ME v kopané

Tak jak to vidíte?
7.6.2012 19:58:05

jedna vlaštovka jaro nedělá
řekové hráli dost staticky

12.6.2012 20:11:40

Cesko - Recko
Zacatek skvostnej, ale od nejake 35.minuty jsme hrali neskutecne nezazivne, zbabele, neexistoval protiutok. Po tom inkasovanym golu uz jsem tusil, ze se do sance nedostaneme a pokud priroda da, i udrzime vedeni. Kazdopadne snad je to nakopne, i kdyz bez Rosickeho tam nevidim moc tvorivyho hrace.

12.6.2012 20:15:25

fotbal
měli jsme štěstí na sudího, párkrát mi zatrnulo, ale podle komentátora jsme nejlepší na světě, jenom jim to nevycházelo

12.6.2012 22:24:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Polsko
Jestli Poláci předvedou v sobotu to, co v úterý ve druhém poločase s Ruskem (první jsem neviděl), tak se Bílek a jeho chlapci můžou těšit na solidní kolotoč :-)

13.6.2012 17:23:42

Baros
Videl jsem oba spily primo na stadecu a Bari je fakt desnej. Kdyby mel Bilek trocha citu pro vztah s fanouskama, tak ho ani nenasadi, bo tazloba fanousku (imho opravnena, neni tam horsi utocnik...) mu rozhodne nepomuze a topi sev tom jeste vic. Co me ale prekvapuje vic, je Cech. Nehodnotim to podle toho kixu, to se stat muze, ale celkove je nejistej, pro balony nechodi a z kazdyho centru jsem mel strach...

13.6.2012 18:14:17

Dansko - Portugalsko
tak ted Danove solidne vyskolili Portugalce. Z hlavicky na hlavicku a gol. Obcas je i v tom fotbale sem tam na co se divat:-)

13.6.2012 18:41:49

Ringo
nechcem nejak vyrypovat, ale ja NIKDY NEPOCHOPIM ludi, ktori maju k niecomu averziu a takpovediac ich to nezaujima, ale na druhej strane im nie je luto obetovat cas a dokonca prispievat do vlakna o niecom, co ich ani nezaujima. z tvojich predoslych prispevkov sa mi zda, ze si takpovediac series do huby.

13.6.2012 19:39:18

dajo26
ale neseru, to ty to jen moc hrotis. Ber to jako dve veci, mam pravo mit na to nazor a druha vec je, ze se na ME divam prakticky na kazdy zapas, na ktery mam moznost se divat. To, ze mam averzi na jiste veci, ktere se kolem fotbalu deji a co se z nej dela, to uz je druha vec a nevim, proc bych se v tomto smeru nemohl vyjdrit.

13.6.2012 19:48:53

Mercedes
"Ja bych chtel podekovat CT predevsim za vynikajici vyber hostu studia..." rekl pri prenosu ze studia Svanci. Ten kluk je proste borec.

13.6.2012 20:07:53

Ringo
Blaznis? :) Vcera paradni fotbal Rusko - Polsko, dneska pet golu. Navic vsude vyprodano, vyboran atmosfera, nehrozi 1200 divaku jako letos ve Svedsku. Vlastne nebyl dosud zadny bezbrankovy zapas a pokud mi slouzi pamet, jen jediny vysledek 1:0. Doufam, ze vecer oranjes s helmutama to jeste vysperkuji! :)

13.6.2012 20:18:03

fotbal
když byl ve studiu Lokvenc vzpomněl jsem si na jeho poslední zápasy kdy snad ani neběhal, no baroš běhá

13.6.2012 21:01:07 | Upraveno autorem (porovnej)

saiwer
Svanci je bozi, mi prijde, ze z toho v te bedne ma dycky neskutecnou prdel;)

13.6.2012 21:10:21

aneken
Tak Svanci si to obecne uziva vsude: ve flinte, na plavce, v pet rano v Bohunkach pred Silmarilem... Posledni dobou mam pocit, ze ten kluk je v Brne spokojenej a ze ho potkavam snad vsude.
Jinak oranjes asi budou balit kufry, ze bychom jeli do Gdansku na Nemce?

13.6.2012 21:28:11

saiwer
Omyl, my si ve čtvrtfinále zahrajeme s Dánskem :-)

14.6.2012 08:57:13

VinasSolamnus
I WANT TO BELIEVE :)

14.6.2012 11:22:13

a je to tu!
gratulacia k postupu a hanba tym, ktori vam neverili. ze postupite som veril, ale ze rusaci nepostupia, tak to je bomba, tak im treba. stvrtfinale vidim na portugalcov, urcite proti nafukanym tulipanom neprehraju o dva goly. a netreba zabudat aj na danov, ti su stale schopny necakane vyhrat.

edit: tou hanbou nemyslim ludi na zatrolenych, ale napr. jedneho uja, ktory si moc otvaral hubu na spacir, a scul sa musi hanbit jak pes.

16.6.2012 22:50:06 | Upraveno autorem (porovnej)

čtvrtfinále
výborný, postup z prvního místa

16.6.2012 23:23:18

dajo
hanba mi;-)

16.6.2012 23:27:35

Varšava
Máme lístky na čtvrtfinále, jen jsem doposud nesehnal lístky na vlak a autem se nám tam nechce. Máte již někdo zkušenosti s hromadnou dopravou do Varšavy? Jinak naši to zahráli bravurně. Běda všem, kdo fandil proti a teď skáče na náměstích, běda!

17.6.2012 02:43:08

saiwer
Gratuluju k lístkům, já našim nevěřil a tak jsem objednal jen lístky na základní skupinu :-) Ale i když většinou hráli tužku, bylo to super.

Jinak předpokládám, že lístky už nejsou na fanouškovskej vlak. Normální spoj do Varšavy by neměl být problém. Alespoň soudě podle mojí cesty z a do Vratislavi.

17.6.2012 15:21:01

hodně smíšený pocit
viděl jsem všechny tři ty zápasy. Naši hrály dobře dohromady cca 60 minut (dvacet minut proti řecku, 40 proti polákům). nebudu propadat všeobecné euforii, pořád si stojím za tím, že tohle není dobrý fotbal. baroš předvedl jednu dobrou přihrávku a hned je vynášen do nebes? místo rosickýho hraje kolář, kterej hrál celý minulý rok velký kulový, zatímco darida zůstane sedět na lavici? a kolář mimochodem hrál kulový i teď. celkově se mi hra tohodle týmu nelíbí, nemá to šťávu, žádný směr, a to, že postoupili do čtvrtfinále na tom nic nemění. fandím našim, jsem rád, že postupují, ale na nějakou chválu týmu si počkám až po čtvrfinále, kde už konečně budou hrát proti kvalitnímu týmu, protože co si budem nalhávat, poláci kvalitní tým nemají, krom těch tří borců z dortmundu a řekové jsou betonáři, od rusáků jsme dostali na prdel a tahle skupina byla všeobecně hodně snadná a pro nás jediná hratelná. a je mi líto, že už nejde mínusovat, fakt bych si to teď užil :-)

17.6.2012 15:34:45

Ozzy
Já bych ti dal plus!
Nejsmutnější na tom je, že postup smaže úplně všechno, co je v reprezentaci špatně.

Co je hrozný, je fakt, že Bílek vede tým tři roky a jeho trenérský rukopis vůbec není vidět a převážně je to hra na náhodu.

Asi se shodneme, že Baroš má nejlepší za sebou a je to simulant, ale k jeho tragickému představení v repre hodně přispívá i Bílkova taktika. Protože zatímco Baroš je u soupeřova vápna, tak mistr světa přihrávek do zadu a do stran Rosický je spolu s celou zálohou půl hřiště daleko. To by tam místo Baroše mohl být Drogba a vypadalo by to úplně stejně.

Osobně si myslím, že zranění Rosického před rozhodujícím zápasem týmu prospělo. Sice bych tam taky radši viděl Daridu, alespoň se však ukázalo, že Hübschman má formu jako prase a zbytek nemohl hrát klasiku typu "když nevíš, co s míčem, dej ho Rosovi" :-)

Edit: A ještě k tomu nekritickému opěvování. Myslím, že fotbalisti si chvílku euforie zaslouží. Mnohem větší nekritické nadšení v téhle zemi provází hlavně hokej. Do fotbalistů si média velmi ráda kopnou, zesměšní je, zkritizují (klidně velmi bulvární a lacinou formou) a nikdy by se nestalo, aby hokejisty někdo natřel po jednom zápase jako fotbalisty po prohře s Ruskem Šíp s Pouvou.

17.6.2012 16:29:35 | Upraveno autorem (porovnej)

VinasSolamnus
Já mám takový pocit, že s fotbalovou reprezentací se to táhne již od nepaměti, ta nedůvěra a negativní postoj veřejnosti a médií. Výjimkou snad byly léta 2000 až 2006, kdy jsme ovšem byli jedním z nejlepších mužstev na světě.
Tím ovšem netvrdím, že se mi současný styl reprezentace líbí, ale... kluci by si trochu důvěry zasloužili. Navíc mi přijde, že český fanda si v očekávání debaklu a ostudy ani ten šampionát nemá šanci užít. To mi hlava fakt nebere.

17.6.2012 17:12:18

saiwer
budeš se divit, ale já si ho užívám s českou reprezentací i bez ní. nejvíce jsem si užil ms v německu 2006, kdy se to české repre moc nepovedlo, ale byla tam spousta super zápasů a celkově to nemělo chybu, koupil jsem si tehdy kvůli tomu lcd s uhlopříčkou 82, což v té době byla ještě celkem raritka a scházeli se u mě kamarádi a šlo se fandit. ještě dneska mě bolí hlava z toho, když si vzpomenu, jak jsme se u mexika vožrali... ms v jar bylo dost naprd, hlavně kvůli těm vuvuzelám... ale jinak je mi celkem jedno, jestli hrají naši nebo ne, já se na fotbal koukám hlavně kvůli hře. proto je mi líto, že večer nebudou dávat dány s němcema, od toho očekávám lepší fotbal než od tulipánů

17.6.2012 17:42:50

ozzy79
Já sice sleduji fotbal taky jako hru, ale nutno přiznat, že sledovat ho jako nezaujatý divák mě teda moc nebere. Potřebuji tam mít svého favorita a tím je na ME přirozeně ČR.
Jinak jsem byl letos na LM Barcelona - FCVP, ale z toho zážitky nic moc - spíše divadlo, než fotbal, pak Galatasaray - Fenerbahce, což bylo neuvěřitelné a všem doporučuji, (zvláště, když mě Turci v metru naučili nějakou jejich nadávku na Fenerbahce a já ji pak předzpívával a cca 500 lidí to skandovalo po mě:))
Do třetice teď valím na naše do Varšavy a věřím v postup dále, nejlépe pak přes Němce, abychom si mohli zase po nějaké době zaskandovat auf wiedersehen, Deutschland...

17.6.2012 18:01:12

Charitativní aukce

Cirkus na kolečkách - dobročinná aukce
Cirkus na kolečkách - dobročinná aukce
Akt. cena: 1000
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Tainted Grail: Pád Avalonu CZ + rozšíření
Tainted Grail: Pád Avalonu CZ + rozšíření
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas