Vánoce

Blíží se pro někoho svátky konzumu, pro jiného svátky rozzářených dětských očí a užívání si s rodinou ...
Takže co plánujete, jak je prožíváte, máte už dárky, typy na ně a všechno, co vás napadne
22.11.2011 12:46:47

re
Tak pokud se stačí dohodnout s mužem, a ostatní s tím musí souhlasit, tak závidím ;)
Já nakupuju přes e-shop to, co jde... ale spousta věcí se musí vybrat osobně nebo je lepší je poštou neposílat apod. Navíc jak říkám - než stát u nás na poště, asi byste taky radši šli shopovat :) Takže buď nakupuju tam, kde mají možnost PPL, nebo co jde vezmu naráz v jednom oblíbeném e-shopu a zbytek holt musím obejít. Např. jsem se snažila koupit několik knížek, ale když jsem ani po hodině hledání nenašla e-shop, kde by měly všechny, tak jdu radši do knihkupectví, páč nechat si každou extra zaslat, to už je pro nějakou jinou sociální skupinu :) Mimoto jsem na místě svůj výběr upravila, takže jsem ráda, že jsem mohla i nahlédnout. Pak skoro každý rok vybírám mámě parfém, to je potřeba taky osobně. Pak mám nějaké požadavky na dobroty, kosmetiku, lístky do divadla atd atd... to si mám nechat každou tu koninu poslat za stovku poštou? :-O
Prostě internet všechno nenahradí.
Takže třeba polovinu dokážu nakoupit přes net a zbytek stejně musím obejít. Nechce se mi vybírat podle toho, co je dostupné v e-shopech :(
Takže si pak nemůžu stěžovat, já vim.

27.11.2011 10:45:12

Nákupy
Dárky řeším podobně jako ikri. Některé e-shopy mají tak nechutně drahé poštovné, že si to raději skočím koupit pět minut po otvíračce nebo pět minut před zavíračkou, kdy je lidstvo v okolí snesitelné. Nedávno jsem byla v jednom obchoďáku, no tam vám bylo lidí! Ještě, že jsem byla obdařena svatou trpělivostí.
Mimo to mě ještě napadá následující. Prožíváte ještě nějak Mikuláše? My od babi a mamky pořád dostáváme nadílku za okno (s čertem to už asi vzdaly :-D), i když už jsme odrostlé děti. Oceňuju, že se nesnížily k pouhé obálce s nějakou tou korunou. Adventní kalendář vylupuju poctivě i teď.

5.12.2011 22:56:27

Nákupy
minulý týden jsem nakupovala v jednom e-antikvariátu a mimo to, že jsem tam sehnala dvě knížky, co jsem už leta sháněla (jednu za 35,- a druhou za 40,-) tak poštovný bylo 30,-, což mi přišlo takový až roztomilý :-)

6.12.2011 10:37:31 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel Remix
Marvel Remix
Akt. cena: 350 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas