Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomozte vybrat nazev muzstva a vyhrajte celozivotni permici na zapasy!

Je to tak, neopakovatelna nabidka! Vybiram nazev pro svuj lidsky (s jednim Ogrem) tym do Blood Bowlu. Nazev by mel byt vtipny, cesky a pokud mozno se nejak vztahoval ke svetu BB (Blood Bowl, ne Burning Blue :D), ale neni podminkou. Zatim vedou "Hosi od Ogri reky" - bydlim u reky a Ogra v ty,u mam.

A co za to? Pokud si z vasich navrhu vyberu, pojmenuji po autorovi vybraneho prispevku jednoho hrace (dle jeho vyberu) a pokud bude chtit, budu mu posilat reporty z kazdeho zapasu, jak si jeho hrac vedl, kdo ho zranil, koho zranil a tento mi take bude moci pomahat s vyberem novych skillu pro tohoto hrace. Pokud vas nic nenapadne, ale chcete mi podlezat (mam to rad), muzete hlasovat i pro Hochy od Ogri reky. Pokud se nic lepsiho nenajde, vylosuji jednoho "manazera" z tech, kteri hlasovali pro Hochy.

Tak sup, kreativni hlavy!
18.5.2011 15:08:01

ochutnávka
Tak první čtyřka už je převlečena, jen jim ještě musím pořídit jiné boty, nemám doma bílou barvu na tkaničky. Bílé sice jsou po spreji, ale takhle humpolácky je nechat nemůžu (a bílé budou, ať je vidět, že jsou to frajeři). A podstavec s trávou bude až po botách. Omlovte sníženou kvalitu fota a hlavně malby, dlouho jsem to nedělal a ty figurky jsou svinsky malé. A zapatlávat ta bílá místa v rozích je po bílém spreji otrava, vždy jsem používal černý. No a hlavně jsem na malování jelito :D Ale na hru to postačí, stejně budou dostávat do huby a válet se v blátě :) Barevné schéma jsem zvolil konzervativní, co na něj říkáte? (Říkejte si co chcete, předělávat ho nebudu :D)

http://www.boardgamegeek.com/image/1004928/sydo?size=large

29.5.2011 16:43:09

sydo
No nato, že se tady půl dne vymlouváš na velikost figurek a štětců a špatné světlo či nedostatek barviček, tak to máš pěkný. Takže trénuj a až to budeš přebarvovat, tak to bude dokonalý ;). Já ted barvím taky jak zběsilej.

29.5.2011 16:55:34

Elenistar
Já vždycky věděl, že jsi hodný kluk. Pochvala od mistra potěší :)

29.5.2011 17:45:38

sydo
Pěkný už se těším až s nich nadělaj sekanou mí kosí gobliní bratři:)

30.5.2011 00:17:06

Vybíráme z Bazaru

Cestou necestou + insert
Cestou necestou + insert
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas