Galaxy Trucker - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Albi
Albi Polska
Czech Games Edition
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Galaxy Trucker Anniversary Edition

Domlouvame ted s CGE vydani druheho rozsireni ke Galaxy Truckerovi a v ramci toho se bavime i o ceske verzi Anniversary Edition, kterou kluci pripravili letos pro Essen. Jedna se o obri krabici, ktera obsahuje vse, co doposud v GT vyslo (zaklad, prvni i druhe rozsireni) plus komix jako pozornost, specialni karty pro hru nestejne sikovnych hracu a specialni karty se seznamem komponent. Nase snaha je dostat cenu na 2000 Kc, aby to vychazelo vyhodne pro lidi, kteri do toho pujdou. Byl by tu o to zajem? Pokud ano, otevreli bychom na to predobjednavky:)
14.11.2012 15:10:41

velká krabice
No, pokud aneken psal, že 2. rozšíření bude před vánoci, tak se trochu bojím, že už je to ve výrobě a nic (ve smyslu změny krabice) s tím nepůjde dělat.
Ale co vydat ještě teda zvlášť tu velkou krabici s pořadačem a s těma pár drobnostma? Je samozřejmě otázka jestli je to ekonomicky proveditelné za nějakou rozumnou cenu. Nebo to nějak zkombinovat - část vyrobit naplněnou jako Anniversary edition (podle ohlasů si tipuju, že by se jí několik málo desítek kusů mohlo prodat) a část jako prázdný box s dodatky.

15.11.2012 14:33:42

Velka krabice na rozsireni
Žena sci-fi moc nemusí, ale GT si zahraje ráda. Máme základ a 1. rozšíření. AE kvůli bonusům ale kupovat nebudu. Proto, pokud bude, bych rozhodně šel do 2. rozšíření se zmíněnou velkou krabicí a extra matrošem v ní... Pokud nebude, je samotné 2. rozšíření samozřejmost...

15.11.2012 15:35:48

Biiiig one
Pro mě by byl taky nejlepší tady ten poslední návrh. A páni rexáci: kolikrát za život se vydavateli her stane, že mu do krámu polezou nadšení zákazníci pro obrovskou, témeř prázdnou krabici :-))

15.11.2012 16:55:44

Velká krabice
Velká krabice s 2.rozšířením a bonusem je jasně nejlepší varianta :-)

15.11.2012 18:35:30

aneken
Rozhodně nemám ambice někomu dávat knížecí rady, ale přece jen myslím, že tato otázka je zde na špatném místě :- ))
Tady jsou samí hardcore deskovkáři, kteří mají prakticky vše (fotbalově řečeno, do čeho kopli, to tam spadlo). Těch, kteří GT nemají a chtěli by ho rovnou i s dvěma rozšířeními, sem asi moc nechodí, i když jich možná po světě běhá dost...

15.11.2012 19:20:02

Nejspíš jo...
Vzhledem k tomu, že tu hru nemám, ale líbila se mi, tak bych do toho možná šel, záleží na ceně, nebo by to pořešil Ježíšek:o). A do klubu bychom ji nejspíš taky vzali...

15.11.2012 21:34:56

karel
No to je mi castecne jasny, ale tezko rict, kde jinde cerpat nejakou radu. Ono prece jen nekdo, kdo je ochotnej vysolit dva litry za hru, asi nebude nejakej herni panic, a pak je mozny, ze bude tu...:)

15.11.2012 22:09:35

Elenistar a spol
Muzu to zkusit jeste CGE nadhodit a uvidime, ale mam pocit, ze by radej vydali tu AE a k tomu rozsireni ve standardnim baleni. Nam bylo jasny, ze problem bude v tom, ze vetsina lidi, co by do velehry za 2K sla, uz proste Truckera ma... Takze tohle je spis takova sonda, jestli se tu najde par dusi, ktere by o to mely zajem a tvorily nas prvni odbyt...;)

15.11.2012 22:13:22 | Upraveno autorem (porovnej)

"Anniversary Edition" Through the Ages?
A neuvazuje se o třeba "Anniversary Edition" pro Through the Ages? Myslím tím kompletní grafický redesign....to by si tato vynikající hra podle mě opravdu zaslouzila.

16.11.2012 05:38:04

"Anniversary Edition" vs "Další rozšíření ve velké krabici"
Vlaaďa mi říkal, že ten velký box s kompletní sadou hry a rozšíření je zamýšlen pro nadšence, kteří to hrají často a mají hru opotřebovanou. Asi, že by mezi starými dílky ty nové byly poznat.
Nicméně mě by se také líbilo, mít nové rozšíření ve větší bedně, abych tam mohl pohodlně uspořádat hru + první rozšíření, protože hra ve 2 krabicích je blbá na nošení :-) Bonusový obsah bych samozřejmě uvítal, ale netrvám na něm.

16.11.2012 15:00:26

Velka krabice
Tak, kluci z CGE nam vysli maximalne vstric a spolecnymi silami jsme vymysleli print on demand verzi s velkou krabici. Dneska vecer se otevrou exkluzivni predobjednavky na Planete a na Svete deskovych her (Laadinek je soucasti CGE) na specialni edici s velkou krabici a tim super insertem. Krabice bude s ohledem na tlaceni ceny dolu anglicka, nicmene v ni bude druhe rozsireni cesky, s ceskyma kartama vcetne bonusovych karet a a s ceskym komixem. Takze kdyz vse poskladate do te velke krabice, mate v podstate Anniversary, pratele;)
Cena teto edice bude 950 Kc, pricemz cena bezne je doporucena 799Kc (na netu bezne neco pod 750) a to je duvod, proc jdeme cestou PoD. Pokud by to melo jit do normalni distribuce, vyslo by to desne draho, vetsi krabice a predevsim ten insert jsou drahy prasacky. Komix uz je pak jen drobna polozka. Timto se omlouvame vsem ostatnim shopum, ze v tomto pripade budeme mit omezenou distribuci, duvody jsou snaha udrzet cenu pro hrace u tehle specialni edice co nejnize a take duvody organizacni, protoze Vanoce budeme s touto verzi (narozdil od klasicke verze) stihat dost naknop.
Predobjednavky budou otevrene do 2. prosince, pak je uzavreme a s jistotou uz neotevreme;)
Doufame, ze tohle reseni je z pohledu vas hracu nejlepsi. Co na to rikate?

20.11.2012 12:11:53

Slovensko
O to se postara ihrysko, ale musime yo nejak poladit...;)

20.11.2012 12:16:45

Bomba!
Skvelé, vďaka. Takže predobjednávka bude cez Ihrysko, to je vynikajúca správa, teším sa na Vianoce! :-)

20.11.2012 13:15:28

Aneken
Wow! Luxus! Beru!

20.11.2012 15:27:14

chápu to správně
Takže, pokud si hru předobjenám, tak dostanu: velkou krabici s insertem a druhé rozšíření?

20.11.2012 15:27:22

predek
Chapes to zcela spravne, bude to velka krabice s insertem, s plnym obsahem druheho rozsireni, s komixem a take se specialnimi kartami, ktere byly v zahranici jen v Anniversary Edition. Jen to bude za o neco vyssi cenu. Ale pokud bychom to chteli poslat do normalni distribuce, tak nam to ta krabice prodrazi nehorazne...
Tohle je casove omezena nabidka, pak bude na trhu klasicka druha expanze za nizsi cenu - viz nize...

20.11.2012 15:32:57

njn
Tak to jste mě nepotěšil...
Já budu muset koupit základ, první rozšíření a velkou krabici abych si ji naplnila. Ty kousky, co mám doma, do ní nebudu vkládat.
Přece nemůžu nemít jenom základ a nemůžu nemít základ s jenom prvním rozšířením.

20.11.2012 22:51:20

Predobjednavka
Jak jsme slibili, velka krabice uz je v predobjednavce;) http://www.planetaher.cz/detail/deskove-hry/galaxy-trucker-dalsi-velke-rozsireni-specialni-edice-s-velkou-krabici/

20.11.2012 23:02:17

Predobjednávka Slovensko
Aneken - ked si to chcem predobjednať tak mám kontaktovať niekoho z Ihryska ? alebo cez teba ?

20.11.2012 23:45:45

Faarha
Na SVK chvili pockejte nejak, psal jsem Petkovi, musim to s nim vyresit. Ale brzi predpokladam predobjednavku vyvesi...

20.11.2012 23:47:49

Ihrysko
Peťo bol super promptný a predobjednávka je už na ihrysku funkčná.

21.11.2012 07:25:36

insert
ahoj, je někde k dispozici fotka insertu? ne, že by to změnilo mé plány, stejně si to koupím :) díky

edit: už jsem ho našel :)

21.11.2012 11:02:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Anniversary Edition
Takze jestli to dobre chapu, tak Anniversary Edition v cestine nebude?

21.11.2012 12:37:44

Raven
Jestli myslíš komplet, tedý základ, velké rozšíření spolu s dalším velkým rozšířením, a to celé v jedné bedně, tak zjevně ne. Ale bude výroční edice dalšího velkého rozšíření. Takže pokud si koupíš základ + prvné velké rozšíření + výroční edici dalšího velkého rozšíření, tak to budeš mít komplet. Tedy až na českou krabici, protože samotná bedna a vložka bude pouze v AJ. V ČJ bude pouze obsah.

21.11.2012 12:50:01

aneken
Bude mozne objednat anglickou verzi AE, kdyz ceska nebude?

21.11.2012 13:55:06

Vybíráme z Bazaru

Blood Rage Promo Box (nikdy nehraný, BR DIGITAL)
Blood Rage Promo Box (nikdy nehraný, BR DIGITAL)
Akt. cena: 3800 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas