Dominant Species

xxxxxxxxxo hodnoceno 96x (Seznam vlastníků)

Dominant Species - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Dávnověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: GMT Games
Autoři: Chad Jensen
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zážitky z hraní

Tak jsem měl už konečně možnost zahrát dvakrát tuhle monstr těžkou hru od GMT. Tím nemyslím složitostí pravidel ale váhou. :D
A musím uznat, že se mi to začíná líbit víc a víc. Přijde mi to hodně komplexní a hlavně si musíte dávat pozor na to co se děje. Když totiž opičák ( savec ) kašle na druhy potravin a najednou mu na herní desce začíná ubývat, je to pak paráda sledovat jak se mu stenčují počty.. :D Jak tu všichni psali, tak grafika by mohla být lepší ale jen u karet. Se všim jsem jinak spokojen.. :) A musím taky uznat, že ty karty jsou opravdu silné a mají parádní účinek.. Třeba sopka která zníčí vše živé na jednom hexu a po jednom živočichovi na všech přilehlých hexech.. :D
Další prvek, který se mi opravdu líbí a hru dělá zajímavou, je rozrůstání ledovce, který nejen vyhání všechny zvířata pryč ale hubí i zdroje potravy a to může slušně zatopit.
Rozhodně se těším na další hru.. Ale abych nemluvil jen pozitivně.. Z hry je cítit silné Euro aroma.. :D, které u GMT neznám.. Souboj jsem čekal trochu složitější ale to asi k tomudle patří.. :) no, rozhodně napíšu dojmy z další hry.. :) Hergot, hned bych zahrál...
31.1.2011 09:36:15

DS
Jak jsem řekl, tohle není hra na jedno zahrání a maximální počet hráčů není ideální počet, především u začátečníků. Hodně taky záleží na hráčích a rozhodně to není hra pro každého.

16.11.2012 09:24:07

DC

všem
Hrajete to ještě někdy někdo?

30.12.2016 20:32:10

hrajeme
tak dvakrat do roka, vickrat se nenajdou dobrovolnici

30.12.2016 23:20:05

DC
Já bych i zahrál, ale není moc s kým :)

31.12.2016 08:27:33

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Zaklínač Starý Svět - KOVOVÉ MINCE + vrecko
Akt. cena: 20 €
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas