- logo

Otevřeno:

Obec: Ostrava

Adresa:

Odkaz:

Popis:

Diskuse u klubu

Vzkazy, zprávy a oznámení

Místo pro jakákoliv vyjádření ve vztahu ke klubu.
16.11.2011 15:10:13

Starcraft 31.7.2012
Takže je to domluveno. Ringo si ten můj StarCraft vyzvedne v 16:15 u pneuservisu v Šenově.

31.7.2012 13:44:24

kren
Popripade me tak napadlo jeste to nehrotit a nechat to na utery za tyden nebo 14 dnu, at si to zahrajem fakt vsichni i s krenem.

31.7.2012 14:03:43

to už záleží na vás ...
... Beholder tam chtěl s tou svou přítelkyní a nevím jak na tom bude Tharr. Takže pokud to nezměníte, tak s tím předáním StarCraftu počítám. Jen mi dejte ale včas vědět, ať se zbytečně nehrkám do toho Šenova.

31.7.2012 14:05:54

dneska:-)
tak nakonec to dame teda ve 4 dneska, plati domluva s krenem, ze to vyzvednu v tom Senove v 16:15

31.7.2012 14:14:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Nemate nekdo Eclipse?
tuhle hru bych si docela rad vyzkousel.

1.8.2012 11:04:37

to Ringo
Eclipse mám, nehrál jsem ještě a taky bych rád vyzkoušel ;).

1.8.2012 11:22:29

Ringo Kren
Taky bych rád zkusil, ta hra mě zajímá.

1.8.2012 11:33:36

kren
super, sice na priste ti dluzime zahrani Starcraftu (coz ja osobne dluzim a zahraji moc rad, protoze proste Starcraft je The Best), ale pak bych se vrhnul teda na to Eclipse, at ti to doma nelezi jen tak ladem:-D

1.8.2012 11:33:45

Venca81
ale ze toho je, silene moc, tobe jeste dluzime hrani Duny:-) Taky velmi prijemny dluh:-)

To nemluvim o Antike, Conquest of empire, bracha navrhoval Chaos in the old World, coz je taky super hra:-)

1.8.2012 11:36:36 | Upraveno autorem (porovnej)

Starcraft nebo Eclipse
Tak mám na příště počítat s tím Starcraftem nebo s Eclipse ?
Eclipse bych musel nastudovat.

1.8.2012 11:40:09

kren
pokud by nas bylo dost, tak ja jsem jeste pro ten Starcraft, vcera jsem dostal nakladacku jako odmenu za mou rychlou expanzi, takze bych rad priste vyzkousel jinou taktiku:-) Pokud se nas teda k tomu sejde dost, brachova pritelkyne odpadla, hra ji nebavila a uz to hrat nechce. Holy slibil ze se priste pripoji a Tharr snad neodmitne:-) A Venca81 by se konecne taky mohl pridat:-) Pak bysme mohli dat Eclipse a tu Dunu bych taky jeste zopaknul, zacinam mit obavy, ze nam vysumi pravidla a misto pilovani taktiky se zase budeme ucit:-)

1.8.2012 11:42:41 | Upraveno autorem (porovnej)

ad Starcraft
já bych klidně zkusil už i něco z rozšíření, defend order, nové planety, leadership karty...

dobrovolně bych to nastudoval :)

1.8.2012 11:47:15 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
nejsem proti, aspon to nebudeme muset porad tridit:-)

1.8.2012 11:49:57 | Upraveno autorem (porovnej)

Ringo
Do Starcraftu vám asi lézt nebudu, to jsem viděl jen těch pár minut, vy jste už sehraní a já bych byl zase úplný nováček. Ale ostatní hry, cokoliv. Dune, Antike, CotE, Eclipse... určitě, moc rád.

1.8.2012 12:00:21

Venca81
pridat se neni problem, pravidla se vysvetli, kazdopadne bysme museli nekoho noveho pribrat tak jako tak, pokud to chceme hrat v sesti, pokud se nepovede se sejit v te sestave, jako kdyz jsme to tam hrali poprve.

1.8.2012 12:21:16

to Venca 81
Taky si myslím, že když to většina hráčů zná, tak jeden nováček nevadí.

1.8.2012 12:40:50

Starcraft
Já nejspíš budu za zrádce. Příště bych rači zahrál něco jiného. S Lumirem jsem předbězně domluvený na Vládově civce.

Po dvou odehraných Starcraftech mi příjde, že je mnohem lepší ve 4 než v 6. Bylo to výrazně svižnější, víc bojové. Nicméně o vítězi rozhodlo startovní rozestavění a nepřišlo mi žeby se s tím dalo v průběhu hry moc dělat. S Beholdrem jsme speciální vítězství získaly najednou takže rozhodly body. A ty Beholder bral od začátku 3 zatim co já jen jeden a k dalším dvěma jsem se musel probojovat až na domovskou planetu Míši, což se mi povedlo až 2 kola před koncem. Musel jsem ji přitom ale vymazat z vesmíru takže jsem ji hru asi pěkně znechutil.

1.8.2012 12:57:32

ad Tharr
Jistou nevyrovnanost a problémy o kterých píšeš vyrovnává Broodwar - je to pak taktičtější.

1.8.2012 13:06:31

Tharr
tak ono asi delat jde, jenom je treba volit ty spravne cesty, ktere nemame asi nikdo jeste poradne vychytane. Kdybys sel cilene ofenzivne hned ze sartu (v tvem koutu galaxie jsi mel docela klid na praci, kde nic neni, ani smrt nebere a tu tvou jednu planetu s jednim bodem by asi nikdo neplanoval slozite dobyvat), tak ty dva body uprostred mohly byt davno tvoje, ty terrany jsi podle me prilis dlouho zbytecne drtil:-)

Muj nazor je teda zatim ten, ze spise rozhodovala hru nase nezkusenost. Kdyby jsme kazdy jeli fakt na plno, tak by to specialni vitezstvi ani ty body nezustaly po vetsinu hry v rukou jednoho hrace. Kazdy kontroloval body, ale ze si nekteri prakticky splnili specialni vitezstvi a cekali uz jen jna treti fazi hry, toho jsme si zacali vsimat, az kdyz bylo pozde. Rekl bych, ze vyvazenost tkvi v te zvolene taktice. Spatne rozestaveni na zacatku bude asi hodne tlacit do taktiky na specialni vitezstvi. A ono je treba asi uz pri rozestavovani planet planovat, kam to clovek da, aby k tem bodovym planetam bylo blizko. Uvidime po vice hrach, jak to bude.

Kazdopadne s tvou dezerci to budeasi priste opet ve 4 a mas pravdu, ze je to sviznejsi, me se ta hra strasne libi i ve dvou, hravam to tak s manzelkou (respektive hraval jsem pred dvemi lety, nez nam deti sebraly i ty zbytky volneho casu na hrani:-).

1.8.2012 13:13:36

kren
tak Beholder ma do priste domaci ukol, nastuduje rozsirenia vysvetli nam ho:-)

1.8.2012 13:22:43

ad Broodwar
Ono je to vlastně víc rozšíření dohromady a nemusí se to hrát všechno současně.

1.8.2012 13:29:50

14.8. - Eclipse?
Nezahrajeme za 2 týdny (tj. 14.8.) ten Eclipse? Přibral bych zase přítelkyni, možná by jí to mohlo sednout více než SC, protože to je více euroidní a více budovatelské :)

3.8.2012 11:11:45

to Beholder
Klidně, jsem pro, ale jak jsem psal už dřív - Eclipse mám, ale nikdy jsem ho nehrál.

3.8.2012 11:17:52

Beholder
klidne, Starcraft muzeme odlozit na jine utery, kdy Misa bude v praci:-)

3.8.2012 11:19:28

7.8.2012
Takže jestli jsem to dobře pochopil, tak teď v úterý se nic nekoná?

3.8.2012 11:44:57

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 999
Končí za: 16 hodin

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Starship Captains (ENG)
Starship Captains (ENG)
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas