Blood Bowl - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy, Sport
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Games Workshop
Autoři: Jervis Johnson
Rok vydání: 1986
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomozte vybrat nazev muzstva a vyhrajte celozivotni permici na zapasy!

Je to tak, neopakovatelna nabidka! Vybiram nazev pro svuj lidsky (s jednim Ogrem) tym do Blood Bowlu. Nazev by mel byt vtipny, cesky a pokud mozno se nejak vztahoval ke svetu BB (Blood Bowl, ne Burning Blue :D), ale neni podminkou. Zatim vedou "Hosi od Ogri reky" - bydlim u reky a Ogra v ty,u mam.

A co za to? Pokud si z vasich navrhu vyberu, pojmenuji po autorovi vybraneho prispevku jednoho hrace (dle jeho vyberu) a pokud bude chtit, budu mu posilat reporty z kazdeho zapasu, jak si jeho hrac vedl, kdo ho zranil, koho zranil a tento mi take bude moci pomahat s vyberem novych skillu pro tohoto hrace. Pokud vas nic nenapadne, ale chcete mi podlezat (mam to rad), muzete hlasovat i pro Hochy od Ogri reky. Pokud se nic lepsiho nenajde, vylosuji jednoho "manazera" z tech, kteri hlasovali pro Hochy.

Tak sup, kreativni hlavy!
18.5.2011 15:08:01

Micc
Parada! Krutonozka a spol jsou super! Hosi od reky maji vaznou konkurenci!

EDIT: Ja z toho nemuzu, Jarka Sekerka, myslim, ze mam viteze :D Nazev Hosi od Ogri Reky mozna necham, jelikoz Sipaku bylo jen pet, ale kdyz k tomu vymyslime jeste partu Kocicich pracek a nutneho Rikitana, tak to bude parada! Diky moc, Micc je pravdepodobne clenem tymu, vic me asi uz nic nerozseka :) Krvelacek :D Kdo bude nejcasteji zraneny bude Jindra Nezhojer :)

20.5.2011 06:57:28 | Upraveno autorem (porovnej)

MICC RULEZZ!!
A co na to Jan Třískač a jeho mocná zbraň Ježek v plíci? Myslím, že Jaroslav Trolglar by z vás měl radost.

20.5.2011 07:30:21

Husak
Aaaa, vy me zabijete panove! :D :D

20.5.2011 07:44:27

Za Bratrstvo smrtící facky by mohli nastoupit Dlouhé Vidle, Přemohouš a Šlauchináč. A jako kapitána by sis měl vybrat Zlosnu nebo Vražďáka.

20.5.2011 08:20:47

paladin91
v pohodě, beru to sportovně :). Mám taky raději originál názvy, ale nějak jsem to přeložit musel. Navíc mám pocit, že zrovna tohle nebylo přímo z mojí hlavy, ale přišlo mi to jako dobré.

20.5.2011 08:27:12 | Upraveno autorem (porovnej)

sydo
a kdyby ti ještě chyběly jména doporučoval bych Tajemného Ehm, Maxmiliana Drápa, Shirocco Dalecco, Nebohouše a neměl bys zapomenout na Hahabimbi :) To je tak debilní jméno, že je skoro škoda ho prznit :)

20.5.2011 08:52:15

Husak, kandelabr
jak by komentoval můj syn hůůůstě! Úplně slyším Petra Vichnara jak komentuje zápas, ve kterém se utkají jmenovaní týpci. To by byl hukot :D

20.5.2011 10:11:33

Parada
Ja se tu v praci dusim smichy a vypadam podezrele :) Jak tam zapracovat toho Micca do tymu? Micc je skoro jako Mirek, tak by mohl byt Micc Dusic. Nikdy nerekl sproste slovo :D Na ktere pozici chces hrat? Ogre, Blitzer (udernik), Catcher, Thrower nebo Lineman?

Jinak Husak bude za zasluhy muj Apothecary a pro Kandelabra se pak v tymu take pozice najde, za ten zanet branice, kterou jste mi zpusobili si to zaslouzite :)

A asi i to Bratrstvo Smrtici Facky zvazim, to bych jim pak na narameniky mohl namalovat otisk ruky jako znak tymu! Jste zlati panove, az takovyhle nasup jsem necekal. Puvodne jsem chtel hrace pojmenovavat az podle zasluh (nemam fantazii na jmena, tak jsem si rikal, ze treba rychly bezec, ktery ladnymi kroky selmy unikne ze sparu Ogrovych bude Bob St. Claire atd), ale tohle je proste bomba.

20.5.2011 11:05:01 | Upraveno autorem (porovnej)

sydo
Mirek Obezdušín by byl taky dobrý. Ještě jsem si vzpomněl na Tondu Pírko, taky hezké jméno pro nějakého ogra.

20.5.2011 11:29:35

Každému podle jeho zásluh
Doufám že budu Generální Apothecary a že mi do jména někam zapracuješ písmeno N. Třeba hned za H. :D

Kandelabr: nabízím výměnu tvého Nebohouše, který je rozhodně lepší než můj Přemohouš. Na oplátku bych ti ukradl Maximálního Drápa.
---
Krátká ukázka z televizního rozhovoru těsně po utkání:

Robert Záhuba: "Miccu Dusiči, je pravda, že jste v životě neřekl jediné sprosté slovo?"
Micc Dusič: "Tož kur.va že je to pravda!"

...více z rozhovoru již nyní na www.voyeb.cz

20.5.2011 11:39:52

širokko
Širokko by se hlavně měl ohánět pořádnou širočinou ;)

20.5.2011 11:41:16

kandelabr
Tonda Pirko je taky dobrej, ten by ani nemusel byt zmenen, pro Ogra parada. No a Apatykar Hnusak je jasny :)

Z Roberta Zahuby jsem tu taky slusne vytuh :)

Co s tim Hojerem? Jindra Voyeur neni moc drsny...

20.5.2011 11:58:58 | Upraveno autorem (porovnej)

to Sydo
Jindra Vojel ... nicméně jestli se ti nezdá Jindra Voyeur, tak je to z louže pod okap. A nebo dej Jindra Vojer a chytřejší si už domyslí.

20.5.2011 12:33:12

Jindra Hustej
případně Hustej Jindra nebo Hustej Jindra Hustej - to je myslím dost husté jméno. :D

Jindra Vojel.
Jejda Hujer.
Jindra Hulil.

I když ono i Jindra Nezhojer je dost dobré jméno pro apatykáře. Hnusák může třeba dělat tiskového mluvčího. :D

20.5.2011 12:44:48 | Upraveno autorem (porovnej)

Sydo
Můj nick se do skladby týmu moc nehodí, na rozdíl od ideálního přízviska páně H(n)usákovic - maximálně tak Miccurin Poupátko, týmový holič a kadeřník. Takže s nějakým násilným roubováním do sestavy bych to neřešil. Ale až budete hrát ligu, pokud by bylo možno, docela rád bych se někdy mrknul jak takový zápas v BlBu (hmm, zkratka) probíhá, protože jsem o téhle hře kdysi také uvažoval, ale zatím jsem neměl tu čest ji vidět naživo.

Jindra Hnojer taky není ideální

20.5.2011 13:03:48

DD

Jindra
Tak Jindra Frajer ..

20.5.2011 13:07:28

choral
Jeste to chce hymnu tymu, Rikitan mel Pisen Uplnku, co z toho? Pisen Uprku neni moc povzbudiva, ale zase bude patricna minimalne v prvnich zapasech.

20.5.2011 13:19:55

hymna
Záleží na názvu týmu. Třeba "Na Ogry jste krátký" nebo "Ktož sú Ogří bojovníci".

Pro Bratrstvo se zas hodí "Facka vzhůru letí", případně by mohla působit i Interfackionála. :D

20.5.2011 13:38:34

husak
:D

Jaky nazev se Vam libi vic? Ja se zacinam klonit k tomu Bratrstvu...

Ale Ogri bojovnici, to je masakr.

20.5.2011 13:49:44

hymna
Na popěvek se hodí i fotbalový "Nechte střeva vlát".

A z Jindry Hojera se lehkou změnou výslovnosti může stát Jin Drahožer

20.5.2011 13:59:46

Hymna
Ogří bojovníci jsou super, zvlášť když jsem v poslední době několikrát slyšel Landovu verzi originálu, to je píšeň do boje jak vyšitá.

Wolfhound: když slyším spojení ´fotbalový popěvek´, tak se mi na mysl vkrádají slova "krvavá je tráva, blood bowl to je hra..."

20.5.2011 14:27:36

:D
Tezke rozhodovani to bude, kazdopadne uz ted je to sranda a to jeste nezacala hra.

Facka ci Ogri, tot otazka.

20.5.2011 16:06:45

Hotovo
Tak Hoši od Ogří Řeky nastupují do sprch bílého spreje. Je to banda nemytá, mýdlovou lázeň odmítla. Poté si navlečou slušivé dresy a jsou připraveni k prvnímu zápasu.

Složení je následující:

Nejvýraznější postava týmu, ogr Maximální Dráp
čtveřice blitzerů Mirek Dusič, Jarka Sekerka, Krveláček a Jan Třískač
rychlý catcher Krutonožka
thrower Shirocco Dalecco
a nakonec čtveřice linemanů Nebohouš, Šlauchináč, Zlosna a Vražďák

Děkujeme generálnímu manažerovi týmu Miccovi a dalším sponzorům!

28.5.2011 12:37:13

Foto
Doufám, že se dočkáme i společného fota týmu až budou v plné polní.
Btw jméno Shirocco Dalecco pro throwera sedne jak pozadí na kastrol - geniální.

28.5.2011 13:46:55

Micc
Foto bude, to je jasné. JJ, Shirocco byl pro throwera jasný, Kandelabr má pochvalu :)

28.5.2011 14:27:09

Vybíráme z Bazaru

Duchové ostrova
Duchové ostrova
Akt. cena: 1425 Kč
Končí za: 3 hodiny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas