Bestie - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
TLAMA games - logo
Autoři: Aron Midhall
Elon Midhall
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter

Ahojte, neviete kedy bude Pledge manager otvorený? Nechcem zmeškať nastavenie CZ verzie. V updato h píšu, že už je …

Vďaka

9.1.2022 08:35:10

Ahoj. Ještě je pledge manager otevřený?

10.4.2022 00:19:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Backerkit je otevreny. Odkaz na strance s kampani na KS.

https://beast.backerkit.com/hosted_preorders

Pokud budes objednavat, je mozne se k tobe pridat a objednat si par veci s tebou? Nebo to muzu backnout ja a poslal bys platbu ty mne.

10.4.2022 06:17:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Neviete náhodou niekto niečo bližšie… Hry sa už mali rozposielať, ale údajne tam boli nejaké problémy… vďaka 

25.10.2022 19:49:57

Co vím, tak problémy byly s obaly a nejspíše budou retail verze v obchodech dříve, než hru dostanou podporovatelé. 

29.10.2022 13:56:29

Tlama už rozesílá! Každopádně v posledních updatech https://www.kickstarter.com/projects/327718895/beast-4/posts/3665200 se psalo o problémech s minimapou (chybí jedno místo, budou se tisknout znovu) a potenciálními problémy s kartami.

Pod FB příspěvkem o naskladnění Bestie Tlama potvrdila, že opravené minimapy bude rozesílat a že karty jsou namátkově ok, ale klidně vymění bude-li třeba.

Edit: asi sem mohl hodit do jiného topicu, pardon :)

6.12.2022 16:20:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Ano, na minimapě chybí jedno políčko… už jsem si ho dokreslil :-). Jinak hra vypadá skvěle a celkové zpracování mě překvapilo a je na vysoké úrovni.

6.12.2022 18:12:11

Tlama uz rozesila? Jakej vyznam ma platit na kickstarteru kdyz zaplatite vic a cekate dyl? :-/

6.12.2022 19:11:07

Neviete, kedy by mali prísť na radu KS verzie na rozposielanie? Podľa posledného updatu opravujú chyby…

6.12.2022 22:24:15

@JurAde prý bychom to měli dostat v únoru :D

6.12.2022 22:37:27

@foxthetox tak potom ako píše @Naked___Snake , kickstarter sa v tomto prípade ozaj vyplatí… cenovo, aj časovo :/

7.12.2022 06:02:41

@JurAde na KS podporujes tvůrce. Když se rozhodnou, že retail je pro ně důležitější než backeri, tak ti nic nebrání je příště nepodpořit. Je to jejich první projekt a je možné, že neměli fondy na odeslání všech her. Z retailu maji další peníze, ty tvoje už nejspíš prošustrovali. Snad zvládnou dodat naše kopie, než spustí další KS

7.12.2022 10:27:55

Ano, všem backerům hry na KS moc děkuji. Díky Vám jsem hru dneska rozbalil a v pátek budeme hrát. To vše navíc za krásných 1 068 korun včetně dopravy díky předobjednávkové slevě.

KS šílencům zdar. Nazdar!

7.12.2022 12:05:49 | Upraveno autorem (porovnej)

@foxthetox tak len dúfajme, že nám to dôjde v poriadku a čím skôr… a som rád, že sme mohli sprístupniť hru aj tým, ktorí si ju kúpili v retaile ;)

7.12.2022 17:26:42

@CharlesBukowski  další Troll, bože jak jsou lidé stupidní

7.12.2022 22:45:21

Já jsem nakonec vděčný za KS, v retailové edici je spousta tiskových chyb a budeš muset nahrazovat komponenty v průběhu. V podstatě sis koupil rozbitou hru. V KS by mělo být už vše v pořádku. 

8.12.2022 08:12:25

@ManlyGuy Jakých prosím spoustu tiskových chyb? Já vím pouze o jednom chybějícím políčku na minimapě.

8.12.2022 08:52:05

Pevně doufám, že hra dorazí a to co nejdříve. Je to trošku škoda, že lidé z KS ještě hru nemají ale už je v retailu. Ale jak tu byla zmíněno, je to jejich první KS. Navíc jeden z tvůrců měl určité problémy a dle informací, by se měli teď plně věnovat hrám a svému studiu. Takže věřím, že příště to bude lepší a už budou vědět co a jak :) 
Pro nejmenovaného pána v komentářích: Nebejt těch bláznů z KS, jako jsem například i já, a mnoho dalších, tak si tu hru ani nezahraješ, protože by nebyla nedosáhla například limitu pro vydání a být backerů méně, nemusela by dosahovat takových kvalit. Navíc s tímto úspěchem díky lidem co podpořily tuhle hru, dost možná vznikne mnoho dalších her.
Všem přeju pevné nervy při čekání, které se určitě vyplatí :)

8.12.2022 08:53:46

@ManlyGuy …taky bych rád seznam “spousty tiskových chyb”, tedy kromě toho políčka na minimapě, kterou ale Tlama bude měnit. Které komponenty bude třeba v průběhu nahrazovat? Co jsem se dočetl, šlo především o to, že se karty k sobě lepily. Díky za upřesnění.

8.12.2022 09:21:48 | Upraveno autorem (porovnej)

@Promil v posledním updatu píšou, že většina karet má tiskové chyby, takže je musí vytisknout znovu. Proto backeri dostanou hry, až v únoru. Také tam píšou, že retail v některých zemích, například v Česku, má smůlu a musí počkat, než dodají opravené karty. Vzhledem k tomu, že KS fullfillment má v Česku na starosti Tlama, tak se dá předpokládat, že to pošlou všechno najednou.

8.12.2022 09:58:32

Minimapku si člověk opraví fixkou a za pár týdnů dorazí správná verze. Karty se k sobě v české verzi nelepí, takže je všechno safe.

Autoři to na KS podávají v horším světle, aby se kryli v případě ojedinělých slepených karet a hlavně aby se jim nebouřili backeři v komentářích.

Asi tolik k “rozbité hře” :D

8.12.2022 10:07:27 | Upraveno autorem (porovnej)

@foxthetox oni ale nepíšou nic doslovně o „tiskových“ chybách, ne? Píšou, že u většiny verzí byly chyby v kartách. To ale může být klidně to zmíněné slepování? Je pravda, že na BGG popisuje nějaký korejec, myslím, jeho potíže, kde hovoří snad o natržení karet a nějakých flecích, ale kategorizovat to jako tiskové chyby, což tady bude znamenat, že jsou tam textové nepřesnosti, je blbost. A pokud tam takové jsou, nesouvisí to s Korejskou tiskárnou. Jsem zvědavý, jestli se u nás ozve někdo, že má u karet popisované problémy.

8.12.2022 10:19:33 | Upraveno autorem (porovnej)

@Promil They found that the Korean copies had a larger amount of errors than the other language versions. But the errors in the cards were found in each language version of the game.

Ja z toho chápu, že tam jsou chyby a ne poškození 

8.12.2022 10:30:16

@foxthetox Jde tiskové chyby, nikoliv o chyby v textu. Tj. nemá to herní dopady. Tlama kontrolovala oba problémy na vzorku a problém nikde nebyl. Potvrzuji z vlastní kopie.

8.12.2022 10:45:51

@foxthetox "Errors" automaticky neznamená chyba textu. Zdá se, že to budou chyby grafického rázu.

8.12.2022 10:53:42

@Awarewolf @CharlesBukowski já nepsal, že se jedná o chyby v textu…

8.12.2022 11:43:40

Vybíráme z Bazaru

Duna imperium: vzestup iksu
Duna imperium: vzestup iksu
Akt. cena: 2000 Kč
Končí za: 6 dnů

Offcanvas