Descent: Journeys in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Překlad scénářu

Nemáte někdo prosím překlad scénářu k Journeys in the Dark
21.5.2009 20:50:34

díky
Tak to je skvělá zpráva, počkám tedy s tiskem abych to měl vše najednou v jednom.
Velmi děkuji, že se s tím zabýváte, protože pro lidi co neumí anglicky je to v podstatě jediná možnost jak si tuhle hru zahrát. Hra nás chytla, zkoušeli jsme nějaké české scénáře z těchto stránek a pak jeden anglický scénář a to byl docela problém.
A dále tedy prosím další hráče zda nemají tip na nějaké další scénáře, pokud tedy ještě nějaké další existují.

31.10.2011 15:29:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Smith
v Anglictine je jich ohromna spousta na strankach vyrobce www.fantasyflightgames.com, ale v cestine tezko pretezko soudit...

...a nebo, s vlezlosti jen me tak vlastni, doporucuji variantu Living Dungeon Building, ktere jsem hrdym autorem a ktera scenare nepotrebuje:-) K nalezeni na tomto foru o kousek nize... dojem ze hry zustava stejny, jeskyni si na zacatku vybuduje OL podle pravidel sam a hrdinove se ji snazi vyloupit a porazit hlavniho nepritele. Ohlasy zatim bez vyjimky nadsene :-

1.11.2011 12:42:16

Polylux1
jj tématu jsem si všiml a určitě také vyzkouším, jen bych si rád napřed trochu ohrál základní hru.
Jinak nápad se mi také zamlouvá. :)

1.11.2011 13:01:04

Polylux1
LBD má jistě výhodu, že pokud člověk chce hrát, nemusí pátrat po žádných scénářích.Nicméně předvytovřené scénáře s sebou nesou většinou nějaký příběh a netypické herní mechaniky - ožívající sochy, nesmrtelní obři bez srdcí, strom moudrosti s křišťálovou nágou, otravná princezna, možnost definitivní smrti hrdinů apod., což LBD jaksi nabídnout nemůže už z principu. Ale jako alternativa k jiným generickým dungeonům, proč ne ;)

1.11.2011 13:06:20 | Upraveno autorem (porovnej)

Jasna...
Netvrdim ze je to prast jako uhod, jen jsem si uvedomil ze to krom drive popsanych kladu nabizi i jazykovou nezavislost:-) Ty pribehy me osobne moc neba, jednak kdyz to chci hrat podruhy tak uz to nema to kouzlo (dvoji brod touze rekou nikdy nebyl muj favorit) a druhak to mnohdy ignoruju uz napoprvy... Vidim urcitou smysluplnost v pleneni, drancovani a mordovani nepratel, ale zachranovani princezen je podle me v dnesni dobe prekonana zalezitost :-)

1.11.2011 14:13:28

6 - 9
Dobrý den, tak bych se jen chtěl poptat zda se podařilo poskočit s překlady základních scénářů, aby bylo co zkoušet mezi svátky. :) Děkuji

12.12.2011 12:16:38 | Upraveno autorem (porovnej)

Smith - q
Hele, jestli ti stačí jen text bez grafiky tak to můžu zkrámnout během dvou hodinek dneska večír a hodit to sem. OK?

12.12.2011 17:10:55

Smith-g
Sazba šestky tenhle týden (trochu jsem zašprcl na něčem jiným), překlad sedmičky tenhle týden, příští týden překlad osmy a sazba sedmy (možná i osmy)... devítku do Vánoc nejspíš nedávám, páč musím dodělat ještě jeden jinej projekt.

12.12.2011 20:19:34

díkes
No chápu, že nemáš na starosti jen toto proto nijak netlačím jen se ptám. Budem určitě hrát mezi svátkama a tak pokud tu bude zatím i klidně ten holý text tak s tím asi vystačíme a barevně vytisknu a svážu až bude hotová i devítka. :) Díky za info.

13.12.2011 18:43:42

Další části překladu
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak to vypadá s tím překladem šestky, sedmičky a osmičky.
Díky

16.2.2012 10:10:11

Pitti
Ahoj, šestka, sedmička i osmička jsou přeložené, bohužel prozatím jenom v texťáku, nevysázené a bez korektury. Devítka zatím není vůbec.

16.2.2012 10:24:46

pomoc
Rád bych ti s tím nějak pomohl, ale bohužel moje angličtina není na tak vysoké úrovni. :/
Tak jedině jestli je něco co kde nezáleží na angličtině? Přece jen už jsme docela nedočkaví zatím jsem si to netiskl abych to mohl pak najednou zalaminovat a svázat. :)

21.2.2012 10:44:35

Průvodce dobrodružstvím
Všechny milovníky pochmurných kobek jistě potěší, že jsem dnes konečně dokončil (asi po třech letech) překlad Scenario Guide pro Descent: Journeys in the Dark. Na odkazu http://www.mediafire.com/?yoyi4u4gp3o72 je tento dokument ke stažení v tiskové i webové kvalitě, na zatrolkách se webový dokument objeví po schálení administrátory.

Přeji vám, aby nad vámi overlord netriumfoval příliš často a zoufalství svírající vaše srdce bylo vždy jen chvilkové. Tedy hodně štěstí!

9.4.2012 10:28:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Díky
Díky moc za to, že ses tomu věnoval a dal si s tím tu práci je to úžasný.

9.4.2012 19:09:43

Editor map
Zdravím příznivce první edice. Najde se zde někdo, kdo má k dispozici editor k tvorbě map původní verze? Prosím o případné zaslání na mail: pihorv@yahoo.com
Předem děkuji.

23.1.2015 19:24:19

Vybíráme z Bazaru

Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Spirit Island + Spirit Island Nature Incarnate KS
Akt. cena: 6000 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas