ME v kopané

Tak jak to vidíte?
7.6.2012 19:58:05

ME12
Zahrajeme 3 zápasy ve skupině a do widzenia!

7.6.2012 20:36:52

Beholder
Naprosto souhlasím, uděláme tréningového sparingpartnera Rusům, Polákům a Řekům a pak to budeme brát jako skvělou ukázku našeho stále upadajícího sportu. :-))

8.6.2012 08:15:43

Polsko-Řecko
Ta vám řeknu ,že pěkná okopávaná.Ono snad ti naši i budou mít proti těmto šanci.

8.6.2012 19:54:58

pohoda
ja to vidim tak, ze Cech to vychyta a zo skupiny sa s odretymi usami postupi :)

8.6.2012 21:01:13

hmm
tak ja verím v postup ďalej, aj keď s ruskom sa nezačalo najlepšie, ale tí sú podľa mňa favoriti skupiny..

8.6.2012 21:03:15

hmm
tak to je na uterák, možno ste predsa len mali pravdu :)

8.6.2012 22:24:00

Česko-Rusko
Já to říkám pořád, že dokud budou nosit na dresech jména s malým na začátku, budou hrát malý fotbal :-)

9.6.2012 12:37:11

Nikdy nepochopim
proc se kolem tohoto sportu dela porad takove halo. Ja nasim sice fandim a je to ME, nicmene mam k tomu asi tak chladny vztah asi jako kdyby nasi jeli na mistrovstvi v Baseballu. Tenhle sport nejak pro me nema takove to spravne grady. Nejak me nebavi se koukat na to, jak se odrazi mic sem tam a nekdo mozna tu obri branku jedenkrat za cely zapas trefi. A kdyz hraji nasi, tak si nechaji dat hokejove skoe.

9.6.2012 12:44:03

CZE - RUS
"Milan bojoval, podržel spoustu míčů. Nebyl ten, který by sehrál špatné utkání"
Tohle řekl trenér Bílek o hře Milana Baroše, tak nevím, jestli jsem se díval dobře nebo to hrál Bílek na playstationu...
Jen doufám, že pro další utkání sáhne do sestavy a vymění slabší články za silnější, a nebude stále spoléhat na to, že jednou se to 4-5-1 přece musí podařit...

9.6.2012 12:46:27

Včera
to bylo strašné. Ale když jsem viděl Poláky s Řeky, tak si myslím, že oba soupeře bychom mohli porazit a ještě postoupit. Otázka je, jestli si to vůbec hošani zaslouží.
Každopádně se modlím, aby "trenér" začal být soudný a po šampionátu podal demisi. Neviděl jsem v zápase z naší strany ani náznak taktiky. Bylo to jako když já jdu s klukama pohonit merunu na plácek.

9.6.2012 13:48:25

Ringo
No branek v hokeji pada uz skoro stejne jako ve fotbale (viz napr. nyni finale Stanley Cupu) :)

Jinak fotbal samozrejme (!) vysoko cni nad hokejem. Nemuzu si pomoct. ME a MS ve fotbale jsou pro vrcholy sportovnich udalosti a jen tezko se k nim muze cokoliv byt jen priblizit! :))

9.6.2012 14:14:36

Ringo
Myslím, že fotbal versus hokej jsme tady řešili během loňského MS v hokeji :-)
Hlavní výhodou fotbalu je jeho jednoduchost a můžeš ho hrát od Antarktidy po Arktidu. Například já jsem kdysi žral jenom hokej a fotbalem jsem opovrhoval, ale postupem času jsem mu naprosto podlehl. A fanouškovský karneval, který jsem zažil v roce 2006 na MS v Německu, mě v tom jen utvrdil, protože tomu se prostě žádný jiný sport nikdy nevyrovná.

Jinak včera jsem byl přímo ve Vratislavi a škoda slov. První půlka ještě ušla, ale to, co předvedli po gólu na 1:2, tak takhle chodící fotbal nehraje ani náš tým na hanspaulce. A to je co říct :-)

9.6.2012 15:12:54

tak jako
ja jsem o hokeji nerekl ani sluvko (krome toho "hokejoveho skore").

Co se tyce fotbalu, ja jsem ho rad hraval na skole a docela jsem jej zral za ery, kdy tym vedl tusim Uhrin a v tymu byli hraci, nad kterymi jsem mohl uznale pokyvnout hlavou - Poborsky, Smicer, Nedved a dovezli i stribro. Ale nemuzu si pomoct, od jiste doby mam na ten sport v podstate averzi, nelibi se mi ani ta atmosfera kolem fotbalu. Prijde mi to cele takove umele vyhecovane.

Ja osobne mam ME a MS ve fotbale nekde hodne hodne nizko v oblasti mych zajmu.

Kdyz uz nejaky sport na zelene trave, tak Rugby. Na to se muzu koukat vzdycky, i kdyz hraji nase pidimestecka proti sobe.

9.6.2012 15:25:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Ringo
Mas samozrejme pravo fotbal nesledovat, ale to je tak jedine, co s tim muzes delat. Fotbal je proste fenomen a celosvetove nejsledovanejsi hra, ktera nema konkurenta (snad az na LOH). Humbuk mi naopak prijde, ze se dela z MS v hokeji. Pritom uz v sousednim Rakousku ani pomalu nevi, ze se neco hraje. Myslim si, ze ani v tradicnich hokejovych zemich, snad krome Kanady, tento sport nema v porovnani s fotbalem sanci. Ostatne se to i ukazalo letos ve Svedsku, kde se 90% zapasu hralo pred poloprazdnymi tribunami.

9.6.2012 18:03:09

.
Švédsko je hokejová krajina a poloprázdne tribúny boli spôsobené prevažne nehoráznymi cenami za vstupné. Ale ináč súhlasím. Dokonca pozemný hokej má (v globále) väčšiu popularitu ako ľadový hokej. A to dokonca aj viac ako môj veľmi obľúbený tenis. Je to okrem iných vecí potvrdené prevažne niekoľko 100x väčším počtom registrovaných hráčov ako má ľadový hokej. A futbal? Futbal je fenomén, ja ho mám rád a na dobrý zápas sa rád pozriem. Je to šport pre chudobných a aj preto má takú popularitu po celom svete.
Ringo: vo väčšine športov sa hráči za niečim naháňajú.

PS: ináč som veľmi rád že si oznámil že ME vo futbale je veľmi nízko v oblasti tvojho záujmu vo vlákne o ME vo futbale :)

9.6.2012 18:38:28 | Upraveno autorem (porovnej)

Holandsko
A je tu prvni velke prekvapko! Co zahodili oranjes, to je neuveritelny. V tyhle skupine smrti se to zacina pekne zamotavat :)

9.6.2012 20:09:21

konečně
je mistrovství v nějakym pořádnym sportě. Pořádná atmosféra a nějaká uroveň (netýká se našeho týmu), na rozdíl od každoroční hokejové nudy :P. Česku absolutně nevěřim - diletant trenér, diletantský vedení reprezentace a ničemný hráči (až snad na Čecha, černocha kterýho si teď nemůžu vzpomenout jméno a možná ty plzeňáky. A Necida samozřejmě.), který si ani nezasloužej tam hrát. Ale neni z čeho. Celkově favorizuju Němce a pak asi Rusáky - ty moj dobrýho kouče i hráče. Eště jsem myslel Holanďany, ale teď to s Dánama moc nezvládli a budou to mít už těžký. Taky španěláci... ale už by je mohla ta forma opustit.

9.6.2012 20:17:37

Naši...
Mě přijde, že těm našim hráčům a vedení schází trochu pokora...a uvědomění si současného stavu. Pořád vystupují sebevědomě, myslí snad na finále.... no, to je sice fajn, ale kdy naposledy něco zahráli??? O tom, že se na to nedá dívat, raději nemluvit...jednou za 5 zápasů uhrají jakýs takýs výsledek a už je vše růžové. Pořád se za něco schovávají, na něco vymlouvají...ach jo, když chce fanoušek rozhovory či nedejbože podpis, tak "hvězdy" nemají čas nebo jsou uražené. Dobře a bez servítků to řekl ve studiu ČT4 Karel Šíp, bez obalu a na rovinu nazval věci pravými jmény a myslím, že zcela přesně vyjádřil názor většiny fanoušků, otázka je, jestli to někoho zajímá a jestli si z toho někdo něco vezme...asi ne, dyť jsme přece báječní, všechno funguje a je třeba se poplácat po ramenou...

9.6.2012 23:12:51

Překvapení
Ringo, já nijak nenapadal, jenom jsem si vzpomněl na naší loňskou debatu.

Jinak je to jak píše Hammer. Čeští fotbalisté žijí v iluzi, jak jsou téměř dokonalí a všichni jim křivdí. Bohužel je v tom vedení svazu ještě podporuje...
A je smutný, že s kritikou musí přijít Karel Šíp. Tohle by měli v první řadě říct sami komentátoři, ale hlavně taky spolukomentátoři. A ne jen pokládat servilní dotazy typu "Vedete dva nula." :-)

Já bych se chtěl na ME dočkat nějakýho překvapení, třeba finále Dánsko - Švédsko :-)
Dneska jsem zvědavej na Itálii se Španělskem. Přeju Italům, protože se mi moc nelíbí uspávací "barcelonský" fotbal.

10.6.2012 07:23:49

Komentátor
Musím reagovat na ty komentátory. To co předvádí Pavel Čapek je neskutečné (a to již dlouhodobě). Já si vždycky myslím, že koukám na jiný zápas. Teď v zápase s Ruskem chvilkami naši předváděli 120% zákroky, skvělé přihrávky neuvěřitelné obrané zákroky a náhle to bylo 4:1 pro soupeře.
A asi mě nejvíc pobavil glosou o ruském brankaři, který měl obrovské štěstí, jak se postavil a jedinou chabou střelu v prvním poločase se štěstím chytil :-))

11.6.2012 12:28:36

zdenda
Tak Čapoun je naprosto příšernej, dlouhodobě. Pominu jeho monotónní projev (za což řekněme nemůže), ale jeho fandění, nerealistickej komentář a krkolomný formulace stojej fakt za to.

11.6.2012 17:04:05

Čapoun
Je pravda, že to, co předvádí je docela děs, ale nadruhou stranu patří pořád ještě k těm lepším. Nova ani Prima nikoho jeho kvalit ani nemá. Navíc má v popisu práce udržet diváka do poslední chvilky u televizoru - pokud by komentoval ve stylu Karla Šípa v pozápasové debatě, tak by asi v TV dlouho nevydržel, byť měl Šíp v mnoha ohledech pravdu. Komentátor profesionál si ovšem takové výlevy on air dovolit nemůže.
Osobně si myslím, že ty kluci taky ví, že to není v pořádku, jen si to musí nechat pro sebe, viz legendární http://www.youtube.com/watch?v=0BLTcKys0GE

11.6.2012 17:14:03

Ukrajina
Velmi příjemné překvapení.

11.6.2012 22:38:53

Naši
Tak se dívám na ty naši hráče,tak opět kromě prvních 13 minut téměř nic.Akorát jim to tentokrát vyšlo,ale Řekové jsou trochu jiná kategorie jak Rusi.Ale ty naše komentátory nejde poslouchat,jak naši borci hrajou na 100%.Snad na Evropě se jinak nehraje.To jsem zvědav na druhý poločas.

12.6.2012 19:01:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Alex
Sehráli to relativně v pohodě. Nebýt toho nešťastného kiksu, tak to dneska bylo v pořádku. Řekové ty standardky měli dost jednotvárné a obrana to dneska zvládala, zdálo se mi, vcelku v klidu.

Řekové jsou možná jinde, než Rusáci, ale Poláky mleli v jednu chvíli dobře. Takže teď nezbývá než věřit v remízu Rusko - Polsko a v pátek hurá na Polsko.

Jinak Hubschman, Jiráček, Sivok, Gebre, Pilař a Kadlec dnes jednoznačně nejlepší. Na těchto klucích se dá stavět. Snad bude v pořádku Rosický.

12.6.2012 20:02:17 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Hladové příšerky
Hladové příšerky
Akt. cena: 310 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas