Posílání přes Uloženku

Podle informací od Kewa a dohledání na internetu by mělo jít poslat balík pře Uloženku a tedy o cca 45% zlevnit odesílání her v bazaru.
Stránky s ceníkem:
https://www.ulozenka.cz/downloads/price/nereg_uzivatel_cenik_A4_light_v2.pdf

Pokud máte nějakou zkušenost s Uloženkou, nebo jinou alternativou odeslání, prosím, napište.

Kewe moc díky.
3.3.2016 10:30:25

Kew
Proste ty podminky tak maji. Duvodu muze byt vic. Podle mne jde o jistotu uhrady strhnutim z dobirky. Asi jim par lidi nezaplatilo fakturu. Ale uz nekdy pred rokem mbe upozornovali, ze pokud nejedu na ico a nemam eshop tak pouze na dobirku.

11.8.2017 15:13:46

zasilkovna
Za mě teda palec dolů.
Sice vím, že to měli v podmínkách, že FO jen s dobírkou, ale fungovalo to i bez dobírky.
Pár lidí jsem tu při koupi hry z bazaru přesvědčil, že jim pošlu peníze za hru na účet a mno vygenerovaný štítek do Zásilkovny, kde to prodávající jen odevzdá. Teď budu muset zcela zbytečně platit těch 15 Kč dobírku :(

A jak to je? Když k balíku vyplním dobírku 0, tak oni mi každopádně pošlou fakturu jako by to byla dobírka? Nebo ten balík pobočka nebude chtít přijmout?

Hm, a mít IČO asi nestačí, že? Musím mít i ten eshop?

11.8.2017 23:11:54

...
...

12.8.2017 01:46:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Duirin
Když vyplníš dobírku 0, vyhodí to chybovou hlášku, že je něco špatně. Podbarví se políčko s dobírkou, kde po najetí myší vyjede hláška, že dobírka musí být minimálně 75 Kč. Takže to je přímo v systému.

12.8.2017 06:22:28

zásielkovňa slovensko
Vtipné... ja mám zásielkovňu 3 roky a od začiatku musím posielať na dobierku 85kč/3€ a od začiatku mi to hlásilo chybovú hlášku, ak som sa pokúšal dať cenu inak.

V každom prípade vždy radšej posielam cez zásielkovňu, hlavne pre super ceny v rámci SR-ČR, ale aj preto, že mi len raz z vyše 150 prípadov, aj to mierne, poškodili balík. (Dokonca zo sveta hier mi hry chodili obalené len v igelite a bez problémov, čo sa s poštou nedá porovnať). Takže tých 15kč za dobierku naviac si myslím, že za to stojí.

19.8.2017 14:49:16

Zásilkovna
Trošku hloupé s tou dobírkou. Ještě v lednu jsem platil fakturou a minulý měsíc mě to vypeklo. Nu což, poslal jsem převodem 75 Kč zpátky a je to Ok. Akorát, pokud chtějí o fyzických osob mít jistotu úhrady, tak klidně mohli zavést platbu při podání na pobočce, nebo platbu předem. Zvlášť, když potom ještě 15 vrací převodem...
Sám nerad nosím hotovost, tak vím, že dobírka nemusí vyhovovat. Platba převodem mi přijde (v dnešní době) mnohem pohodlnější. Jedině jim to napsat jako návrh na vylepšení - poštovné uhradí odesílatel v hotovosti/převodem při/před podání/m.

5.10.2017 13:17:50

Vybíráme z Bazaru

Kvedlalové z Kvedlinburku
Kvedlalové z Kvedlinburku
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas