PJ
PJ - avatar

Den D

Pro ty kdo nevědí, "Den D" je TV pořad, kde podnikatel předvede svůj projekt a žádá pětici investorů o peníze na rozjezd za určitý podíl ve společnosti.

V zítřejší vydání bude jedním z projektů desková hra Tajemství srdce a mysli, 900 tisíc korun, za 15% podíl. Podívejte se na ukázku, je tam na konci vidět:

http://video.idnes.cz/webtv.asp?c=A100226_144152_inv_hru&idvideo=V100228_212445_tv-svet-techniky_jda
1.3.2010 07:34:08

Tajemství mysli a srdce
Zde info z www.hanaj.cz - firmy co to produkuje:
Hra Tajemstvi srdce a mysli obsahuje přes 500 otázek, na které můžete, ale také nemusíte odpovědět. Jsou více či méně vážné, hlubší s nutností delšího zamyšlení či takové, na kterými se můžete usmát.Minimálně Vás přimějí k vnitřnímu zamyšlení, většímu pochopení sama sebe i ostatních.

Ukázka ze hry:

Co v životě nejvíc potřebuješ?
Jak se cítíš, když tě někdo kritizuje?
Jak vypadáš, když máš zlost?
Co chceš, aby si lidé o tobě mysleli?
Na čem je postavené tvoje sebevědomí?
Co na tobě rodiče nejvíce oceňovali?
Spal jsi někdy sám v lese? Když jsi do toho šel, tak proč? Pokud ne, odhodlal by ses ?
Co si u sebe představíš při slovech: být opravdový.
Co v tvém životě způsobuje pocit vyrovnanosti?
Využíváš svoji intuici a citlivost? Jak?
O co se rozhodně nechceš dělit?
Jakou překážku k tomu, abys byl šťastný, můžeš popsat?
Z čeho jsi měl jako dítě strach?
Stydíš se někdy za sebe?
Kolik zabíráš prostoru v partnerství?
Člověk je minimálně z 90% polospící automat, který opakuje stále to stejné. Co si o tom, myslíš? Máš zkušenost, jak změnit tyto automatické návyky?

4.3.2010 09:29:17

Já kousek toho "Déčka" viděl ...
... ale nějak mi uniklo rozlišení kdy se vynořím z nitra úspěšně a kdy neúspěšně. Tedy jako co přesně určuje to že jsem ve hře úspěšný nebo naopak neůspěšný ?

4.3.2010 09:45:50

Kren
To vystřihli. Asi nezbude, než hru koupit. :D

Tipuji, že budou otázky nějak obodovány a čím složitější/niternější otázka, tím více políček ujdeš. Ale kupovat to nebudu, raději nechám detaily zahaleny mlhou tajemství mysli...

4.3.2010 10:21:30

to husak
No to bych chápal, ale to potom není hra, ale losování otázek a kdo si vylosuje těžší, tak ten pak vyhraje ne? Zdá se mi to celé nějaké ujeté, ale docela by mne ten mechanismus úspěšnosti teda zajímal.

4.3.2010 10:52:44

Srdce
jsem nestihla v televizi, zato jsem ho viděla naživo včera v Cannes. Takže nejenom, že ho vydali, ale už je připraveno francouzské a později přibude i anglické a německé vydání.

NENÍ TO DESKOVKA,

jak ji chápeme my. U Srdce jde o proces hry, nikoliv o její zakončení. Vítěz se neurčuje. Jde opravdu jenom o sociální poznávání a zábavu v průběhu hry. Možná tu budu za exota, ale my jsme takové hry hrávali na vejšce. Takže si dovedu představit lidi, co tu hru budou mít rádi a budou ji hrávat. Já osobně bych odstranila desku a nechala jenom karty s otázkama.
Dokonce teď přemýšlím, zda ji nekoupit... (Jasně, klidně si kažte dobrou mínku o mně, pokud jste ji vůbec měli.)

7.3.2010 13:52:22

to Dilli
Jo tak to chápu. Něco takového jsme taky na vejšce s kolegy provozovali. Projeli jsme v podstatě celou knihu i dospělí si mohou hrát. Úplně s tebou souhasím, jen by i na jejich stránkách mělo být jasně řečeno, že nejde o deskovou hru v pravém slova smyslu, ale že jde o to vyjadřování a sdělování pocitů.

7.3.2010 15:25:04

kren
No já myslím, že jim to plným právem jako deskovka připadá. Má to desku, má to karty, figurky, pravidla, tedy všechny vnější znaky tu jsou. Asi stejně jako u Souboru 200 her nebo Člobrďa.

7.3.2010 20:54:51

Vybíráme z Bazaru

frostpunk cz
frostpunk cz
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 1 hodina

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas