Galaxy Trucker - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Albi Polska
Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Galaxy Trucker Anniversary Edition

Domlouvame ted s CGE vydani druheho rozsireni ke Galaxy Truckerovi a v ramci toho se bavime i o ceske verzi Anniversary Edition, kterou kluci pripravili letos pro Essen. Jedna se o obri krabici, ktera obsahuje vse, co doposud v GT vyslo (zaklad, prvni i druhe rozsireni) plus komix jako pozornost, specialni karty pro hru nestejne sikovnych hracu a specialni karty se seznamem komponent. Nase snaha je dostat cenu na 2000 Kc, aby to vychazelo vyhodne pro lidi, kteri do toho pujdou. Byl by tu o to zajem? Pokud ano, otevreli bychom na to predobjednavky:)
14.11.2012 15:10:41

re
GT je pořád bezva hra, ale páč základ i první expanmzi mám, tak do druhé expanze půjdu, ale do komboboxu nee...

14.11.2012 15:26:16

Eyron
Diky za info, expanze je prakticky hotova vec a meli bychom to stihnout pred Vanocema jeste...;)

14.11.2012 15:31:54

Aneken
mam obavu ze lidi co uz GT chteli tak si koupili (ja) ... Anniversary Edition asi nema imho moc sanci.

14.11.2012 15:35:55

ValMor
Prave proto to sondujem, abychom vedeli. V Essenu se to klukum prodavalo velmi dobre, tak zkousime, co ceskej trh...

14.11.2012 15:38:43

aneken
My se ještě nerozhoupali (GT mají různě známí i s prvním rozšířením, takže se nám to nechtělo dublovat), ale přitom pořád pošilháváme, že bychom si ho pořídili, takže pro nás by Anniversary edice impuls ke koupi byla a za tu cenu bychom si ji předobjednali. Ale bojím se, že budeme opravdu spíš velká výjimka.

14.11.2012 16:06:25

aneken
U mě stejný jako u Eyrona...

14.11.2012 16:14:00

aneken
U mě stejný jako u Bacila a Eyrona. Cena okolo 2 tis. by byla fajn, ale když už mám koupený základ a 1. expanzi, tak bych do toho asi nešel.

U mě to souvisí i s tím, že v poslední době vychází spousta různých expanzí a promo kartiček a já nevím čeho a už se to nedá stíhat. Takže už si doopravdy vybírám a GT zase taková srdcovka není.

V každém případě jako hráč oceňuji přístup.

14.11.2012 16:58:19 | Upraveno autorem (porovnej)

DD

aneken
Taky si poridim jen rozsireni.

14.11.2012 17:21:01

aneken
Tak to je škoda, určitě by mě zajímal ten bonus, který je v uvažovaném kompletu navíc, oproti jednotlivým rozšířením. Také půjdu jen do dalšího rozšíření.

14.11.2012 18:35:19

aneken
Taky uz mam zaklad+1.rozsireni a taky se tesim na 2.rozsireni. Obavam se, ze na otazku ohledne koupe kompletu tezko mohou odpovedet ti co uz GT maji. A ti co ho nemaji tak treba tak uplne nevi, ze ho chteji. No ale to rikam jen to co je stejne uplne jasne.

14.11.2012 18:42:23

aneken
Popravde ja tak nejak nenapadne vyhledove uvazuju o koupi jakozto prvokupec, ale protoze je to prece jen dost specialni hra, stejne bych asi sahnul nejprve po levnejsim zakladu na test jestli se to u nas ujme, nez rovnou skocit do pomerne drahe megakrabice... Ale ja jsem zase pomerne specialni zakaznik :)

14.11.2012 19:10:08

aneken
Jsem pro rozšíření a bonusy do něj :-)
Co znám lidi, které GT hrají, tak mají základ a příp. 1 rozšíření. Asi tu nebude moc velký zájem o hru za 2k, i když je to dobrá cena.

14.11.2012 20:16:40

aneken
na rozšíření se moc těším, ale ta anniversary pro mne nemá význam... bejt tebou tak se na to vykvajznu... budeme šťastní za tu expanzi

14.11.2012 20:35:11

aneken
Mám to jako Droll :-) Budu rád, když si pořídím rozšíření, byť je 2kKč za komplet box pěkná cena, bylo by mi líto vyhodit málo hraný základ + rozšíření, které nemám komu dát... (nevyhodil bych to, ale pak by mi to tu leželo)

14.11.2012 20:43:12

aneken
já bych do toho šel hned! mám jen základ, kterej je super, a pořád přemýšlím o dalších rozšířeních, ale nějak nevyzbývají peníze... takhle bych základ střelil někde na aukci a šel bych rovnou do všeho.

14.11.2012 21:21:57

názor
Já mám taky základ + rozšíření a tak dokoupím, nejspýš.
Podle mých zkušeností z obchodu a nehráčema je 2 tis. moc na něco co neznaj.A můžu to vychválit sebevíc.
Bohužel se mi to nezdá jako dobrá investice, pokud nechcete udělat nějakou srdcovku - vaší.
Vidím to asi tak, že nakladatelé knih vydaj 5 červených knihoven a ty jim vydělaj na jednu knížku básniček.

14.11.2012 23:54:08

aneken
to radši vydejte jenom ten komiks. a prázdný velký krabice. Já osobně bych stál akorát o tu prázdnou krabici s insertem.

15.11.2012 07:25:24

aneken
hneď ako bude 2. rozšírenie vydané, určite ho beriem (skvelá správa pre tieto Vianoce, vďaka!). Neisté výročné vydanie je potom určite v postavení mimo hry u mňa.

Navrhujem, aby české vydanie 2. rozšírenia prinieslo niečo extra - mohlo by obsahovať okrem samotného rozšírenia aj všetky bonusové materiály (vrátane komiksu, ten vyzerá nenormálne dobre :-)), ktoré obsahuje doteraz iba výročné vydanie. Akceptoval by som kvôli tomu kľudne aj zdržanie vydania, aj zvýšenú cenu - ten, kto dal GéTéčku dôveru a má z neho radosť, by mohol s týmto súhlasiť.

15.11.2012 07:43:49

Anniversary Edition
Ja bych do toho urcite sel. Tak trochu na to cekam.

15.11.2012 07:48:04

re
No mně se líbí myšlenka Elenistara... Udělat druhou expanzi ve velkým boxu, do kterýho by se vešel základ i obě expanze a přihodit k tomu promo karty, komix... Rád si za to připlatím... Možná bych přemýšlel tímto směrem: "Kdo si koupí druhou expanzi a první nemá?"

15.11.2012 09:16:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Anniversary Edition
Souhlasím s Eyronem, tedy 2. expanze vč. bonusů v krabici, do které se vejde základ i obě rozšíření. Jinak do Anniversary Edition nepůjdu z důvodů, které zde již často byly zmiňovány (mám základ + 1. rozšíření a nemá to pro mě význam).

15.11.2012 09:47:04

AE
já jsem ten případ, který nemá ani jedno rozšíření, takže jsem pro všechny možnosti - buď si koupím obě (časem), nebo základ prodám a koupím AE.

15.11.2012 10:16:35

eyron
že jo? Mně by se velká krabice fakt líbila.. ale když už mám základ a expanzi tak by se mi do ní nechtělo... a tahle tvoje myšlenka druhé expanze v té velké bedně se mi hodně pozdává... vždyt to takhle bylo třeba u quarrioru.. nebo tak neco ne?

15.11.2012 12:38:53

Velka krabice
Uzasna myslenka. On i ten insert je v ty Anniversary Edition krasny. Asi z toho plyne, ze by se nejlepe prodavala poloprazdna (tj. jen s 2. rozsirenim) krabice na ten Anniversary Edition. :)

15.11.2012 13:44:55

DD

Velka krabice na rozsireni
Jj je vicero her, ktere to takto maji. Quarriors, Cutthroat Caverns napr. Vyslo rozsireni v krabici, do ktere se vejde zaklad i veskera do te doby vydana rozsireni (je tomu uzpusoben i insert). Takze kdyby vyslo 2. velke rozsireni v krabici, do ktere by se vesel zaklad i 1. rozsireni, pripadne by v tom byly i ty bonusy, tak pro mne urcite 'must buy'.

15.11.2012 14:18:10

Vybíráme z Bazaru

Robinson Crusoe EN +doplňky
Robinson Crusoe EN +doplňky
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas