Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšírenie

Rozumiem tomu správne, že pre túto úžasnú hru nie je ani sa nechystá žiadne rozšírenie? Pod rozšírením myslím napr. nové postavy či nové úlohy či nové predmety, miestnosti... táto hra je taká obľúbená a i rozšírená, že to je potom mrhanie potenciálom... pritom by za relatívne málo práce mohli zhrabnúť celkom dosť peňazí.
30.10.2013 09:24:08

tak určite :)
Samozrejme súhlasím skoro vo všetkých bodoch obžaloby :) Chris má pripravený materiál už dosť dlhú bodu, avšak v obchodoch ešte zostalo pomerne dosť kópií a ludically argumentuje, že vydávať rozšírenie s miniatúrami v malých nákladoch by bolo celkom riskantné. ďalší problém je, že ich vydavateľstvo tvoria iba dvaja ľudia. Teraz riešili kartový dungeon twister a archipelago. Na BGG Chrisovy navrhovali kickstarter, tak uvidíme keď budú mať trochu pracovnej diery, či sa do kickstarteru pustia. Nová frakcia by sa hodila a bolo by na škodu veci keby si ju chris nechal zapadnúť prachom na poličke. Čiže ak chceme rozšírenie, kupujme originál hry z obchodov :D

30.10.2013 09:38:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšírenie
Hej, hej... ja hru ešte doma nemám, ale už každú chvíľu sa ju chystám kúpiť... do vianoc by mohla byť doma...
Ako hovoríš, bola by škoda, ak už to majú rozpracované, keby do toho nešli - a tým, že to nie je hra nová, ale už tu pár rokov je a hodnotenia má fakt vysoké, a na bazároch sa predáva len výnimočne, tak si myslím, že by do nej šlo dosť vysoké percento majiteľov, hlavne, ak by vydali novú frakciu, čím by sa zlepšila aj možnosť hry 3 prípadne ak dve frakcie, tak 4 hráčov, čo teraz podľa toho, čo zatiaľ čítam, trochu zaostáva a možno aj preto je trochu menej kupovaná, aj keď hodnotenia sú vysoké.

30.10.2013 11:36:04

tak určite
ak si to ešte nehral a začneš, tak rozšírenie ti za intenzívneho hrania (to je každý týždeň aspoň raz) určite netreba. Aj potom roku ho netreba, len už naňho začneš myslieť, že je možné :)) Ináč znovuhrateľnosť nekonečná

30.10.2013 22:50:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Rozšírenie
Ja to riešim hlavne kvôli tomu hraniu vo viacerých hráčoch... pretože nás je väčšinou okolo 5-10 a ešte väčšina z nich len začína, takže je ťažšie, aby sa hrali 3-4 hry naraz., pretože ostatní moc pravidlá nenaštudujú a hry sú hlavne moje a ja ich musím viesť, ale dúfam, že sa časom viac osamostatnia. Ale to ma samozrejme neodraďuje, aby som si ju kúpil a hral len vo dvoch občas :D

30.10.2013 23:30:11

Gears?
No mě hra zaujala jen jsem teď koupil Gears of War a nevím jestli bych nekupoval zas to stejné ale jinak se mě hra velice líbí...

1.11.2013 16:31:42

GeneralX
GoW vypada podobne, ale jedna se o naprosto odlisnou hru. ER neni kooperativni, hrani postav se strida a je to hodne dobre udelana tahova simulace hry za postavy, kde prohledavas mistnosti, vybavujes tim postavy, kazda postava je necim specialni apod. Takze nesrovnatelne a oproti GoW to je vyssi level. :-)

1.11.2013 17:42:20

Gears
má kamoš, takže to tiež občas hrajeme...

1.11.2013 21:57:07

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 625 Kč
Končí za: 7 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas