rok draka

kovovy zajic nam odhopkal. doufejme, ze uz neni treba starat se o noru. uvidime jak si s nama poradi vodni drak. a my s nim

takze vsechno nejlepsi atd. a ted dva tydny oslav prichodu jara (e;
24.1.2012 00:04:05 | Upraveno autorem (porovnej)

to PJ
Tak pozor já nikoho nepřesvědčuju. Já jsem jen vyjádřil názor, že křesťansko židovské duchovní kořeny jsou stejně hodnotné jako duchovní kořeny východu a že každá civilizace se rodila v jiných společensko, duchovně kulturních souvislostech a že je mi trošku líto, že je módní koukat na sousedův dvorek po něčem co je neokoukané zatímco doma na mém dvorku mi leží v blátě něco stejně hodnotného a šlapu po tom jenom proto, že je to fádní, okoukané a znám to ze všech stran. Všechno má své pozitivní a negativní stránky. A co je nové, zajímavé, neokoukané je vždycky jednodušší přijmout, než hledat zlato v něčem co je kolem nás všude okolo, ale co už známe.

24.1.2012 14:24:21

to PJ
jako radikalnimu konstruktovistovi mi prave takovy ten pozitivisticko-objektivisticky nahled u cinanu (jeste se tomu tak nerikalo, ale maj ho v tom) docela vadi (e;

o statistiku se jich muze oprit vic, ale Rorschach (pripadne TAT) je imho smysluplnejsi nez skala feminity postavena na odpovedich ctyr homosexualu

24.1.2012 14:32:22 | Upraveno autorem (porovnej)

to Ozzy
Máš naprostou pravdu. Vystihl jsi to naprosto přesně.

24.1.2012 14:32:57

to ndru
sorry chlape, ale musim minusy neminusy :-) snazis se z nejakeho duvodu vypadat chytre, ale placas nesmysly, nebudu rozebirat proc, nechci tu z toho delat prednasku z psychologie, ale mel bys pocitat s tim, ze tem tvym pojmum tu muze taky nekdo rozumet.

24.1.2012 14:37:32

ad vychodni vs. zapadni kultura
ja nejsem verici, alespon ne ve smyslu viry, kterou se snazi propagovat dle svych predstav nejaka cirkev. Mam sve predstavy. Co se tyce bible, tak tu bych opravdu nedokazal cist jinak nez jako povesti.

Nicmene ve sporu nase kultura vs. jine si nejsem uplne zcela jist, zda nase kultura je tolik vepredu, ze sedokaze klonit svobodne k cemukoliv, a nebo se jedna prakticky o konvertovani a prinese tahle svobodomyslnost nasi svobode nakonec ve svem dusledku utlak a zanik nasi civilizace ve prospech civilizace jine. V Brne uz maji nabeh solidni:-)

24.1.2012 14:45:14

ndru
nema tohle vlakno od zadani veskrze trolli smysl? Napsat neco a vygenerovat pak pod tim pres 50 postu za pul dne, to je docela uctyhodny vykon:-D

24.1.2012 14:47:41

Vybíráme z Bazaru

Ierusalem Anno Domini
Akt. cena: 39 €
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas