Chaos in the Old World

xxxxxxxxxo hodnoceno 105x (Seznam vlastníků)

Chaos in the Old World - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, intriky
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Akolyte

Chci se zeptat, zda jste někdo psal do FFG o výměnu akolytů. Já jsem totiž po otevření zjistil, že pár jich má tu anténku pořádně ohlou a jeden ulomenou. Takže teď rozmýšlím, jestli si mám psát o nové a nebo přejít na krátké vlny a tu děsnou anténku jim odříznout.
2.9.2010 14:04:40

parxel
Hadej :-)

2.9.2010 14:16:26

Siraon
U Tebe bych předpokládal, že jsi tam obsesivně psal a psal dokud jsi to z nich nevymámil.

2.9.2010 14:21:34

Siaron
Pod jakým jménem v tomto případě?

2.9.2010 14:46:13

rbx

Parxel
tak jako tak o ty antenky driv nebo pozdeji prijdes. Takze i kdyz budes mit nove panacky, tak se ti za chvili ulomi. Je to proste hloupe udelane, prilis slabe. Jinak pokud je chces narovnat, staci na to pustit horkou vodu, vytvarovat jak chces a nechat vychladnout. Prijde mi to ale jako zbytecna prace.

2.9.2010 15:04:18

rbx
To já je ani moc rovnat nechci. Spíš je chci všechny ostříhat, aby na tom byli všichni stejně a nikdo se nemohl vymlouvat.

Ale teď mě napadá, jestli bych ten postup s namáčením figurek do teplé vody nemohl použít na Naz-Ghuly z wotra. Mám totiž takové tři notoriky, které né a né narovnat. Asi holt o víkendu zaexperimentuju. :)

2.9.2010 15:11:22

parxel
napsal sem jednou, a z jedne vody na cisto sem vzal veci asi ke trem hram (a to ne ze bych si vymejslel, proste na to mam bud smulu, nebo to jako jeden z mala kontroluju, ale casto me panacci nebo karty rovnou chybej) ... poslali pulku, tak jsem napsal podruhy, ze doufam ze to nebyl zamer :-P Poslali druhou pulku

2.9.2010 15:13:24

elissa
pod svym :-P

2.9.2010 15:13:52

parxel - wotr
to ti nepomuze, ve wotrovi jsou ty nazgulovet tusim z jineho plastu nez zbytek figurek ... z takoveho toho tvrdeho .. ten ti nezmekne

2.9.2010 15:14:36

Parxel
Mno ja bych to nerezal, oni jsou ti akolyti s tema antenkama takovy pekne rozeznatelni:)

2.9.2010 15:42:35

Parxel
how dare you! Řezat kultistům jejich posvátný symbol chaosu. To jsi nechtěl doopravdy udělat, že ne. Jen tak vtipkuješ. :))

2.9.2010 16:24:59

Beholder
pokud jsi to už udělal, tak očekávej tvrdou odplatu bohů Chaosu...

2.9.2010 16:26:02

Beholder
A proč ne. Dyť vypadaj s těma anténkama směšně. Jenom je to lépe odlišuje od ostatních, to je jediný důvod. A bohem chaosu jsme stejně já, takže si můžu o anténkách rozhodovat jak chci.

2.9.2010 19:39:45

to parxel
já bych to taky střihnul.

2.9.2010 21:49:13

Stříhat nebo nestříhat?
To je otázka. Asi to vyřeším tak, že si napíšu o těch pár nepovedených kusů do FFG a pak s těmi polámanými zaexperimentuju, jestli se s nimi dá něco udělat nebo ne.

3.9.2010 07:02:25

wotr
Já mám ve wotrovi Nazguli ze stejného plastu jako zbytek figurek. Takový ten měkký.

3.9.2010 07:47:44

sappho
Ja mám psíš ty co zmiňuje Siaron. snažil jsem se rovnat 3 měsíce, teď sice stojí už dobře, ale pořád je to na nich docela vidět.

V Chaosu je to trušku horší páč, tady si ty figurky vyloženě koledujou o ulomení.

3.9.2010 07:52:46

parxel
Já bych to asi ustřihla. Hrála jsem hru několikrát u Kadavera a opravdu to tam moc nedrží.

3.9.2010 08:19:08

rbx

Parxel
ja bych to neřešil. Proste to časem upadne. Prijde mi to jako prkotina a ta hra na tom nestojí. Já osobně nemám tyhle dopisy firmám v lásce, pokud není něco jo pomrvenyho. Treba psát FFG kvůli tomu, ze mám křivé podstavce u Descenta mi prijde blbina, když si to muzu pod teplou vodou sam narovnat a ani k tomu nepotrebuji byt nějak extra šikovný. Alespoň ja jsem to tedy nikdy nedělal a dělat nebudu. Mluvím samozřejmě za sebe.

3.9.2010 09:04:17

rbx
Copak to, já to obvykle taky zas tak moc neřeším, ale ty nazghůly jsem rovnal několik měsíců, aby vůbec stáli a to už mi přijde docela dost. Padali jak ožralí a tím nemyslím během hry. Prostě vůbec nestáli jak byli ohlí.

U chaosu je trochu jiné. Tam mám jednu figurku ulomenou a asi 5 dalších zkroucených. Tak se rozhoduji co s nima.

Diskusi zde jsem spíš otevřel proto, abych se dozvěděl názory na ty akolyty od ostatních. Co s tím dělali a tak. To ohybání v teplé vodě mi přijde jako docela dobrý nápad.

3.9.2010 09:17:27

rbx

Parxel
me takhle nestaly figurky u Descenta a ta tepla voda je paradne narovnala. Chaos jsem hral nekolikrat asi na trech kopiich a pokazde uz byl na nejakem akolytovi videt zub casu v podobe utrzene antenky, takze jak rikam, driv nebo pozdeji o ne prijdes tak jako tak :-)

3.9.2010 11:47:47

all
mě přijde šílené to ustříhat, ale je vidět že extrémy jsou na každé straně. Někdo je totální puntičkář a je naštvaný když má šrám na krabici od hry (já) a pro někoho není problém ustříhat kultistům z CitOW symbol chaosu, protože má jeden ulomený a pár ohlých :).

Já jsem měl původně jen pár ohlých, nic zlomného. Pak se jednomu Acolytovi při hře ulomil ten symbol, ale přilepil jsem ho sekundovým lepidlem. Ty ohlé symboly jsem narovnal v horké vodě. Teď jsem to checkoval a ten slepený drží jak beton (v rámci možností :) ) a ty narovnanvé v horké vodě se zase ohly zpět, takže to moc dlouho nevydrželo. Možná jsem to dělal špatně, ale voda byla horká a chladil jsem to ve vodě s ledem. Každopádně nejsou ohlé zas tak strašně.

A navíc, jak už aneken zmiňoval, kultisti se symboly chaosu jsou na první pohled rozeznatelní od všech ostatních figur.

3.9.2010 12:15:05

Beholder
Hele, to me jete nenapadalo psat vydavatelum, ze mam praskly roh krabice at poslou novou ... mozna je na case posunout otravovani vydavatelu na dalsi level :)

3.9.2010 13:38:15

Siaron
zkus to :). Jinak já jsem taky celkem pravidelný pisatel na customer servis FFG. Asi předevčírem jsem jim opět psal kvůli figurkám do MEQ :)

3.9.2010 13:41:58

Beholder
Na kolik částí ti přišly?

3.9.2010 13:51:27

sappho
zlomeného sice nic, ale děsně pozohýbaní. Eometh skoro leží i s koněm na podstavci a Beravor je taky v šíleně křečovitém postoji opřená o hůl ve tvaru "S". Tak, tak oba stojí :)

3.9.2010 13:57:14

Vybíráme z Bazaru

Prodám Mondo plus nějaké mini rozšíření
Prodám Mondo plus nějaké mini rozšíření
Akt. cena: 270 Kč
Končí za: 5 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas