Dreadfleet - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: není
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Phil Kelly
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

novinky o hře, dojmy, názory

klasický pokec o hře- první dojmy atd.
22.9.2011 15:17:28

hype
Podle mě je to jen GW hype, špatně předělanej Man-oWar. :-)
Třikrát zahrajete a přestane vás to bavit.

Tímto se nechci nikoho dotknout, jen píšu upřímně .-)

28.9.2011 12:01:51

Jedi
GW hype? GW tomu dělá reklamu jen na svém webu, všude jinde se o hype starají fanoušci. Jsem rád, žes nám to osvětlil, patrně máš přístup k pravidlům, že?

28.9.2011 12:17:06

Hype
Hype nehype, já se těším jak na Vánoce. Navíc si zatím v drtivé většině případů, kdy jsem kupoval hru na blind, nemůžu stěžovat. A hlavně... je to GW!!
Nejhorší je, že už si taky pomalu vybírám armádu do WH40... FOR THE EMPEROR! :-)

28.9.2011 12:27:50

Dreadfleet
No, popravdě, mě Dreadfleet od pohledu zklamalo právě tím, že to je nedokonalá a okleštěná recyklace Man - o - war. Za 70 liber dejme tomu, dneska je drahý i to pivo, ale trošku mě odrazuje to, že je jen a jeden set lodiček - dobrý proti zlejm. Nejdou dokoupit další lehké fregaty nebo tak, což kdysi v Man o war šlo -postavit si třeba čistě elfí / imperiální armádu..
Takhle to působí fakt trošku lacině..Jasně, figurky docela ujdou, ale za tu cenu mám plnohodnotnout věc pro dva do stejného (a lepšího) systému - Dystopian Wars...

Takže u mě palec dolů

28.9.2011 12:35:16

komentáře
V sobotu si Dreadfleet rozbalím, rozložím na stole a budu se kochat.
Těším se, až postavím lodě a ...
Těším se, až si přečtu pravidla a zahraju si s kamarády.
A lituji typicky české komentáře ...

28.9.2011 22:40:01

Adik
Hele tady to není o tom, že každý musí všechno chválit. Je fajn slyšet různé názory. Rozbal si, kochej se, hraj s kamarády, ale nenuť ostatní aby Ti tady pěli ódy na tuhle hru:-)

28.9.2011 22:51:09

sydo
Myslel jsem, ze je to hype, protoze je to GW. Nikoliv, ze GW dela reklamu. Ti moc nemusi.
Jsem sam zvedavej jestli se pletu.

28.9.2011 23:42:21

:)
Obdivuju lidi, kteri jeste nekoukli do pravidel, ale uz vedi, jak to bude spatne a oklestene :D
Mne skutecnost, ze je to samostatna hra, velmi vyhovuje, alespon v tom neutopim majlant jako v Blood Bowlu.

29.9.2011 07:48:00

gev

Spatny, spatny, spatny...
Pred chvili jsem to videl sestaveny nazivo, nenabarveny, ale i tak uz si nejsem vubec jistej, ze to nechci... :-((( Takovejch penez v p..siti...

29.9.2011 13:17:01

objednáno
A to sem letos už nic nechtěl ... ještě uvažuju jestli jednu krabici nebo dvě ... aby flotila byla trochu větší ... prostě aby lodiček bylo víc :).

29.9.2011 13:52:04

Tangram
To je hráčský přístup! :-)

29.9.2011 14:11:52 | Upraveno autorem (porovnej)

gev

Tangram:
Aspoň, že nejsem největší cvok, tady vždycky snadno najdu někoho, kdo mě překoná ;-)

29.9.2011 14:32:39

ještě že
Ještě že nejsem modelář a barvič už vůbec ne. A ještě že to alespoň bez toho slepení nejde :)

29.9.2011 14:46:03

Já si to objednal taky
Přinejhorším budu mít aspoň hezký lodičky :)

29.9.2011 19:18:57

qev
:DDDDDDDD ... je to tak

29.9.2011 20:14:56

pro Marvina
Člověče nezlob se.
Jestli jsi měl z mého příspěvku pocit, ŽE TĚ NUTÍM pět ódy na tuhle hru,
tak se ti upřímně omlouvám.
A odpusť mi a dovol mi, že jsem napsal pár řádek jako neadresnou reakci na to,
co jsem si přečetl níže.
Mám taky svůj pohled na věc. Mohu ho říct jako ostatní?
Nechápu jen, jak může někdo pohanět něco, co neměl možnost si přečíst, zahrát, ...,
aha to jsou ty "různé názory".
Tak to pěkně děkuji.
Jinak mezi námi, hra je minimálně dobře provedena.
Licí rámečky jsou čisté, nenašel jsem zatím žádný nálitek.
Pozoruhodné je to, co se všechno dá odlít a s jakými detaily.
Herní plán je natištěn na látce a vyvolává dojem skutečného oceánu.
Grafika se mi líbí, ...
Mám pokračovat?
Zkus jít v sobotu někam, kde se na ni můžeš podívat.
Přeji ti hezký den.

29.9.2011 23:01:06

porizuji

tesim se na modelarinu, kochani se plastem a stoji to uz jenom za ten herni plan :). Hype nehype, u me to jak hra vypada ja minimalne 50%

30.9.2011 00:51:07 | Upraveno autorem (porovnej)

falco
Já si to asi taky pořídím. A bude mi úplně ukradený, jaký to bude mít pravidla.

30.9.2011 06:45:29

uz je doma
Tak jsme se už pokochal při otvírání krabice. Modely jsou povedené, už se těším na malování, jen to bude na dlouhou ...... . Herní plán na látce mi taky přijde jako dobrý nápad.

Nechystá se někdo, že by udělal aspoň textový překlad pravidel a karet?

30.9.2011 19:38:12 | Upraveno autorem (porovnej)

tomas
To je snad hřích překládat. Kvuli tehle hře se naučím i anglicky... jé, já už se na ni taky těším...

30.9.2011 21:12:32

Elenistar
No já bych překlad též uvítal.Když už sem se nebyl schopný naučit anglicky k vůli sobě, tak k vůli Dreadfleet se mi to v mém pokročilém věku už podaří stěží.

30.9.2011 21:21:50

rbx

El, Sydo a Falco
tak uz můžete. Co nám povite? Za me muzu říct, ze jde o jednu z nejkrásnějších her, s jakou jsem se setkal. Co mi vyrazilo dech nebyly modely lodi, ale hrací plan. Je to nadherne potištěný "ubrus", ktery se vleze na málokterý stůl. Ostatne ta největší loď ma cca 10cm, tak by bylo trapne, aby se prohanela po A4ce :-)
A zbytek nechám pánům, těšili se na to :-)

1.10.2011 09:44:12

Pravidla
A taky pravidla jsou nadherna knizka. A zjistuju, ze anglictina neni prilis slozita, ze te casti, co jsem precet i rozumim :).

1.10.2011 11:05:08

Jak na malování
Kdo by potřeboval informace o malování nechť si zakoupí White Dwarf číslo 382, nalezne tam cca 30 stránek (nechce se mi to počítat) k Dreadfleet. Je tam report z jedné hry a taky jak loďky plus ostrovy nabarvit. Dá se sehnat, na netu, nebo třeba u Ogřího Doupěte v Praze, případně u firem, které warhammer prodávají. Ukázka zde: (http://www.games-workshop.com/gws/content/blogPost.jsp?aId=18500030a)

Jinak kdo koupí neprohloupí, pravda je taková že tato hra není typu rozbal a hraj. Takže kdo tohle čekal bude zklamán. Já sám jsem byl hypnoticky uchvácen od prvního pohledu a to nemluvě o prvním doteku.

Loďky jsou úžasné.. Celkově kvalita komponent je velmi vysoká. (můj názor, píšu pro ty kteří nesouhlasí, nemusí to být dogma, nehodlám o tom s nikým velmi diskutovat). Myslím kdo váhá o koupi skočte se podívat do Tomovek, oni Vám ji ukážou a pak se rozhodněte, hlavně až propásnete svou šanci tak tady nebrečte (předem se opět omlouvám těch kterých sem se dotkl, přeci jen nemám tolik příspěvků, abych psal neemocionální posty)..

1.10.2011 11:42:08

...
Napíšu to stručně. Už aby bylo pondělí... :-)

1.10.2011 12:44:18

Vybíráme z Bazaru

Descent Hiers of blood
Descent Hiers of blood
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas