Conflict of Heroes: Awakening the Bear! - Russia 1941-1942

xxxxxxxxxo hodnoceno 9x (Seznam vlastníků)

Conflict of Heroes: Awakening the Bear! - Russia 1941-1942 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Academy Games
ElfinWerks
PHALANX
Autoři: Uwe Eickert
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Na tuto hru mam spadeno

Na tuto hru mam spadeno a svemu osudu se pravdepodobne nevyhne. Obzvlaste po tuctu her Memoiru mam dojem, ze CoH by mohla byt hra, ktera mi nabidne dobrou simulaci Druhe Svetove. Bohuzel prozatim zadne vlastni zkusenosti s ni nemam.
20.9.2009 01:04:48

Rapid Fire
Je to trosku off topic, trosku s krizkem po funuse a doufam, ze nebudu za stouru :), ale neodpustim si drobnou poznamku, ze pravidel pro wargaming s figurkami je, obzvlaste pro WW2, tuna. Zalezi na kazdem co si vybere. Rapid Fire urcite neni "jediny herni system, kteri ti umoznuje zahrat bitvu bezne na urovni Brigady nebo Divize s 20mm figurkami". Namatkou mne napada treba "Speahead", ktewry je sice primarne delany pro 15mm a mnesi figurky, ale to neznamena, ze by nesel hrat s 20mm (1/72) figurkami. V zasade je totiz uplne fuk, jake figurky pouzijes, figurky muzes pouzit i v deskovce misto zetonu a vice versa. Otazkou je pouze prostor neb vetsi figurky mohou vyzadovat vetsi plochu a treba si dle toho upravit vzdalenosti oproti tem co jsou v pravidlech. A pak taky jedna 20mm figurka predstavujici brigadu, bude vypadat asi trochu hure nez napr. 10 figurek 6mm. Tot vse :)

2.3.2010 16:19:00

Vybíráme z Bazaru

Scythe: Vzestup Fenrise (CZ, nová nerozbalená)
Scythe: Vzestup Fenrise (CZ, nová nerozbalená)
Akt. cena: 2900 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas