Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomozte vybrat nazev muzstva a vyhrajte celozivotni permici na zapasy!

Je to tak, neopakovatelna nabidka! Vybiram nazev pro svuj lidsky (s jednim Ogrem) tym do Blood Bowlu. Nazev by mel byt vtipny, cesky a pokud mozno se nejak vztahoval ke svetu BB (Blood Bowl, ne Burning Blue :D), ale neni podminkou. Zatim vedou "Hosi od Ogri reky" - bydlim u reky a Ogra v ty,u mam.

A co za to? Pokud si z vasich navrhu vyberu, pojmenuji po autorovi vybraneho prispevku jednoho hrace (dle jeho vyberu) a pokud bude chtit, budu mu posilat reporty z kazdeho zapasu, jak si jeho hrac vedl, kdo ho zranil, koho zranil a tento mi take bude moci pomahat s vyberem novych skillu pro tohoto hrace. Pokud vas nic nenapadne, ale chcete mi podlezat (mam to rad), muzete hlasovat i pro Hochy od Ogri reky. Pokud se nic lepsiho nenajde, vylosuji jednoho "manazera" z tech, kteri hlasovali pro Hochy.

Tak sup, kreativni hlavy!
18.5.2011 15:08:01

doplneni
Tim provazanim se svetem BB jsem myslel nejaky vtipny nazev majici vztah jak ke svetu BB tak k tomu nasemu, stejne jako to maji tymy v BB pravidlech atd (pro neznale, je tam treba sponzor Orcidas, Orca Cola, Bloodweiser atd.).

A deadline je do nedele, kdy budu Paladinovi posilat soupisku muzstva.

18.5.2011 15:15:10

sydo
Tak to se modli ať to nevyhraje SSZGSA. To by bylo dost bizarní jméno pro hráče :D

mě jen napadla taková slovní hříčka - Humanians 2011 - Bohemians 1905 - fotbal jako fotbal :))

18.5.2011 15:33:09

no nevím, ale zkusím
SYnove Drobnych Ogru tedy SYDO...a abych nezapomel, ze Hosi od Ogri reky jsou opravdu masakralne uzasny nazev...haha

18.5.2011 16:13:55

ocasek
stejně nechce slyšet jiný návrhy... a jenom, že ty jeho hoši jsou nejlepší...
takže hlasuji pro ty hochy :)

18.5.2011 17:41:44

sydo
..do BB ligy tunis?:)) ..a to das tie mena hracom aj na dres, ku cislu,co:P ..cool!! :)
ja som chvilu chcel nazvat svoj tym Klabzubovci, ale to je malo drsne:D ..krom toho som si este definitivne nevybral rasu:/

iank hlasujem tiez za tych 'hosanov'..nahodime mydielko:D:D

E:ale vazne teraz, lepsie ako 'Hosi Od Ogri Reky' uz asi v lige nebude..

18.5.2011 18:31:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Hoši...
Ještě, že jsi založil tuhle debatu, jinak bych na vytvoření týmu zapomněl.

Hoši od Ogří řeky jsou super :-D

18.5.2011 19:41:30

sydo
Mor 'g 'n' Toghovi člověci

no na hochi to asi nemá ale kdo by nechtěl mít za trénéra nejslavnějšího ogra v historii blood bowlu

19.5.2011 13:12:57

DD

ad ocasek:
Troska bych ten nazev upravil na:
SYnove Drsneho Ogra - ma tam prece jen jednoho rikal :o). A Ogrove nebyvaji drobni spis drsni :o).

19.5.2011 15:46:27

.opcik
Klabzubovce bych úplně nezatracoval, drobnou manipulací se z toho dají vytvořit Křachzubovci, což zní o chlup výhružněji a nezávisle na rase.

19.5.2011 16:19:54

Micc
Paráda! Tak nějak bych si ten název představoval.

19.5.2011 17:23:41

název
no jsem si jistej že po první double skullu jim budeš říkat zasraní kokoti ale to je jiná věc :D
pokud jde o originalitu já mám rád názvy ala americké profi ligy. Stačí si vybrat tým a trochu modifikovat, Pittsburg Steelers - Steelkillers - Arizona Cardinals - Canibals - ad. nebo počeštěně třeba lokomotiva Ogřitogorsk, Dynamo Kislev,
za sebe mám pak uplně nejraději když jsou názvy týmu udělany tak nějak že souvisí s tím co s nima chci hrát - proto mam u orku třeba deadly anvils.
volba je na každém jesli ale něco tak nemám rad tak jsou to názvy typu ukrutní krutoři, dream team, korálky od natálky a podobný ičoviny.

19.5.2011 18:15:21

paladin91
I české týmy,ač z jiných sportů, mohou nabídnout pár možností...třeba "a nastupuje tým nemrtvých Shnilí sígři Liberec", což je ovšem na pomezí (za pomezím?) zmiňované ičoviny :-)

19.5.2011 19:26:24

paladin
Já nemám moc rád ty americké názvy už z toho důvodu, že se obvykle blbě překládají a aplikují do českého prostředí, nevím, proč bych měl v Praze hrát s Killer Warriors nebo Deadly Anvils. Ogřitogorsk dobrý, ale opět mi nesedí, že je to parodie na ruský tým a my hrajeme v čechách. Pokud by tě ale Hoši od Ogří řeky hodně štvali, tak vymyslím něco jiného. Co mi přijde směšné na amerických týmech je, že se jejich názvy jen hemží zvířaty či národy, které američané přivedli napokraj vyhynutí - to je samý apač, bizon a podobně, třeba i v hokeji :)

O těch zas... ko... nepochybuji, budu je bičovat ostnatým šlauchem po každém zápase. Hmm, jak napasovat do názvu šlauch?

19.5.2011 21:28:29

sydo
Souhlas! V cestine to proste zni pitome, nemuzu si pomoct - Znojemsti orli, Ustecti lvi...pitoreskni. :)

19.5.2011 21:43:34

Já mám jasno...
Norsca alias Jägrovy Drtiče Mrazu :-)
Přiznávám, není to vrchol originality a tvořivosti, ale mám tak pojmenovaný i tým ve fantasy fotbalu na uefa.com :-)

Nicméně objektivně říkám, že jak Hoši od Ogří řeky, nebo Křachzubovci mě dostali :-)

19.5.2011 21:55:14

sydo
Když jsme u těch knížek - Ogři v offsidu

19.5.2011 21:59:24

..
heh aj ja uz mam cosi od vcera vecera v tabulke napisane, idem ASI do toho s tymom "AstroPogoHoolyGunz" ..kedze budu proxovani z figurkovky z drsneho scifka + ci Sj ci Aj, to je vam asi za jedno a pocestovat sa mi moc nechce:))

Micc> co to je 'křach' ??:D:D

Sydo> uplne jednoducho imo, napr: FK Šlauch(-Tě) ;))

19.5.2011 22:16:35

to sydo
no já ty překlady taky moc nerad takže raději zůstanu u angličtiny
je to jak s předkládáním her bloodletters - krvepřísežní ( no z toho bliju )
ale i tak mám raději znojeský orly než sokol vrchní počernice nebo ještě hůř HC R1 okna zlín.
když už v češtivě tak já právě rád ty parodie.
Ale Hoši od Ogří řeky taky dobrý - doufám že je budeš mít alespon pojmenovaný po těch Foglarovcích. Trener se asi bude jmenovat Jestřáb :D

19.5.2011 22:53:46

.opcik
Křach je citoslovce pro úder, drcení...

19.5.2011 22:53:46

paladin91
bloodletters - krvepřísežní ( no z toho bliju )

díky za poklonu :)

19.5.2011 23:06:28

co takhle
SIDOL :)

19.5.2011 23:19:10

to beholder
to není nic proti tobě - když už jsi to počeštil tak tohle je ještě vrchol originality ale obecně mi to vadí. Mužem použít jinej příklad třeba GofT - Catelin z Řekotočí :(

19.5.2011 23:21:26

Paladin
Jestli je bude mít Sydo pojmenovaný podle Foglarovců, tak doufám, že ogr bude Rikitan :-D

19.5.2011 23:37:15

Foglar
Foglar jako zdroj nekonečné inspirace :D a jeho tým Rychlé břity se členy Jarka Sekerka, Krutonožka, Krveláček a v čele Ogrek Dusič (na Hojera mě honem nic nenapadlo).

20.5.2011 00:00:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Die SchlauchSchlächter
Nesplňuje bohužel podmínku českého názvu, nicméně odkazuje na tvůj oblíbený předmět - Der Schlauch i na oblíbenou činnost - Die Schlacht. Navíc v tomto významu - Der Schlächter - to znamená jateční řezník, což je myslím příznačné :-) (Zkratku týmu SS bych ale asi nedoporučoval.)

20.5.2011 00:01:01

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria (CZ)
Settlers: Zrod impéria (CZ)
Akt. cena: 390 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas