialni-edice-s-velkou-krabici/#detail_product_photos-tab

21.11.2012 15:43:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Palec nahoru!
Dobře jste to vymysleli kluci, konečně mě to donutí si GT pořídit ;-). Kdy to bude reálně dostupné?

22.11.2012 07:40:21

Vixton
Doporučuji si znovu pročíst diskusi, zvláště pak příspěvky od Anekena. Mám za to, že to tu psal. Z hlavy jenom vím, že by se měly stíhat vánoce. Respektive "normální" verze nového rozšíření určitě, "výroční edice" asi těsně, ale taky.

22.11.2012 09:46:53

Vix
Budeme honit Vanoce, k nam by se to melo dostat tak 18.-19. prosince, pokud vse pujde, jak ma;)

22.11.2012 10:43:38

Raven
Zkusime s tim neco vymyslet;)

22.11.2012 10:44:10

Akce na koupi všech tří částí?
Asi blbá otázka, ale nebude nějaká akce pro ty, co koupí všechny tři části hry najednou?

22.11.2012 12:16:52 | Upraveno autorem (porovnej)

re
Dík za upřesnění. Diskuzi jsem četla. Vánoce pro některé obchody začínají už začátkem října, tak mi to přijde jako dost široký pojem...
Edit: Taky bych uvítala nějakou akci pro kupující celé trojice.

22.11.2012 21:44:58 | Upraveno autorem (porovnej)

deadline
Pro sichr pripominam, ze zbyva poslednich par hodin, pak posilame objednavku do tiskarny a tu velkou verzi uz nebude mozny objednat...

2.12.2012 20:15:15

Aneken
Pro sichr :-)
Mám objednáno - chcete platbu hned? Chci platit převodem, ale nejsem si jistý, jestli jsem přehlídl pokyny k platbě, nebo je to zatím na pohodu.

3.12.2012 09:53:03

peca
Neni problem, se kdyztak pak ozvem;)

3.12.2012 10:28:10

Ihrysko
Verím, že predobjednávky z Ihryska máte zaregistrované. Ďakujem

3.12.2012 10:34:19

:-/
Clovek na chvili cestuje po Evrope a pak prehledne takove lahudky :(
Kdyby se ti tam Anekene nahodou valel kus navic, tak ho klidne vezmu :)

4.12.2012 18:35:19

Aneken
Prosím Tě, kdybyste náhodou nestíhali vánoce, dej včas vědět. Jsem k tomu přihodil ještě něco, ale to bych pod stromeček určitě potřeboval :-) Pro případné zpoždění GT - AE mám pochopení a mě osobně vadit nebude.

4.12.2012 21:53:41

Aneken
Jak praví peca007 - stejná situace u mě, tak aby se případ stačil nějak vyřešit. Ď

5.12.2012 06:48:39

uhrada objednávky "planetě her"
Taktéž jsem neodolal a v rámci předobjednávky na Planetě her objednal rozšíření GT. Marně jsem však čekal na pokyny k úhradě. Po komunikaci s prodejcem jsem se dozvěděl, že odesílané emaily směřované do seznamu padají často do spamu. Takže kdo je na seznamu a čeká instrukce, mrknětě do položky spam a určitě naleznete chybějící zprávu. Slibované rozšíření mají zítra dostat a začít rozesílat.

12.12.2012 19:32:10

cyril111
Jen trochu poupravím, zboží dorazí až v pátek 14.12. a budeme se snažit ho co nejdříve rozeslat, předpokládáme, že nejpozději v pondělí budou všechny zásilky expedovány.

13.12.2012 09:39:11

Pochvala
Veřejně vyslovuji pochvalu všem zúčastněným :-)
Zásilka dorazila a je to paráda. Teda, vědět, jak to bude velký, tak to snad nechám v těch menších krabicích Takhle jsem nucen si konečně udělat na deskovky pořádnej regál... (nadsázka :-)

19.12.2012 21:47:32

velikost karet
Předem bych chtěl poděkovat všem, co se podíleli na vydání téhle verze, fakt velké dík za tento krok, vydat tuto verzi. Nicméně jsem ji dneska vybalil a zjistil jsem, že karty v anniversary edici jsou o chloupek větší než karty ze základu a prvního rozšíření, takže je to v ruce i na pohled znát, které jsou nové karty v letovém balíčku. Nevím zda se toto bude vyskytovat i u samostatného rozšíření, nebo je to jen problém této edice. Řešením by bylo karty šoupnout do obalů, ale nevím zda insert obaly přijme. Koumal to už někdo nebo čekáte na vánoce?

23.12.2012 00:08:47

velikost karet
já to nevydržel a krabici rozbalil :) máš pravdu, velikost karet je o trochu větší, ale neviděl bych v tom problém. na hru to nemá přece žádnej vliv... s kartama v ruce se setkáš pouze při míchání a rozdávání. prostě to rozdáš a je to...

23.12.2012 19:33:33

obaly...
Tak GT AE je rozbalena :-) Jen dotaz, obalujete karty, nebo není vzhledem k jejich kvalitě potřeba? Případně jaké typy obalů... Díky

27.12.2012 14:25:20

ajajaj
Tak jsem prošvihl takovou skvělou edici své srdcovky. Neválí se náhodou někde ve skladech jeden kousek druhého rozšíření??? Prosím prosím smutně koukám?

5.1.2013 16:11:22

GT AE
Taky bych o ni měl zájem, pokud by byla, nečekaně jsem GT dostal k vánocům...

6.1.2013 00:39:59

Ha-kiss
Safra, my jsme si zadnou tu special edici nenechali, budu na to muset nekde mrknout...

6.1.2013 02:54:00

Vybíráme z Bazaru

Neta tanka deluxe ks edicia
Neta tanka deluxe ks edicia
Akt. cena: 50 €
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas