Arkham Horror - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 8
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Edge Entertainment
Fantasy Flight Games
Galakta
Heidelberger Spieleverlag
Nexus
Autoři: Kevin Wilson
Richard Launius
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

bude niekedy v cestine?

je velka skoda,ze tato hra doteraz nevysla v cz.ja sice problem s en nemam,ale vela ludi,ktori by si to radi zahrali,tak ano.podla hodnoteni,co vsade citam,uz tato hra davno mala a mohla vyjst v cz.skoda.
14.3.2009 13:17:43

takze
pre tych ktory sa to chystaju kupit:17.8.vysla nova reedicia aj s opravenymi kartami.

18.8.2011 12:39:24

rbx

brblo
myslim ze vysla o par dni driv, ale to neni podstatne. Podstatne je to, ze to neni nikde oznacene, takze se neda poznat, co je co.

18.8.2011 12:42:19

rbx
velmi zvlastny pristup vyrobcu.

18.8.2011 12:44:51

nová verzia
Možno by mala byť aj Errata na novú krabicu:D

18.8.2011 14:35:29

miso
mozno!

18.8.2011 14:37:04

Druhé vydání
Opravdu to nejde poznat? Tak to výrobce trochu nechápu... Na jedné straně by si lidé asi nekupovali starší verzi (takže by se staré kusy neprodaly), ale na druhé straně by podle mě šla opravená verze vcelku na dračku, ne?
Měl jsem v plánu si koupit snad již opravené druhé vydání, ale teď by to asi byla sázka na loterii...

18.8.2011 15:24:23

Druhé vydání
Teď ještě aby na požádání poslali všem majitelům 1.edice opravené karty a bude to dokonalé.

18.8.2011 17:24:19

Droll
Obavam sa ze neposlu :-( Na moju otazku ohladom zaslania opravenych kariet mi z Blackfire odpisali nizsie:

Zjištěné niance v prvním vydání Arkham Horroru přímo neovlivňují obsah hry ani její hratelnost, proto jsme se rozhodli netisknout samostatné (náhradní) komponenty. Pokud by změny zásadně zasahovaly do průběhu hry, výměna karet by byla samozřejmostí. Pokud bychom měli přebytečné karty velmi ráda bych vyšla vstříc Vašemu požadavku na zaslání nových karet, ale při dotisku dalších her jsme zvolili tisk kompletních her, proto nedisponujeme volnými komponenty.

18.8.2011 19:10:17

originál
tak ja sa asi predsa len rozhodnem pre ten originál :)) thx Ale počkám ešte do vianoc..

19.8.2011 03:22:14

reakce na to psal edward14
Tak to mu se říká zákaznický přístup. Když to nevadí, tak proč to teda opravovali?

19.8.2011 07:17:34

ad Blackfire
ty voe to jsou experti, škoda to komentovat...

19.8.2011 08:46:09

Beholder
Přesně, škoda to komentovat....z jejich přístupu jsem jen zklamanej a znechucenej...

19.8.2011 12:33:31

Ad. Blackfire
Nenašel by se tu nějaký hodný právník, který by nám "hrdým" majitelům 1. české verze nesesmolil nějaký moooc pěkný dopis pro BF? Něco ve smyslu my vám 1. vydání vy nám 2. Předem díky.

19.8.2011 13:01:32

Blackfire
To teda zírám, skutečně tradiční vypečený přístup našich firem... taky by mě zajímalo, jestli se proti BF lze nějak právně bránit a opravené karty si vynutit.

22.8.2011 17:23:47

preco
nevytisknu opravene karty do balicka a nerozposlu to zakaznikom ktori sa im ozvu?

23.8.2011 01:47:34

to brblo
Vytisknout to nevytisknou, to už tu bylo probíráno mnohokrát a je zbytečné se na to ptát. Mne by spíš zajímalo, jestli bych uspěl s reklamací hry.

23.8.2011 03:08:52

to kren
Podle toho co napsali edward14 asi ne, podle BF to nejsou chyby ovlivnujici hru, takze asi smula
Jinak ja cestinu resil prekladem od Morthe a prelepkama, spokojenost maximalni...

23.8.2011 08:42:56 | Upraveno autorem (porovnej)

to Teczko
Mě nejde o výměnu karet, mě jde o vrácení hry, protože je to vadný výrobek.

23.8.2011 09:26:26

kren
Z logickyho hlediska by to jit melo, otazka jak se k tomu postavi prodejce, potazmo distributor...

23.8.2011 09:45:03

tak
dostali nove vydanie AH s opravenymi kartami.Zajtra to idem skusit vymenit,som velmi zvedavy na vysledok.

5.9.2011 14:08:35

:)
To: Ashok Nové karty přes § asi těžko. V obecné rovině koupím vadný výrobek, mám lhůty na to abych vytkl vady a požadoval bezvadné plnění. Nemohu si po x měsících vzpomenout s reklamací, jednalo by se o opožděné vytknutí vad.

Z vyjádření blackfire je zřejmé, že pan feldkurát vám nic nedá, jelikož komponent nemá nazbyt.

Pokud by byli při smyslech tak ty opravené karty dají alespoň ve vysokém rozlišení ke stažení. Pokud něco tak abych spíš pohrozil jako herní komunita bojkotem, aby udělali alespoň tohle. Oni by na oplátku mohli podrobně prozkoumat tyto stránky jestli všechny materiály ke stažení tu mohou být.

5.9.2011 21:41:42

brblo
a kde ich dostali?

5.9.2011 22:23:02

ehm
BF se sice muze tvarit, ze vady neovlivnuji hratelnost, ale podle me by pred pravniky neuspeli, protoze vedome prodali vadny vyrobek a vzhledem k tomu, ze tak rychle vydali dalsi opravne vydani maji podle me povinnost vymenit vadny kus za opraveny. Je to jako kdyz se zjisti seriova zavada na aute. Dojde budto k bezplatne oprave nebo vymene. Samozrejme se BF bude sprajcovat, ale kdo ma trpalivost, tak si to vyhada, popripade se obrati na Sdruzeni Ochrany Spotrebitele (osobne velmi dobre zkusenosti s takovymto postupem co se tyce zdanlive nevyreklamovatelnych zavad (napr. mrtve body na displayi Gameboye Advanced nebo zavadneho pevneho disku do PC, ktery po mesici umrel, staci Sdruzenim Ochrany Spotrebitele umne pohrozit, popripade se se Sdruzenim o dane veci fakticky poradit, vytisknout si par prislusnych paragrafu, nastudovat si je a spravne pochopit a nazorne v prodejne vylozit na stul;-). Kdo se tady necha uchlacholit tvrzenimi BF, ze nema nikdo na nic pravo a sanci neco vyhadat, tak mu nezbyde nez sklapnout usi a odevzdane se nechat unaset osudem:-) Ja bych volil prvni moznost - pozadovat vymenu vadneho vyrobku za opraveny (vzhledem ze zarucni doba bude jiste minimalne 2 roky v tom nevidim vubec problem, zavada se da krasne dokazat a ze to neovlivnuje hratelnost, tak at to BF dokaze. Vyrobek ma prokazatelne jine atributy nez original.

5.9.2011 22:24:39 | Upraveno autorem (porovnej)

aktuálně
Ahoj, prvně se omlouvám za dotaz pokud už to zde padlo, ale tato hra mne docela upoutala a chtěl bych se zeptat jestli už je v tom druhém vydání s češtinou vše v pořádku anebo jsou tam stále nějaké problémy a měl bych jít raději do anglické verze? Sám s angličtinou problém nemám, ale sám to taky hrát nebudu, tak bych raději text v češtině, ale jen pokud je překlad na dobré úrovni :) Nebo je zde jiná možnost? Viděl jsem odkazy na Morteho překlad, ale nevím, asi se mi nebude chtít kupovat obaly na karty za půlku ceny samotné hry.
Předem díky za jakékoliv informace.

28.11.2011 12:08:32

Rozíření v CZ bude ?
Kdysi sem tady četl že Blackfire plánuje rozšíření v CZ, ale už jsem zapomněl o jaké šlo.
Ví se tedy už něco víc ? Termín a název rozšíření ?

24.6.2012 16:09:55

Vybíráme z Bazaru

Gloomhaven: Lví chřtán
Gloomhaven: Lví chřtán
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas