Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Ahojte, neviete kedy bude Pledge manager otvorený? Nechcem zmeškať nastavenie CZ verzie. V updato h píšu, že už je …

Vďaka

9.1.2022 08:35:10

Já taky nepsal o chybách v textu. Tiskové chyby byly ponejvíce v Korejské edici, tiskovou chybu vnímám jako jiné barvy, ujeté karty a pod., psali i o slepených kartách. Tlamu a její prohlášení nesleduji, jsem backer. Jen říkám, že bych měl mít hru v pořádku a dušovali se, že lokální distributoři dostanou náhradní komponenty, o které si musí lidé napsat. Kontrolou prošly všechny verze a backeri by měli vše dostat v pořádku. Nevím co tu je zase z toho za aféru. Backeři vědí, ostatní ušetřili a mají to dřív, ne?

8.12.2022 12:19:13

Takže ve výsledku budou v únoru všechny verze, KS i retail, herně stejné. KS bude mít možná lepší materiál a art printy (a samozřejmě, kdo si objednal, deluxe komponenty).

8.12.2022 13:25:14

@ManlyGuy Není tu žádná aféra. Psal jsi o spousty tiskových chybách a já vím o jedné. Tak se ptám, jaké další chyby máš na mysli. Nic víc. Ale třeba mi něco uteklo, proto se ptám. Jinak slepené karty nemám, špatné barvy taky ne.

8.12.2022 14:52:40

Příspěvek odporoval pravidlům diskuse a byl proto smazán.

Důvodem bylo z našeho pohledu zbytečné použití vulgárních či podobně nevhodných slov.

9.12.2022 12:20:43

Už někomu dorazila verze z KS? Nějak nemůžu najít ma FB stav CZ verze hry. 

15.3.2023 22:20:10

@ManlyGuy je ve Středozemním moři. https://www.vesselfinder.com/vessels/details/9839480

Edit: tak už ji proclívaj 

https://shipping.studiomidhall.com/home

16.3.2023 00:12:44 | Upraveno autorem (porovnej)

Mrkni na jejich Diskord, vydavatele tam pravidelne reportuji…

 

 

 

 

"I want to play a game." Jigsaw

16.3.2023 06:03:47

Ahojte, niečo bližšie sa nevie…. Malo to doraziť v marci, ale žiadne info nemám… vďaka 

30.3.2023 18:15:14

@JurAde  https://shipping.studiomidhall.com/home

30.3.2023 23:41:11 | Upraveno autorem (porovnej)

@foxthetox vďaka… aj keď som tam Československo nenašiel, iba EU a to sa mi veľmi nepáči co tam je napísané ;)

31.3.2023 11:25:24

@JurAde aby ses necítil tak špatně, tak ti můžu říct, že status pro EU už by měl být arrived at warehouse.

Očekávaný odhad pro doručení je květen.

I když po tom co to porovnáš s původním březnem, tak si nejsem úplně jistý jestli ti to zvedne náladu.

31.3.2023 13:26:30

@Axelaxe no tak to je ozaj riadny posun v mesiacoch… nieže by som bol závislý od doručenia tejto hry, ale už sa na ňu teším dosť dlho a keď viem, že keby som ju kúpil v obchode, už ju mám, ale ako sme to rozvádzali nižšie… bez podpory by nemusela vyjsť, takže si na idem krátiť čakanie inou hrou :)

31.3.2023 16:44:53

Jako ještě jednou @JurAde pro zlepšení nálady mohu jen říct, že dle recenzí za to ty akrylové figurky opravdu stojí, a pokud to máš i s železnými mincemi zášťi, tak ti všichni budou závidět. A možná také to, že ta hra za to čekání fakt stojí.

31.3.2023 19:27:16 | Upraveno autorem (porovnej)

@JurAde tak už se to posouvá. Jsou na Processing orders, takže nějaká naděje na konec dubna ještě je.

1.4.2023 12:09:19

@Axelaxe vďaka za informácie, tak už budeme len čakať. Verím, že to bude stáť za to ;)

2.4.2023 06:02:04

Tak už je moja… Beštia jedna :D

Skutočne nádherná neotrelá grafika. Už sa neviem dočkať na prvé rande s potvorkou v močiaroch. Len ma trochu zamrzelo, že keď som obalil karty do KS obalov, tak mi nevôjdu do insertu…

Dúfam, že aj vy už máte svoj balík doma ;)

20.5.2023 05:42:51

@JurAde to mě velmi těší. 

Co se týče insertu, tak můžeš zkusit kterékoliv z následujících řešení:

Edit: Tak do diskuzí mi úplně nejde vložit obrázky. (nezobrazují se) Ale pokud mi do osobních zpráv napíšeš svůj email, tak ti rád pošlu pár fotek jak se ty karty v obalech dají alternativně uložit.

Nebo se spokojíš s tím, co Studio Midhall dalo na YouTube:

https://youtu.be/FsYPXLgdR6g

(osobně používám jiné řešení insertu)

PS Přeji hodně úspěchu při hraní Bestie. Jakékoliv otázky co by vás při hraní napadly, rád zodpovím.

20.5.2023 12:56:36 | Upraveno autorem (porovnej)

@Axelaxe vďaka mrknem na to, i keď je pravda, že som črevá už vyhodil a mam komponent v surovej krabici… akurát skúšam prípravu… máš aj Ty kryt na minimapu mimo výrez, mne tam chýba cca 0,5 cm, takže to nesedí a este ma zamrzela jedna vec, dosky sú na niektorých miestach ako by ich šúchali po drsnej podlahe :(

Ako to máš Ty?

20.5.2023 21:22:08

@JurAde Já to mám trochu jinak. Jsem hráč, který si úplně nezakládá na obalených kartách… Takže ty obaly nemám… Jako svými obaly jsem obalil akční karty a karty schopností jednotlivých bestií a lovců (Které se prostě dost používají). To znamená, že karty bestiálních talentů, věcí a pohybu mám bez obalů (člověk s nimi stejně tolik nemanipuluje). To má za následek, že mně se to do insertu krásně vejde… 

Co se týče krytu na minimapu, tak ho ohýbáš špatným směrem… Trvalo mi asi 3 minuty než jsem přišel na to, že se to dá ohnout opačným směrem a je to tak zamýšleno.

To s deskami mě velmi mrzí. Já mám vše v pořádku. 

Jako doporučil bych si spočítat karty pohybu. Bylo pár lidí, kterým chyběla jedna karta jihu, východu a tak podobně. To se dá pak požádat o náhradu, a když bys to dělal, tak bys rovnou mohl zkusit jestli by nevyměnili i poškrábané desky.

21.5.2023 09:58:29

@Axelaxe ďakujem Ti pekne za rady. Preratam si tie karty… no tie dosky naopak? To by ma nenapadlo opačne ich lomiť, ale vyskúšam ich.. už sa ináč teším na prvú hru, ale bie a nie sa ku nej dostať 😁😁

21.5.2023 21:11:32

Pri prvej hre som zistil pár chýb… Nemám akčnú kartu Přepadení, pri Fangrirovi pach krve sa píše: Kdykoli zabiješ cíl pomocí kořisti, vezmi si kořist zpět do ruky… ???

 

Máte aj Vy také chyby?

29.5.2023 20:29:01 | Upraveno autorem (porovnej)

@JurAde dneska jsem rozbalil a pocty karet mi sedi, na kvalitu překladu jsem nekoukal, kromě “bestiální moc” :D

29.5.2023 22:37:58

@JurAde akční kartu přepadení nenajde asi nikdo, protože neexistuje. V angličtině se jedná o kartu Charge, kterou Tlama prvně přeložila jako přepadení ale následně přejmenovala na výpad ale trochu to zapomněli přepsat v pravidlech…

Co se chyb v překladu týče, tam skoro nic není ne?

Plus jsem asi nepochopil co je špatně na větě u Fangrir…

30.5.2023 07:34:51

@Axelaxe vdaka… len som šiel podľa postupu na zadnej strane pravidiel, že odporúčajú kartu přepadení :) pri vlčici prvá vlastnosť že pomocou koristi si vziať korisť. Hrali sme to, že za pomoci zplozence… dúfam, že dobre

30.5.2023 08:22:14

@JurAde ohledně toho přepadení chápu jaký je problém. Škoda, že si to v Tlamě nepohlídali.

Co se týče vylepšení, tak to ti doslova říká, že pokud zabiješ tvůj cíl (ovci, lovce, medvěda, osadníka…) pomocí dovednosti bestie s názvem Kořist, tak si vezmeš Kořist zpátky do ruky. Jinými slovy, dokud budeš zabíjet na jednu ránu, tak se ti vždy tato akční karta vrátí do ruky. (Takže cokoliv se zplozenci je špatně)

Zdá se ti to příliš silné?

Ono to tak silné totiž není. Za prvé ta karta má podmínku lesa, takže je těžké ji hrát pořád. Dále pokud si lovci vezmou akční kartu Ensnare (teď nevím jak je to v češtině) tak, ti úplně v pohodě tuto kartu výhodí z ruky a toto kombo pak přestane fungovat. Dále pokud bys pořád útočil, tak lovci budou pořád vědět, kde se nacházíš.

(+Pár dalších věcí, které nebudu popisovat)

Doufám, že jsem to dobře vysvětlil.

PS vlastně si stále nejsem jistý, jak jste to hráli pomocí zplozenců…

Jakože když zplozenec zaútočí, tak si tu kartu vezmeš do ruky?

30.5.2023 08:45:55

Vybíráme z Bazaru

Marvel champions Rogue Hero pack
Marvel champions Rogue Hero pack
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas