BattleLore: Heroes

xxxxxxxxxo hodnoceno 13x (Seznam vlastníků)

BattleLore: Heroes - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: BattleLore
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy, strategická, válečná
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Richard Borg
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pravidla

Tak FFG vypustily pravidla tohoto rozšíření do světa :)
http://www.fantasyflightgames.com/ffg_content/battlelore/battlelore-heroes/bl-heroes-rulebook-en.pdf
22.8.2009 09:16:02

sappho a její team
Připojuji se k poděkování Tobě i jednočlennému překladatelskému týmu. Je to parádní práce !!!

16.12.2009 22:01:26

sappho a jej team
VELMI peeeeeeeeeeekne diiiiiiiiik krasny darcek pre nas nevedomych anglictiny

je to super praca este raz dakujem

16.12.2009 22:09:33

Pohyb hrdinů
Právě jsme se zasekli na takové opravdu triviální věci, ale nikde v pravidlech jsme se nedočetli jak se hrdinové pohybují bez bonusů, atd. Prostě o kolik se hýbe např. válečník v základu a jak se může spojovat? Jestli třeba i s červenou grupou a tak.

1.1.2010 14:20:30

pohyb
Pohyb je popsán na straně 4 vpravo dole a co se týče slučování, tak barva je jedno, jen je třeba dodržet druh jednotky, jízdí x pěší.

1.1.2010 14:57:01

Děkuji
A znovu děkuji ooo všemocná :)

1.1.2010 16:12:07

leader a jeho prispevek do boje?
ahoj vsem, prave jsme odehrali nasi prvni, ale zajimavou particku s hrdiny a mel bych jeden celkem zakladni dotaz, ktery se mi nepovedlo v pravidlech primo najit,

pridava hrdina v pozici leadera kostky do boje k jednotce, ve ktere prave je? (mam hrdinu s 1d, pripoji se k zelene pesi jednotce, ktera ma 2d - v boji s touto jednotkou hazu 2d nebo 3d?) nebylo nam to moc jasne, protoze pokud jen 2d, tak nam prijde uloha leadera celkem slaba (jedina jeho dalsi pozitivni vlastnost je bold pro jednotku) a pokud 3d, tak nam zase prislo zvlastni, ze pokud by byl leader v jednotce lucistniku, tak by jim pridal na ranged attack dalsi kostku i presto, ze nema ranged zbran...

diky moc za objasneni

30.1.2010 18:38:04

bobosik
Zatim jsme to nehraly, ale myslím, že kostku přidává. Asi po nich pak hází mečem :)

30.1.2010 18:48:06

sappho
tak to me nenapadlo :-)

30.1.2010 21:36:00

Leader
Osobne si myslim, ze leader nepridava kostky.
Ze proste jenom dodava Bold a plus predmety a schopnosti ruzne podpory.
Dovedete si predstavit takovyho Warriora co haze 4 kostky, ze by se pridal k cerveny pechote? 8 kostek?!?!?

30.1.2010 23:11:42

Khalashnikovf
ahoj, s tim mas naprostou pravdu a taky me to napadlo, ale zase na druhou stranu jsem se dival na karty (nejsem si 100% jistej, neprojizdel jsem je tak dukladne) a prislo mi, ze skilly nebo artefakty, ktery hrdinovi pridavaji do hodu kostkou se tykaji jen championa, tzn. leader by v takovym pripade mohl pouzit jen svoje zakladni kostky (1d max 2d...) a to zase tak nerealny neni, nevim no, je to opravdu zvlastni, zkusim projet nejaky FAQs

31.1.2010 10:27:50

sappho, khalashnikovf
tak mel khalashnikovf pravdu, hrdina sam o sobe zadne kostky do boje jako leader nepridava, jeho vyhodou je bold pro jedntoku a pripadne skilly/artefakty, ktere jednotce muzou taky pomoct... diky :-)

31.1.2010 11:36:41

Vybíráme z Bazaru

Root (CZ)
Root (CZ)
Akt. cena: 960 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas