Trička Zatrolených - klučičí

(Klučičí, páč kdo si hraje, tak je mladý v jakémkoli věku :-)

Design potisku trička:
Přední strana: http://www.zatrolene-hry.cz/temp/tricko-predek.pdf
Zadní strana: http://www.zatrolene-hry.cz/temp/tricko-zadek.pdf

Cena potisku je podle předběžných kalkulací 195 Kč bez DPH.

Trička na výběr (zde již zůžený na kvalitní trička s gramáží kolem 200 gr/m2, ať taky něco vydrží):

1) http://www.finish-pce.cz/fotl/index.php?item=32 - cena bez DPH: 50 Kč

Bohužel u pánských triček moc na výběr v takto vysoké gramáži nemají :-( Resp. mají ještě jedno, ale minimální odběr u jedné velikosti je 72 ks, což je nereálné.

Takže u klučičího trika to vychází předběžně na 245 Kč bez DPH a tedy finální cena s DPH je 300 Kč.

Protože zde není moc co vybírat, mají to kluci jednodušší a stačí psát jen kolik a jakých velikostí chtějí :-) Zkusím to celé dohodnout tak, aby bylo možné trika předat na ZatroCONu, jen to nedokáži úplně slíbit :-(
18.5.2010 18:56:26

1 ks pánské - velikost L
Na Zatroconu budu, takže bych si to přebral tam :)

19.5.2010 19:42:44

rbx

1x pánské XXL, 1x pánské S
budu na Zatroconu, takze pokud mozno tam a dekuji!

19.5.2010 19:45:39

Velikosti triček
Díky Křene za iniciativu, ale dopadl jsem jako Sapho, hledal jsem, dokonce jsem psal e-mail na tu usměvavou paní vleno na obrázku a odpovědi jsem se nedočkal, proto jsem se zeptal tady.

Díky za velikosti, teď nemám u sebe metr a tričko které mi skvěle sedí, ve čtvrtek odjednám.

19.5.2010 23:13:43

Křene,
příště infa i s návodem (jako ke hře). Tomu všichni tady rozumíme. Bez návodu - pravidel nedáme ani ránu. :))

20.5.2010 00:32:26

Velikostní tabulka
Tak sice jsem nenašla údaje o velikostech ani na Křenově odkazu, ale zato už jsem si je předtím našla zde, přehledně a česky:
http://www.fruitoftheloom.unas.cz/informace/velikostni-tabulka/tricka/
Ta délka, co tu Křen uvádí, mě trochu vyděsila, ale je to zřejmě délka zad, která se v našich krajích nepoužívá :-)

20.5.2010 06:23:29

1 x pánské, velikost L
Převzetí na Zatroconu. Díky.

20.5.2010 08:32:47

to ikri
Nevím jak to nemůžete najít. Kliknu na můj odkaz najedu v menu na "Mens" nebo "Ladies" najedu na typ trička "T-Shirts", kliknu, najedu např. na tričko "Super premium T", kliknu a jsem na tom tričku a v pravé části stránky je odkaz na stažení specifikace.

Taky nevím co tě na těch rozměrech vyděsilo, když je tam u délky specifikováno: **Measure from highest point of shoulder to bottom edge of garment. Nevím co se v našich krajinách používá nebo nepoužívá, ale pro délku trička je podle mne tenhle rozměr na zádech pochopitelnější, než přemýšlet jak velký je výstřih abych se dobral k celkové délce trička a netáhlo mi na záda :D.

20.5.2010 09:03:47

2xL, 1xM, 1xS
Vezmu si na to úvěr....

20.5.2010 17:48:42

to Křen
Je logické, že když jsem to nenašla, nemohla jsem si přečíst tu bezvadnou poučku :) Vůbec by mě nenapadlo přemýšlet o nějakém výstřihu - normálně změřím svoje tričko od výstřihu dolů a přes prsa a je to. Nebo Ty sis měřil záda? :-D Navíc přemýšlím, jestli je pro Tebe fakt tak samozřejmé, že umíme všichni anglicky...

20.5.2010 20:38:38

1 x S
Já bych prosila jedno klučičí tričko, páč takový holčičí já nenosim :-)
Takže jedno S-ko prosím, převzít můžu v Praze nebo na poště ;-)

20.5.2010 20:45:27

to ikri
Tak už se nečil :). Podle mne je naopak ten rozměr od výstřihu dolů nejednoznačný protože různé košile a různá trička mají také různě hluboké výstřihy, kdežto rozměr od ramene dolů je vždycky stejný a neměnný a i krejčí když něco šijí délku měří takhle. A s tou angličtinou to taky není takové žhavé, protože když tu větu překopíruješ jak leží a běží do překladače googlu, tak ti google vrátí přesně následující větu:
"Změřte od nejvyššího bodu ramene k dolnímu okraji oděvu."
a nemusíš znát z angličtiny ani ň :D.

20.5.2010 21:51:05

to Křen a doufám, že naposled :-D
Proč něco kopírovat a překládat, když to máme česky? Používám tyhle rozměry při výběru trička pokaždé, protože jde vždy o tričko s běžným kulatým výstřihem. Já jsem jen ostatním nabídla něco, co se mi zdálo praktické, ať si každý vybere, nebrala jsem to jako soutěž o nejlepší odkaz... :-)Tak už to PROSÍM neřešme :-(

21.5.2010 07:20:55

to ikri
Rozhodně pro mne není cílem soutěžit o nějaké odkazy s tebou, ani s kýmkoli jiným. Cílem je podat co nejpřesnější informace a ty jsou u české stránky rozměrů na tvém odkazu poněkud matoucí.
1)je tam plný pytel rozměrů, které normálnímu člověku, pokud ta trička nechce šít, jsou celkem na nic.
2)pokud ses dobře dívala, tak u některých triček jsou rozměry od výstřihu (Super Premium T, Valueweight T, Valueweight T Long Sleeve) a některé jsou měřeny od zad (Lady Fit V-neck, Lady Fit crew neck) a některé, které nabízel Zeus, tam vůbec nejsou (Lady-Fit Strap T, Lady-Fit Valueweight T). Kdežto na webu výrobce jsou jednak všechna trička a u všech triček jsou rozměry podle stejné jednoznačné metodiky.
3) Není tam uvedena tolerance rozměrů (na webu výrobce ta tolerance je u každého trička uvedena)
3) A hlavně někde tam vůbec nesouhlasí rozměry s rozměry, které uvádí oficiální výrobce.



21.5.2010 09:55:59

1x XL jsem tlustej:-(
Předání v Praze, platba na účet ...

21.5.2010 14:42:00

2x XL
Rád bych poštou, platba na účet ?

21.5.2010 15:07:41

Info k platbě a předání
Platba převodem bude samozřejmě možná, nicméně ji budu řešit až budu mít trička "na skladě" :-)

U zaslání poštou pak jen poprosím o zaplacení i poštovného, které zatím netuším jaké bude (počítal bych cca 50-100 Kč podle zvolené služby - to bude na naší vzájemné dohodě).

21.5.2010 16:31:18

to Křen
Ty musíš mít vždycky pravdu a poslední slovo, že? Určitě to neslyšíš prvně. Ale jestli tě to tak baví, tak se pojďme dohadovat jinam a neotravujme už ostatní!!!

22.5.2010 00:17:56

1 XXXL
Pro mé lepší dvě třetiny =)
K vyzvednutí na ZatroConu.

22.5.2010 17:14:56

+1x S pro prcka
s poštovným samozřejmě počítám.

22.5.2010 19:13:33

1x L
Zatrocon, případně pošta.

Díky!

23.5.2010 10:54:17

1x L
Předání v Praze.

Díky

23.5.2010 12:02:01

1x L
zatrocon... už se těším

23.5.2010 13:29:46

1x M
Zatrocon. Pokud by se to nestihlo, tak predani v Praze, platba pri predani nebo prevodem.

23.5.2010 20:28:08

2 x XXXL
Doobjednávám ještě jedno, takže celkem 2 trička pro mne (bližší v soukromé zprávě)

23.5.2010 21:15:55

PJ

1× XL
Předání i platba preferována na Zatroconu. Děkuji :-)

24.5.2010 09:52:49

Vybíráme z Bazaru

Ad Astra
Ad Astra
Akt. cena: 999 Kč
Končí za: 14 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas