Descent: Journeys in the Dark

xxxxxxxxoo hodnoceno 163x (Seznam vlastníků)

Descent: Journeys in the Dark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

lze to hrát rozumně ve 2?

Můj dotaz zní jednoduše. Dá se Descent hrát rozumně ve dvou? Je to i tak zábavné? Přeci jen mi přijde, že je to spíš takové Dračí Doupě na stole a DrD by mi ve dvou přišel dost divný.

A držte se prosím tématu, díky...
11.2.2009 19:27:24

Morthe
Na každej scénář jsem si losoval jinou dvojku a konkrétně ten pátej jsem prošel s Lyssou a Silhouette až do finále a hned sem hodil, pravda stručnej, zápis: http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/descent-journeys-in-the-dark-19/hrani/4889/

Základ je v podstatě vždycky v tom hnát se dopředu, vůbec se neohlížet a vyčapávat si práci s portálama a "energeťákama" (žlutejma lektvarama). Vybavuju si, že to druhý patro jsem zkrámnul snad během dvou kol. Vždycky jsem si jenom prostřelil špehírku zástupem monster, proběh a nechal je za sebou. OL vůbec neměl čas na nějaký zásadnostě a LS jsem si hlídal tak aby mě nemoh úplně zablokovat cestu... Když některá z holčin umřela, tak zpravidla už měla od kámošky otevřenej další portál, takže ta smrt znamenala ztrátu pár CP, ale taky postup o mnoho polí kupředu zdarma.

Snažit se rušit víc potvoráků než je nezbytně nutný pro co nejrychlejší postup je po mých zkušenostech cesta do pekel a LoS je taky potřeba hlídat jenom ve směru dopředu, čili se to dá fakt zefektivnit a umydlit i se dvěma tejpkama... a to pořád ještě vím o mnoha chybách, kterejch jsem se dopouštěl a v čem by to šlo zlepšit.

13.10.2011 12:26:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Polylux1
Díky za odpověď, klobouk dolů, tohle je nejspíše ten správný přístup, jak to hrát.
U nás sice jdeme vetšinou tvrdě dopředu, ale zároveň se snažíme víc čistit, takže ten postup není tak razantní a podřízený jenom pohybu vpřed (a pak teda ještě to HR pravidlo, že chtějí-li hrdinové něco z bedny, tak si pro to musí dojít hezky po svých).

13.10.2011 13:56:46

Vybíráme z Bazaru

Zombicide Black Plague 3D doors
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas