Dreadfleet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Phil Kelly
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

novinky o hře, dojmy, názory

klasický pokec o hře- první dojmy atd.
22.9.2011 15:17:28

Hura
Je to silenost, takovouhle radost jsem jiz dlouho nemel, porad se na to koukam, cicham vuni krabice, listuji pravidly, balim se do ubrusu, zkratka parada. Cena naprosto odpovida, ba pomer cena/vykon je paradni.
Ragnar: diky, tuto informaci jsem potreboval

1.10.2011 13:03:32

Když jsem
šel na návštěvu ke kamarádům. Byl jsem přesvědčen, že to nepotřebuju. že se rád podívám. Jak to vypadá a tak. Ale bylo to tam rozbalený...

Nyní jsem HRDÝM vlastníkem DreadFleetu. Jsem z něj nadšen. Jsou to ty nejkrásnější modely, co doma mám. A i kdyby se tím hrálo jenom člověče, tak to za ty prachy stojí. I když to moc netestovali... jsem rád, že jsem si to koupil!!!

Za info k whitedwarfovi děkuji. Doufám, že se k tobě někdy podívám ragnare. Přeci jenom to mám poměrně blízko. :) Kluci já se tak těším, až si budem navzájem vyměnovat dojmy a pocity. A kdo to nabarví do roka a do dne... tak si budu myslet, že to odflákl!

1.10.2011 13:43:26

To Elenistar
Ten rok a den zní jako výzva..:D Mno jsem sám zvědav jak to půjde.. Tohle je zkrátka závislost.. Lepení, malování a po roce hraní..:P

1.10.2011 14:10:53

ragnar
Přesně... tohle se nesmí uspěchat. Předpokládám, že samotný guide se koupit nedá. A potřebuju k tomu celýho toho trpaslíka vid?

1.10.2011 14:13:05

Huš vy...
Ještě tak před dvěma dny jsem sám sebe přesvědčil, že tohle rozhodně nepotřebuju a vy mi takhle děláte kritické trhliny do mého skoro skálopevného přesvědčení.
Jen se zeptám: symboly na plachtách a vlajkách jsou doufám ve formě "obtisků" není to všechno freehand? Jako ne že bych se to chystal koupit nebo nedej bože i malovat...no ale co kdyby..:-)

1.10.2011 14:19:13

To Elenistar
Nějaké free postupy jsou tady (ne vyloženě na Dreadfleet): (http://www.games-workshop.com/gws/content/articleCategory.jsp?communityArticleCatId=1000005&articleCatId=1000005&catId=cat410002§ion=), a tady je možné že to bude příští měsíc (http://www.games-workshop.com/gws/content/whiteDwarfLanding.jsp?articleCatId=1100004a), každopádně WD stojí 130Kč včetně DPH..:D Takže to není vyloženě žádná pálka...

1.10.2011 14:21:31

rbx

Micc
obtisky zadne nejsou, ale vse je na plachtach vylisovane, takze to freehand neni, spis vybarvovani ploch, ktere jsou urcene bud vyvyseninou, nebo prolisem.

1.10.2011 14:23:47

To Micc
Jsou to výlisky..žádné samolepky nutno namalovat, ale to zvládne skoro každý..Je to tak předpřipravený jak to jen jde..pro větší detaily sem (na konci obrázků jsou sprue sheety pro větší představu):

http://www.games-workshop.com/gws/catalog/productDetail.jsp?catId=cat690001a&prodId=prod1350015a

1.10.2011 14:23:52

rbx, RagnaBlack
Díky za info, tohle řešení mám ze všeho nejraději. Hmm a zase o krůček blíže ke kritickému bodu....

1.10.2011 14:26:06 | Upraveno autorem (porovnej)

micc
Ale rozmýšlej se rychle. Jsou lidi, co to berou po dvou kusech. :)

1.10.2011 15:04:15

ragnar
Díky za tipy... budu to ted hodně sledovat. 5íkal jsem si, že začnu na ostrůvcích... na ty si celkem věřím

1.10.2011 15:04:55

Video
Pro ty kteří váhají, hej to je jako úpis ďáblovi, hlavně si to nepouštějte!!!

http://www.youtube.com/watch?v=nv6gr-rvYlo

1.10.2011 15:07:17

Elenistar
Koukám, že to vidíš podobně..Já tedy ze všeho nejdřív budu provádět začišťovací práce a vyskřípání všech komponent..Až to bude tak si dám oraz a pak asi taky začnu ostrůvkama..Jsem docela zvědavý jak se pak bude dařit s vlnama atd..

1.10.2011 15:09:40

ragnar
já si říkám, že tam začištovaní je minumum. a nemám stím tolik zkušeností... ale asi si vždycky vyříznu to co budu barvit... a zbytek tam nechám... no uvidíme... už někdo splácal ty fanouškovský stránky? :)

At nas tady nikdo nenařkne, že tady hypujem hru co ma deset lidí v republice

1.10.2011 15:16:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Elenistar
Kdybys chtěl nějakou konzultaci..:) stačí napsat, nebo lépe stavit se..Mám v tomhle lecos za sebou.:D Třeba tě to konečně donutí dojet..:P

1.10.2011 15:20:41

ragnar
No to nejtěžší, co mám za sebou, jsou figurky do Ron and Bones. To byly kovový modely, který se musely ještě lepit a vrtat dohromady. Hodně začiťovat atd. Proti tomu bude DreadFleet brnkačka na stavbu. I když je pravda, že nevím nakolik se bude muset něco domodelovávat, nebo jestli to nasebe dokonale sedne. A až to někdy časově vyjde tak se stavím rád.

A dotaz do pléna. Kdo se bude maximálně snažit přiblížit předloze? Ať už technicky či barevně? A kdo to bude brát jako inspiraci a semtam barevně odbočí?

1.10.2011 15:29:34

Elenistar
Zrovna jsem se chystal zeptat na to samé... Pro mě jako pro chlapce bez špetky vkusu a umělecké představivosti je problémem vymyslet vlastní barevné schema aby to k něčemu vypadalo. Pak brouzdám po obrázcích odvážnějších malířů a většinou použiju (rozuměj obšlehnu) to co se mi líbí. Doufám že se pár lodiček objeví na coolminiornot.

1.10.2011 15:37:02

To Elenistar
Zatím to sedí parádně.. Navíc teď GW vytvořily tekutou green stuff. hmotu kterou se vyplňujou mezery, časem s tím budu experimentovat (sám sem zvědavý jak to bude fungovat, jestli to bude fungovat..).. Ale jinak domodelovávání u toho co mám už secvakané nebylo třeba..Zatím ani lepidla nebylo třeba..

Jinak co se týče barvení zatím netuším, to přijde, až začnu, u některých věcí se budu ale držet předlohy, možná mírně upravené (prozatím je dreadfleet v pořadí) ..

1.10.2011 15:37:41

Barvy
Mne se to schema libi a asi se ho budu drzet.
Ragnar: ja bych radu urcite uvital a pro trpaslika se stavim.

1.10.2011 17:42:15

rbx

sydo
vezmi mi toho trpaslika taky a vezmi si na vse doklad prosim. diky
EDIT: tak nemusis, ja nez se dostanu k barveni tohoto mastodonta, tak uz bude ten casopis davno ve vyprodeji :-)

1.10.2011 18:02:01 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Dohaje dohaje, ja to nechci, ja to nepotrebuji... aaaarrrggh :D
Doufam, ze dostanu pod stromecek barvicky, bo vyplata pristi mesic zaplace...

1.10.2011 21:20:19

ještě jednu krabici
Ten saténovej ubrus mě dostal ... tak akorát na velikost mýho stolu. Modely sem stihnul prohlídnout zatím jenom letmo ale děsím se těch detailů ... budu muset absolvovat nějaký kurz barvení, než se pustím do tohohle. Vypadá to skvěle. A to sem si chtěl dát pauzu od překladů. A už jsem rozhodl, že do toho jdu.

No a došlo mi, že musím koupit lepidlo, nové barvy a nějaké štětce ... konec srandy, začne práce :)

1.10.2011 22:28:12 | Upraveno autorem (porovnej)

barvy
taky jsem nad tím přemýšlel...ale nějaký barevný základ mám...takže to udělám tak. že si vždy koupím barvičku na ten daný modýlek. a takhle postupně to bude bolet méně

jinak musím říct, že už bych si to docela i zkusil zahrát... zajímá mě i jaká je to hra

2.10.2011 15:46:24

Elenistar
to me taky, ale nevim, kdy se k tomu dostanu. Leda to zkusit jen tak s nenabarvenymi ostrovy a s podstavci na lode, ale to by nebyl ten zazitek :( zitra si jdu koupit nove stetce a par barev, zacnu trenink metod na mych chaos trpaslicich z blood bowlu :)

2.10.2011 16:00:03

sydo
To je slovo chlapa. Kdy kam jdeš? že bychom se třeba někde potkali? já mám taky ještě kotel figurek na barvení... ale už se toho nemohu dočkat...

2.10.2011 16:10:37

Vybíráme z Bazaru

Jízdenky, prosím!: Londýn
Jízdenky, prosím!: Londýn
Akt. cena: 210 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas