Earth Reborn - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Z-Man Games
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

koupě

Zdavím, chci se zeptat, zda nevíte, kde se dá hra sehnat v čr. Případně pokud jste ji kupovali v zahraniči, mohli byste napsat s jakým webem máte zkušenosti ? Děkuji
16.1.2015 21:00:42

zahraničí
Já hru marně sháněl v čr ale už byla pryč. Nakonec jsem jí koupil na ebay tam jí snad ještě seženeš. Pár kusů měli ještě taky v eshopu ludically ale už je to pomalu rok...

16.1.2015 22:22:09

@Gromthar
mne bylo v Planete her doporucene ji koupit na Ludically

http://earthreborn.ludically.com/shop

ale podarilo se mi EB sehnat tady na bazaru driv, nez jsem to zkusil :)

16.1.2015 22:50:40

som

Já si napsal ...
... Ježíškovi :)

Ten mi ji objednal ve Fantasyobchodu, kde byla celkem polevnu, i když jim to chvilku trvalo. Taky mi ji nabízeli v Černém rytíři, kde měla být před Vánoci naskladněna...

17.1.2015 16:34:17

díky
fajn, děkuju za tipy

18.1.2015 10:57:08

Tomovy hry
Na fb Tomovych her pisou, ze ji maji skladem.

5.2.2015 15:33:06

Koupě
Ahoj, neplánuje někdo prodej? Nemusím mit nutně novou hru.
Pokud ano, pošlete mi zprávu. Díky

Jiří L

28.2.2017 19:40:07

Jilut
Na fantasy obchodu ji mají skladem... vyjde to asi na dvojku. Ja svou objednával od Ludically a přišla do týdne (možná i dřív, až jsem koukal) a cena byla cca 1750 včetně pošty. Bohužel jsem ho za rok a půl hrál asi 5x (není momentálně s kým).

28.2.2017 21:13:31

dostupnost
Svět her má taky skladem

1.3.2017 09:18:26

Ma zmysel to kupovať?
Na stránke vydavateľa je to stále dostupné za skutočne Bezkonkurenčnú cenu! , Ale čo myslíte , má zmysel to ešte kupovať keď je už ohlásený nástupca???

5.9.2018 20:03:19

kupa
@springb Akého nástupcu myslíš. Toto ma celkom zaujíma, lebo tiež plánujem kúpu.

5.9.2018 20:45:28 | Upraveno autorem (porovnej)

som

nástupce?
ER mám (škoda že v krabici nebyl i spoluhráč), nicméně nástupce by mě taky zajímal...

5.9.2018 21:30:09

:-)

A čo vy nečítate novinky, tu hneď vo vedľajšom vlákne ;-)

5.9.2018 21:46:40

?
@springb sorry, ale vedlajsie vlakno s nastupcom nevidim, moc si nepomohol..

5.9.2018 21:54:12

som

cmerry
On myslí vlákno Novinky tady v diskusi o hře :)
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/earth-reborn-1497/diskuse/novinky-5575/

springb: díky ;)

5.9.2018 21:59:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Nástupce
Těch informací o nástupci není moc. Jedna paní povídala, že by to snad měla být samostatně hratelná hra, plně kompatibilní s Earth Reborn. Pokud tedy člověk bude mít obě, bude mít více materiálu. Ale co je na tom pravdy se moc neví. Chris už někdy dřív zmiňoval, že pro tuhle hru má vymyšleno hodně nových věcí (například frakci hackerů), ale nic konkrétního se, myslím, nikde neobjevilo. Kampaň měla být na KS už loni, ale zatím je ticho po pěšině... takže kdy a jestli vůbec bude, je zatím ve hvězdách. Teď jsem to dlouho nesledoval, ale nemyslím, že by vydání mělo aktuálně nějaký progress.

Já osobně ER mám a kdybych neměl, hned bych kupoval znovu. Tahle hra nemá obdoby, aspoň pro mě.

5.9.2018 22:58:13

nastupca

Vdaka za informacie. Teraz vaham, ci kupit alebo cakat na novu verziu, ktora ani nemusi vyjst.

5.9.2018 23:08:26

som

cmerry
otázka není, jestli kupovat či nekupovat. Spíš, jestli to pak bude s kým hrát?

6.9.2018 06:31:30

som

No otázka je či si zberateľ, alebo nie si!

6.9.2018 08:47:04


Mňa by skôr zaujímalo či v tej novej krabici, ak teda nejaká nová krabica príde, bude úplne nový materiál, alebo tam bude niečo aj duplicitné s pôvodnou hrou.

6.9.2018 09:09:19

som

sběratel
já a sběratel?
O:-)

cmerry:
na novou krabici bych nečekal - pokud nad ER uvažuješ, běž do toho - lepší vrabec v ruce, než holub na střeše..

6.9.2018 09:41:29 | Upraveno autorem (porovnej)

ER
Ak je možnosť kúpiť ER a koncept zaujal, neváhal by som, nakoľko už reprint nikdy nebude a podobná hra na trhu nie je.

Aktuálne sa nevie čo to bude, či to bude rozšírenie alebo samostatne hrateľné rozšírenie, istejšie je to, že to bude kombinovateľné s originál ERkom - milión ďalších možnosti, viac predmetov, miestností, ďalšie dve frakcie atď. Ďalší otáznik visí nad dátumom. Teraz je Boelinger plne vyťažený ich KS hrou Living Planet a to bude minimálne do konca tohto roka (čo pochybujem). Po tom, ako bude celá sága s Living Planet ukončená - cháp, hry budú u pledgerov, majú v Ludically plán urobiť veľké oznámenie, ktorého súčasťou bude aj ER. Čo to bude, nevedmo.

Boelinger, to čo chce vydať pre ERko, už má pripravené niekoľko rokov, len sa ku tomu ešte nikdy nedostal.. bohužiaľ, ale aj vďaka bohu že niekedy bohužiaľ, ten človek má neuveriteľne veľa nápadov a potom nestíha všetko pustiť do sveta. Už teraz viem o minimálne ďalších dvoch hrách :)

6.9.2018 10:16:55

ER
Myslím, že i se základním ER si vyhraješ až až. Pokud se ti líbí, co ses o ní dočetl, vůbec bych s koupí neváhal.

7.9.2018 08:18:52

;-)
Pred nedávnom bola vyslovená pochybnosť či web stránka Ludically-shop už nie je mŕtva, nakoľko už dosť dávno nebola aktualizovaná, ale môžem potvrdiť, že mŕtva nie je. 11.09 som si objednal Earth Reborn a včera mi to prišlo skutočne veľmi dobre zabalené za 59,90 € vrátane poštového! Spokojnosť :-)

19.9.2018 15:36:22

hmm
Tak to je fakt výborná cena, objednávam asi aj ja, moja je už celá zničená :)

19.9.2018 17:41:51

Neváhejte
Též se přidám s doporučením neváhat. Poměr cena/vykon Earth Reborn je bezkonkurenční. Obrovskou výhodou je navíc téměř absolutní jazyková nezávislost. Přestože se jedná o hardcore záležitost, hru si může zahrát i deskoherni amatér díky stupňované obtížnosti jednotlivých misí. V naší herní skupině tak máme problém s tím, že je jen pro čtyři. Chtělo by to haldu scénářů pro 5-6 lidí.

Kdo to nemáte a zauvažovali jste o tom, neváhejte a objednávejte.

1.10.2018 12:29:16

Vybíráme z Bazaru

Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Zombicide: Undead or Alive - Dead West
Akt. cena: 1699 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas