Hobbit

Tak ako tesite sa? Soundtrack je uz vonku http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/hobbit.html :)
1.12.2012 21:53:17

já moc
ideální pohádka na vánoční období...

1.12.2012 21:56:49 | Upraveno autorem (porovnej)

Moc, moc!
Máme se sestřenkou asi 4 rezervace na 4 různé varianty. Pořád nějak nemůžeme dát dohromady, na kterou teda vlastně půjdeme - jedno nám nesedí místem kina, druhé je s dabingem, ...

2.12.2012 13:26:35

hobbit
No bude to těžké odolat. Ale půjdu až opadne ten boom a budou prázdnější sály:) Takže týden, dva po premiéře:)

2.12.2012 13:29:41

Hmmmm
aj by som sa tesila, keby som na zaver nemusela cakat dva roky :-(

2.12.2012 13:50:10

Vixton
Tak proto jsou ty sály už teď narvané :). Ale přiznám se že jsem si včera taky rezervoval 2 termíny. Jeden s 3D a dabingem před Vánoci(obojí moc neuznávám, ale pořád si říkám, že tomu dám šanci, tedy tomu 3D a vzhledem k tomu, že do kina moc nechodíme, tak těch přiležitostí moc není) a jeden před silvestrem, který ještě není v programu (ale na rezervačním portálu ano), takže nevím jestli to je 2D nebo 3D, ale je to levnější, tak asi 2D.

Bohužel Cinestar se proti takovým spekulantům pojistil a lze rezervovat jen s platbou předem :), teda pokud jsem něco nepřehlédl.

2.12.2012 13:54:56 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Já nic, to sestřenka. Dostala to ode mě k narozeninám, tak si to zařizovala sama. Evidentně je ještě větší zmatkař než já a horší geek, než jsem předpokládala :-)). 3D + dabing by pro mě asi byla ta nejhorší kombinace, 3D mě ještě nikdy nepřekvapilo příjemně. Já určtiě taky plánuju jít ještě jednou, ale později, až nebude takový nátřesk. T-mobile je kámoš, díky němu mám v úterky dva lístky za cenu jednoho ;-).

Edit: Cinemacity to evidentně nějak moc neřešili...

2.12.2012 14:00:00 | Upraveno autorem (porovnej)

Hobbit
Těším se moc, s juniorem taky vyrazíme až opadnou první návaly. Jenom škoda že to roztahali na víc dílů :-(

2.12.2012 14:00:18

Vixton
Já byl ve 3D jen na Titanicu a to mě zklamalo, ale předpokládám, že to bylo spíše filmem (starší film, který byl překonvertován a původně s 3D nepočital). Takže jsem si řekl, že tomu dám ještě šanci a myslím, že 3D středozem je vhodný kandidát na druhou šanci. Ovšem ten dabing je hořší, ten mi vadí víc, ale co se dá dělat 3D si zatím s titulky moc netyká

2.12.2012 14:07:21

obdobne jako trilogie prstenu
nejspis nekdy nekde zhlednu, ale vice mene to jde mimo mne

2.12.2012 14:51:49

proč trilogie?
Mě na tom nejvíc děsí to, že to bude roztahané do tří dílů ... co tam proboha chtějí "vykládat"? - nadupanou trilogii Pána prstenů dají co knihu to film a poměrně jednoduchý příběh Hobita budou vláčet po třech dílech...myslím, že ani odbočky a vsuvky z dění bokem to nemůžou moc zachránit... Zkrátka, mám obavy z toho, že to bude moc rozvleklé...

2.12.2012 23:25:52

dubino
Tak zase pána prstenů seškrtali... ted máme asi jistotu, že tam bude úplně všechno

2.12.2012 23:34:21

ty kina a filmy by meli zakazat
lidi to jenom rozrusuje

2.12.2012 23:44:15

Trilogia
tu je info z CSFD:

...Jednička s nezměněným názvem Neočekávaná cesta měla končit útěkem v sudech (čtenáři vědí), ale pravděpodobně bude zlehka přestříhaná a skončí zajetím Bilba a trpaslíků elfy po souboji s obřími pavouky. Dvojka by se měla soustřeďovat na události v podzemí Osamělé hory a v Jezerním městě a končit zabitím Šmaka. Naznačují to i dva možné názvy, které si studio zaregistrovalo jako internetové domény: Desolation of Smaug a The Riddles in the Dark. Třetí díl by se měl jmenovat původně: Tam a zase zpátky. V něm uvidíme monumentální bitvu pěti armád...

http://www.csfd.cz/novinky/strana-12/

pamatam sa este na verziu kde sa hovorilo o tom ze treti diel by mal byt o udalostiach ktore su zapisane v knihe "Nedokoncene pribehy" a byt takpovediac dejovym premostenim od Hobbita ku Panovi Prstenov

3.12.2012 01:43:51

Hobit
Mě už rozdělení na tři filmy velmi vyděsilo a trailer mi víceméně potvrdil, že na tohle do kina nemusím. A ani duo Holmes/Watson jako Šmak/Sauron/Pytlík to asi nezachrání... Mimochodem, když oznámili, že Cumberbatch namluví kromě Šmaka i Saurona, tak jsem se někde dočetl, že Sauron se objeví v bitvě pěti armád - doufám, že tohle vyplynulo pouze z neznalosti knihy, a Sauron bude tam, kam patří, to už by bylo opravdu moc...

3.12.2012 07:46:16

3D+titulky
tak jsem zjistil, že v našem kině to hrají ve 3D s titulky. Má s touto kombinací někdo zkušenosti? Dá se na to dívat? :)

3.12.2012 17:29:29

Behoš
Já takhle viděl toho novýho Trona a ze začátku to byl trochu nezvyk, protože titulky levitují v prostoru. Po chvilce jsem si na to zvyknul a ani to nevnímal. Stejně nikdy není celý film ve 3D. Aby se lidem nedělalo špatně, tak je to třeba 20-30% filmu. Nebo teda bývalo to tak.

3.12.2012 17:50:04

Havoš
Díky za info. Nemusím se tedy bát :)

3.12.2012 17:53:29

post mortem
Boli ste videli ste? Bol som v stredu na predpremiere tak by som sa rad podelil o dojmy, ale aby som neprezradzal.

14.12.2012 00:39:12

Vubec nevim, kdy na to zajdu, kdy bude cas
ale kazdopadne se moc tesim, pro me jako fandu Tolkienovych knih je tohle proste povinnost a delky se vubec nebojim. Cim delsi, tim lepsi:-)

14.12.2012 17:10:38 | Upraveno autorem (porovnej)

hobbit
Tak co se týče filmu, tak za mě celkem dobré. Dabing zatím nemůžu porovnávat s originálem, ale moc jsem z něj nadšený nebyl. Hlavně dabovaný zpěv trpaslíků a dabovaní zlobři a skřeti mě taky zrovna nenadchli. Co se týče 3D, tak taky pro mě žádná sláva. Hodinu před koncem mě z toho začly bolet oči. Všechno to bylo takové zmenšené, asi je lepší sedět co nejblíže. Příště jdeme určitě na 2D s titulky.

14.12.2012 23:22:32

Beholder
tak me 3D nedela dobre vubec, mota se mi z nej hlava, at uz jde o TV nebo takove srandy jako NDS 3D. Takze v tom mam jasno, jedine 2D. Jako ono to 3D je dobre na efekt, ale koukat na cely film s nejakym dejenm v teto podobe, to by me spise rusilo, nez abych si to vychutnal. Ale jinak jako konzerva mam v tomhle smeru jasno prakticky ve vsech odvetvich:-) 3D zmrvilo pocitacove hry, doufam ze nezmrvi i filmy:-)

15.12.2012 10:27:50

Ringo
Hlava se mi nemotala, ale oči dostávaly zabrat. Není to přirozené. Pro mě je ta technologie zatím nedokonalá. Je to jen iluze 3D, hra světel, barev a obrazů. Nemůžu se zbavit dojmu, že jsou to jen placaté kulisy zobrazeny v různých vzdálenostech, což vytváří efekt 3D. Prostě takové lepší leporelo :). Navíc je to všechno zmenšené (člověk asi musí sedět v první řadě aby neměl takový rozhled, ale nevím jestli to pomůže) a spousta scén je jaksi podivně rozostřena a rozmazána.

Takže ve výsledku mě to 3D spíše rušilo.

EDIT: Ale za těch 150 Kč v havířovském, nově zrekonstruovaném kině to byla dobrá zkušenost. 219 Kč + cena za dopravu do Ostravy by mě mrzelo mnohem více. Příště ale do toho Cinestaru na 2D s titulky určitě pojedem, protože v Havířově zřejmě počítají s velkou mírou negramotnosti místních obyvatel a Hobbita s titulky nehrají ani ve 2D.

15.12.2012 10:38:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Beholder
Tak stejné pocity jsem měla z mého posledního 3D (Burtonova Alenka). Aspoň vím, že na druhé kolo na to zajdu stejně jako na premiéře - 2D, titulky.

15.12.2012 10:55:40 | Upraveno autorem (porovnej)

PJ

Ne, díky...
...Tolkiena miluju, a právě proto si tohle nechám ujít. Zvlášť, co jsem v rádiu slyšel ty ukázky z příšerného dabingu :-(

3D nesnáším (blbě se mi z toho nedělá, jen v tom nevidím žádný přínos nebo umělecké odůvodnění), roztahání do třech dílů považuju za pitominu, trpaslíky jsem si představoval úplně jinak... a kvůli hudbě a pár vizuálům to pro mě nemá cenu.

Až to bude jednou jako komplet v Levných knihách za pár grešlí, tak si to možná pustím doma na plátně a dám si k tomu lahev lacinýho vína, ale teď to jde úplně mimo mě. Takže tak...

15.12.2012 11:48:27

Beholder
jak jsem psal, je to jen efekt a to je tak vse. Kdyz jsem v jednom obchode nasadil 3D bryle a kouknul na telku, obraz byl sice krasny, kristalove cisty, lide v tom vypadali fakt jako prostorove a kdyz hodili neco proti me, tak to fakt vypadalo, ze to ke me leti, ale nejak porad nechapu, proc bych takove efekty mel protzivat pri sledovani filmu, kde je pro me nejdulezitejsi dej a atmosfera.

15.12.2012 13:59:08

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Settlers: Vládcové Severu (CZ)
Akt. cena: 450 Kč
Končí za: 13 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas