nepřihlášený

přihlásit

registrovat

Brass: Birmingham

Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Vlaky, Novověk
Herní kategorie: budovatelská, dopravní, ekonomická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: TLAMA games
Roxley Games
Autoři: Gavan Brown
Martin Wallace
Matt Tolman
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Otázky ke hře

Akce prodej

V pravidlech na strane deset je napsano 5 bodu postupu u akce prodej. Kde v prvnim bode odhazuju kartu. V dalsich provedu vsechny tahy k provedeni prodej. A u 5 bodu je napsano ze se muzu vratiti k bodu dve a vse zopakovat.
Chapu to spravne ze za odhozeni jedne karty muzu otocit vice desticek? Samozrejme pokud k tomu budu mit dost surovin. (vetsinou pivo)

DALSI DOTAZ

Jeste by me zajimalo jestli za jednu akci muzu obchodovat s vice obchodnikama nebo jen s jednim. Na strane deset u bodu 5. Je napsano ze muzu zopakovat postup pro kteroukoli z dalsich neotocenych desticek prumyslu (vcetne tech z jineho typu prumyslu). Nikde ale neni napsano jestli musim obchodovat ze stejnym obchodnikem nebo muzu s jinym, popripadne vyuzit dalsi pivo jinciho obchodnika.

2.1.2021 18:17:25 | Upraveno autorem (porovnej)


A je niekde v pravidlach, ze musis obchodovat len s jednym obchodnikom? Alebo, ze si vyberies jedneho obchodnika s ktorym chces obchodovat?

4.4.2021 18:40:16

Akce prodej> Prave ze neni. Takze to znamena ze za jednu akci muzu obchodovat s vice obchodnikama a pouzit vice piv a pritom vyuzit i vice bonusu. - masnemax


Pravidla jsem prosel nekolikrat a nikde jsem nenasel jestli musi hrac opakovene obchodovat jen s jednim obchodnikem nebo to muze za jednu akci kombinovat.

4.4.2021 18:15:39

G4nd4lf
Tak za manufakturu 3. urovne bez piva je viac bobov ako manufaktura 1. urovne s pivom :) a o bod menej ako manufaktura 2. urovne. Za manufakturu bez piva 7. urovne je az 9 bodov. Len treba dobre robit rozvoj. Tieto dieliky su idealne do mesta, kde ma spoje len super, lebo nemaju ziadne "prepojenia", kt. sa boduju na konci hry so spojmi. Tým pádom protihráčovi zbytočne nedavaš body. To, ze su bez piva naopak vyvazuje to ze nemajú "prepojenia".

2.1.2021 19:40:47 | Upraveno autorem (porovnej)

...
řekl bych, že dobré plánování a odvoz minimálně dvou podniků je základ celé hry. Popravdě jsem jednou prodal 4 najednou, ale to je extrém a souhra náhod (nebo zboží bez piva, které je skoro bez bodů....)

2.1.2021 19:20:22

AmS
AmS - avatar

Mecenáš trolíků

ano

Je to tak. za odhození jedné karty (jedna akce) můžeš prodat více podniků, pokud máš dost piva.

2.1.2021 18:40:03

ANO
můžeš za jednu akci (kartu) otočit více destiček.

2.1.2021 18:39:42

Vybíráme z aukcí

Talisman CZ 2.ed + Jeskyně + Dobrodružství + Město
Talisman CZ 2.ed + Jeskyně + Dobrodružství + Město
Akt. cena: 4900 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>