Chaos in the Old World

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Chaos in the Old World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Akolyte

Chci se zeptat, zda jste někdo psal do FFG o výměnu akolytů. Já jsem totiž po otevření zjistil, že pár jich má tu anténku pořádně ohlou a jeden ulomenou. Takže teď rozmýšlím, jestli si mám psát o nové a nebo přejít na krátké vlny a tu děsnou anténku jim odříznout.
2.9.2010 14:04:40

Nahrada za akolyty
Zdravim. Mam zvyku tunit si hry lepsimi figurkami, kostkami, apod. U Chaosu bych rad nahradil puvodni figurky temi z Warhammer Fantasy. Nasel jsem vyborne ekvivalenty ke vsem jednotkam krom kultistu. Takze dotaz. Vite o nejake neutralne vypadajici figure, ktera by se dala pouzit jako nahrada kultistu pro vsechny bohy? Pokud je zajem, muzu poslat odkazy na jednotlive "nahradniky"...

8.12.2011 10:12:29 | Upraveno autorem (porovnej)

SHaitan
Náhradu za akolyty ti neporadím. Spíš si říkám jestli nebudou modely z W:FB "trošku" velké.

8.12.2011 10:27:38

zluda
No hru zatim doma nemam - vcera jsem objednal - ale podle videi soudim, ze plan je hooodne velky. Neznam velikost puvodnich figurek ani to, kolik jich tak bezne byva v jednom regionu. Figurky z Warhammeru maji ctvercove zakladny 25mm. Ale radeji pockam, nahlodal jsi me :D

8.12.2011 10:43:54 | Upraveno autorem (porovnej)

SHaitan
Určitě počkej, plán je sice velký, ale v jednotlivých regionech se sejde často hodně figurek, nemluvě o žetonech a kartách...původní figurky jsou docela malé a i tak je tam narváno:)

8.12.2011 10:53:19

SHaitan
Můžu ti říct, že ani nemusíš čekat a rovnou ten nápad zavrhni. Figurky se základnou 25*25 mm nemáš šanci do některých regionů narvat (spolu s žetony a kartami jak píše zluda)

Ostatně mi příjde tenhle tuning dosti zbytečný. Původní figurky jsou podle mě velmi vydařené a navíc přesto, že to je hra ze světa Warhammeru, tak to není ten warhammer, kde má člověk svou nádhernou vymazlenou armádu se kterou bojuje. Figurky v chaosu slouží především k maximálnímu zbavení abstrakce. Ale proti gustu...každopádně technicky to je neproveditelné :)

8.12.2011 13:58:36

Beholder
Pak tedy zbyva jen namalovat ty puvodni figurky :)

8.12.2011 16:53:32

SHaitan
To je také možnost. A myslím, že budeš spokojený. Viděl jsem nějaké namalované figurky na BGG a vypadají fantasticky (samozřejmě záleží na tvém painting skillu :) ). Takže netřeba žádný upgrade v podobě výměny figurek ;)

8.12.2011 17:00:19

beholder
jj, taky se k tomu chystám. Jenom to ted kleslo dost nízko v mé frontě na barvení. Koupil jsem si jednu hru a mám na jednou rok dopředu :D

8.12.2011 19:15:15

oprava kultistů
Založil jsem nové vlákno, kterak jsem si opravil kulťáčky :)

27.11.2012 11:48:34

Vybíráme z Bazaru

Insula - CBG, anglická verze
Insula - CBG, anglická verze
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas