Dungeon Twister 2: Prison

xxxxxxxxoo hodnoceno 31x (Seznam vlastníků)

Dungeon Twister 2: Prison - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 2
Doporučený věk: od 11 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Ludically
Autoři: Christophe Boelinger
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Na netu se objevily pravidla pro tuto hru. http://www.dungeontwister.com/us/download/dtprison_rulebook1_en.pdf
6.10.2009 06:49:11

Tangram
Solitér hra má asi 5 (možná i víc, teď si nevzpomenu) stupňů obtížnosti, mně dává zabrat i na druhý :-) Hra hraje výborně, mechanismy solitéru jsou podle mě skvěle vymyšlené. Pokud ti vyhovuje hra s minimem náhody, u které si pořádně zavaříš mozek, tak lepší solitér neznám.

13.5.2010 10:09:15

Eyron
Skvělé. Pak je to asi to pravé ořechové, co hledám :) ... díky za informaci.

13.5.2010 10:19:59

Tangram
Rádo se stalo, určitě ti to doporučím, už jen pro naprosto luxusní podporu solitérní hry, kterou (podle mě) jinde nenajdeš...

13.5.2010 10:31:42

Teleskopicke kopi
V pravidlech (ceskem prekladu) se pise, ze teleskopicke kopi nemuze byt pouzito k zahajeni souboje zbliska na sousedici postavu. Muj dotaz zni.
Muze postava zautocit na sousedici postavu a to tak, ze to teleskopicke kopi nepouzije a vyuzije jen svuj soubojovi modifikater? Nebo musi teleskopicke ostri polozit a teprve potom muze zautocit?

10.9.2012 10:03:26

Jumbo
Ano, je moznost bojovat bez teleskopickeho kopi s pouzitim bojoveho modifikatoru postavy. Pouzivani predmetu je na rozhodnuti majitele.
Jedinna situace co nelze udelat je rozhodnuti ze nechces pouzit lano kdyz stojis nad dirou :) obecne sebevrazdy nelze uplne lehce udelat (a maji smysl jen ve velice malo situacich).

10.9.2012 14:12:58

dotaz
Zajmá mě v solo hře jedna věc dám příklad:soupeřův Mekanork má primární cíl sebrání předmětu když na to potřebuje 4 AP a další jeho cíl je otočit místnost kolik má na to AP?1 nebo 3 jak je na kartě?

6.1.2013 11:34:18

Vybíráme z Bazaru

Malý princ: Udělej mi planetu
Malý princ: Udělej mi planetu
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas