Hobbit

Tak ako tesite sa? Soundtrack je uz vonku http://www1.rollingstone.com/hearitnow/player/hobbit.html :)
1.12.2012 21:53:17

Kedrigern
Dovolím si nesouhlasit. Je pravda, že nemám tento spor nijak nastudovaný (jenom jsem o tom slyšel), ale Pán prstenů na mě působí mnohem víc jako zpracování Bible než Letopisy Narnie, s tím rozdílem, že Tolkien to nedává přímo najevo tak jako Lewis. To vnucování mi na Narnii opravdu vadí a myslím si, že tohle byl důvod toho sporu :)

7.1.2013 22:53:15 | Upraveno autorem (porovnej)

2 Polylux
LOTR jako pohadka zamysleny urcite nebyl,ale Hobbit ano.

8.1.2013 07:37:00

ted jsem
akorát přišel z kina. Nejsem nadšený, a ni zklamaný. Knižní předlohu znám nazpaměť. Takže jsem se neubránil častému srovnávání. Ledacos bych oželel. Co mi asi vadilo nejvíc, tak jistě zmiňované ultra akční scény jak z počítačové arkády. Chápu, že to je Středozemě, ale jak tam permanentně padaj ze sta metrů a nic. A Thorina rafne čoklík a on málem zařve... A to se dostávám k té scéně. Vadilo mi, jaký to byl Bilbo nakonec hrdina... a jak se s ním Paveza sbratříčkoval. To, že dle mého soudu nevystihli hlavní postavu, hodně přestřelili. Jinak jsem se celkem bavil. Ale tohle mě zamrzelo.

8.1.2013 23:34:24

Elenistar
to je kapku neduh filmu, vizualizace, ktera ti vezme tve vlastni predstavy. Kdyz jsem cetl v LOTR o Elfovi, ktery se po schodisti sveze na stitu a po ceste strili nepratele, vypadalo to heroicky. Kdyz jsem tu scenku videl zfilmovanou, mel jsem na okamzik pocit, ze se divam bud na Batmana a nebo na Zhave vystrely 3:-)

9.1.2013 15:01:33

Christopher Tolkien
Zaujimavy clanok o Tolkienovom synovi, aj ked je trochu dlhsi. Pri konci je jeho nazor na filmove spracovania knih, aj ked je to pisane pred dokoncenim filmoveho Hobbita.

http://www.worldcrunch.com/culture-society/my-father-039-s-quot-eviscerated-quot-work-son-of-hobbit-scribe-j.r.r.-tolkien-finally-speaks-out/hobbit-silmarillion-lord-of-rings/c3s10299/#.UO2swKzcySr

10.1.2013 16:20:41

Vybíráme z Bazaru

Fallout zátky
Fallout zátky
Akt. cena: 200 Kč
Končí za: 13 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas