Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2–4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

som
som - avatar

Musím použít všechny kostky?

Situace: střílím na hoodně blízko a díky automatickým zásahům je jisté, že trefím. Zbraň má ale na míření ještě další dvě kostky. Musím je použít? Předpokládám, že ano, ale zvyšuju tím riziko, že dojde munice a budu muset přebíjet...

Kdybych ale tuhle možnost/teorii rozvinul dál, mohl bych eliminovat např. poranění své postavy při zasažení např. plamenometem nebo granátometem. Což je ale blbost, takže předpokládám, že musím vždy použít VŠECHNY předepsané kostky.

Děkuji si za odpověď a Vás chci poprosit o potvrzení mé (s)myšlenky :-D
21.1.2015 13:36:42

Kostky
Potvrdit ti to nepotvrdím, ale napíšu svůj názor:) Podle mě je nutné použít všechny kostky, a to právě kvůli té možnosti vyčerpání munice.

21.1.2015 13:52:54 | Upraveno autorem (porovnej)

som..
ad prvy odstavec - presne tak, pred hodom na mierenie sa rozhodnes, ze nejake kocky nevyuzijes a nehodis (alebo naopak pridas z CP boostu namiesto ich uzitia v hode na damage)

potom vsak (ak sa trafis-ak hodis na mierenie dost vzdialenosti, alebo aspon 1crit a aplikujes pripadne Ammo symbol) az potom sa hadze na zranenie! je tam separe hod, crity sa aplikuju inak a ammo symbol sa ignoiruje. V tomto svetle nerozumiem moc druhemu odstavcu, ale odpoved na Tvoju finalnu otazku je: nie, zle predpokladas, mozes pouzit aj menej alebo ziadne kocky na miereniem, ako je spolu k dispozicii z postavy+zbrane+vybavenia.. snad jasnejsie..

Inak teraz v zelive sme zas paradne zahrali, sagsiky timove aj 1on1..zahral by som hned zas..ach:D

21.1.2015 15:27:02 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Naga Raja
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas