Duel of Ages - Worldspanner

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Duel of Ages - Worldspanner - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 16
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Venatic Games
Autoři: Brett G. Murrell
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Duel of Ages

Popis hry mě silně zaujal. Vypadá to hodně bláznivě ale zajímavě. Už jen ten rozsah hráčů: 2 - 16 ! Má a hraje to někdo, že by se podělil o dojmy z hraní?
16.3.2009 20:21:16

rbx

Falco
klidne dam. Pravidla uz jsem sice pozapomnel, ale stejne je vse podle te silene barevne tabulky.

26.1.2011 13:59:29

Duel
Tak příští úterý?

26.1.2011 14:36:24

UTERY
pristi utery it is. Ja si vas podam panove! Cekejte najezd Lancelota do baze. Urcite budeme hrat zakladny a stredovekej festival :), v zasade na vsechno jsou tabulky a je to celkem intuitivni. V sest me cekejte :).

26.1.2011 19:26:01

rbx

Falco
Takze na tymy?

26.1.2011 20:08:47

rbx
ona ta hra je sice na dva teamy ale v zasade tim ze je to prdel, tak v tom tymu si kazdej hraje za par svych postav a zadnou extra spolupraci resit nemusite :). Neni to jako kdyby se treba hralo Okko nebo Tannhauser. Maji napsano vic lidi ale je to blbost, protoze to jeden vymysli a ostatni tahaji. Tohle kdyz jsme hrali na tymy tak proste sice finalne meli soucet bodu spolecnej ale kazdej si tahal jak se mu chtelo :). Stejne jsem vyhral na to ze jsem postavil doprostred mapy kanon a pote reprosoustavu ktera davala bonusy. Mno a litali HLAVY. Tyjo ja uz se na to tesim :).

26.1.2011 20:25:01

rbx

Falco
Offtopic: pod dojmem nasi vcerejsi partie Okka jsem si rozbalil Era of Karasu :-) Uz se tesim na vicemapovou kampan.

26.1.2011 20:41:36

rbx
YEAH :D okko bylo paradni. :) sakra musim pak nahlednou co je tam pekneho :). Mimochodem hrali jsme z Gordonem Tannhausera a co mi padalo za hnusy :D snad horsi nez okko.

26.1.2011 20:57:50

Vybíráme z Bazaru

Na křídlech draků + obaly
Na křídlech draků + obaly
Akt. cena: 1125 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas