Bazar

vše o věcech, týkajících se zdejšího bazaru a aukcí.
18.5.2010 07:50:13

Ringo
Dobře, že jsi to zveřejnil. Já zdejší komunitu beru taky jako skupinu lidí, kteří by něčeho podobného schopni nebyli, ale hle, najde se i takový šmejd, který se chová jako kdyby byl na nějakém s-bazaru. Každopádně ponaučení a zřejmě budu také ostražitější.
Jen doufám, že si skutečnost, že pomáhá a chrání vymyslel, protože potom by nám (z takových řad) dělal pěknou ostudu.

25.5.2010 14:19:29

hmm
buď rád, že se ti ta hra vrátila. Taky jsi mohl mít kulový.

25.5.2010 14:37:07

Adalpo
njn, ale proste to nastve, ale komponenty jsou nastesti v naprostem poradku, muzu to zkusit prodat znova.

25.5.2010 16:09:51

pokud
to chceš vážně prodat tak to vem na ZATROCON. Pokud tedy jedeš. Tam určitě kupce najdeš. Možná třeba mě, fantasy mám rád, ale nikdy jsem to neviděl.

25.5.2010 16:16:38

Adalpo
jj, Sydo u mi to radil, ze to mam vzit. Jestli pojedu je ale stale zatim ve hvezdach. Je to 50 na 50

25.5.2010 16:18:59

to Deth
Bohužel se obávám, že velmi pravděpodobně z řad policistů je :-( Přihlašoval se posledně z počítačové sítě Ministerstva vnitra (alespoň dle IP adresy).

Osobně mi to hodně hnulo vnímáním této instituce, i když se nějak racionálně snažím přesvědčit, že nelze podle jednoho hodnotit celek (ale známe to, vnímání není vždy čistě racionální)...

25.5.2010 18:38:26

Tak já v tom mám již jasno...
Petr mi už poslal email s vysvětlením, které mi naprosto stačí (nehoda, nemocnice).

Takže se mu tímto omlouvám za můj předchozí příspěvěk (který jsem psal po týdnu, co mi neodpověděl na můj email, ale teď již vcelku pochopitelně)...

Navrhuji toto vlánko diskuse úplně smazat, protože je z mého pohledu již zbytečné a vlastně i ve světle nových informací nepravdivé...

27.5.2010 07:59:19

no
Z mého pohledu by bylo lepší než vrácení otlučené hry, zaplacení. Ale možná i tohle mělo důvod.

27.5.2010 08:46:01

...
pokud bych byla při vědomí a uvažující, tak bych zařídila, aby věci co dlužím někdo vyřídil, abych nikomu nic nedlužila
elektriku taky platit musel
ps: nechci být zlá nebo urejpaná, ale očekávala bych, že teď se k tomu postaí jako chlap, zaplatí Ringovi hru i dvoje poštovné a pořádně se omluví

27.5.2010 08:56:10

Taky mi psal
pokud jsem mu jakkoliv ukrivdil, tak se omlouvam, nicmene splneni zavazku mohl udelat pres manzelku, nebyl prece problem ji poslat se slozenkou, kdyz nebyl problem poslat nazpet hru. Ja s jeho vysvetlenim teda rozhodne spokojen nejsem. Stale nevidim duvod, proc mi poslal tu hru zpatky. A stale nevidim taky duvod, proc nezaplatil, kdyz byl jeste ready a vytacel se s nejakymi nesmysly o tom, ze pres ucet neslo zaplatit. Ja si na city s nejakou nehodou a nemocnici proste zahrat uz nenecham, bohuzel.

27.5.2010 09:02:48

ad vysvětlení
Tak v tomhle má Ringo pravdu. Ještě bych to s přimhouřením všech ok bral, kdyby poslal vysvětlení zároveň s tou hrou, ale takhle ...
Nicméně je to zkušenost a Zeus má pravdu, že už by to pomálu stačilo a mohlo by se to vlákno smazat.

27.5.2010 09:56:11

Kren
No ale pro další potencionální prodávající by to mohla být cená informace.

27.5.2010 10:03:09

Mno
jeste mi ted prislo dodatecne odduvodneni, proc poslal hru zpet. Naklady na autonehodu se mu vysplhaly na 12 000 a na zaplaceni hry mu nezbylo. No necht si udela kazdy obrazek sam. Me osobne se tomuhle opravdu moc verit nechce. Kdyby tohleto udelal na eBayi, tak uz si tam ani neskrtne.

27.5.2010 10:03:57

smazala bych
akorát ty části zpráv, kde Ringo psal jméno a adresu neplatiče, jinak bych to tu z výchovných důvodů nechala

27.5.2010 10:12:22

poslední příspěvěk
Mě se něco takového stát, tak rozhodně se neomlouvám a nepíšu vysvětlení až potom, co se na mě začně upozorňovat na netu, ale zkusím dotyčnému slušně zavolat a vše vysvětlit, hned jak to bude možné.

27.5.2010 10:16:53

Sappho
presne tak, vzhledem k tomu, ze jsem se ho nekolikrat slusne ptal, kde nastal problem, a to jeste v momente, kdy semo tamo odepsal, tak mi nasledujici vysvetleni pripada jako postupne dohledavani vymluv. Dokonce jsem tolerantne cekal mesic a pul, jestl ise neozve, protoze stat se mohlo lecos. Ale ta totalni ignorace z jeho strany a pak poslani hry nazpet beze slov, ja proto pro to velmi obtizne hledam omluvu.

27.5.2010 10:30:50

to Ringo
Není mnoho diskuzí, kde s tebou souhlasím ;). Nicméně tato je jedna z nich.

27.5.2010 10:49:06

Vlaada

Mecenáš trolíků

Možná budu sám...
... ale s mnohými vyjádřeními zde nesouhlasím. Např. předpokládat, že se někdo zaregistruje na ZH jen proto, aby zdarma získal jednu hru...

Dokážu si představit situaci, kdy aktuální starosti či starosti o budoucnost jsou tak intenzivní, že nákup nějaké hry v bazaru ti přijde jako v minulém životě, a je to ta poslední věc, na kterou teď máš myšlenky... Neříkám, že to není jeho chyba a jeho věc, jen, že to dokážu pochopit. A hlavně z toho automaticky nevyvozuju, že nezaplatit hru byl od počátku jeho úmysl...

27.5.2010 11:25:55

to Vlaada
Souhlasím s tebou, také nevěřím, že prvotní úmysl byl získat zdarma hru. Už jenom proto, že ji poslal zpátky a že komunikuje. A taky souhlasím, že se může člověku stát, že se dostane do situace, že nějaká hra, byť cizí, je až na 983 pořadí důležitosti. Nicméně, jak jsem psal už před chvílí - stačilo pár řádek zároveň se zaslanou hrou. Pak bych to pochopil spíš, než omluvy expost.

27.5.2010 11:31:47

SOUHLAS
s krenem

27.5.2010 11:41:35

Vlaada
jelikoz souhlasim s tim co pises, tak jsem dle toho jednal, s mlcenim jsem 2 tydny po odeslani hry cekal, zda prijde platba, teprve pak jsem se nenapadne doptaval v cem vezi problem. Dalsi tyden mlceni a pak mi napise, ze mu neslo pres ucet zaplatit, tak jsme se dohodli na zaplaceni slozenkou. Pak mesicni odmlka a prisla mi nazpet hra. Tech nahod, proc k platbe nedoslo, je na me opravdu az prilis mnoho. Prvne se platba vrati s tim, ze to neslo odelsat, pak neprobehne platba slozenkou s tim, ze se dotycny naboural a jeste z nemocnice rekne manzelce, at hru posle zpatky, shodou okolnosti po te, co se tu ten problem po mesici zacal verejne pretrasat a po te, co jsem mu napsal nekolik mailu vyzyvajiciho k zaplaceni. Vysvetleni nemocnice - ok, ale po te co jsem po necm chtel, at mi odpovi i na to, proc hru poslal zpatky, se dozvim, ze nemel prachy. No nevim nevim, znam spoustu elegantnejsich reseni. Napr. s omluvnym dopisem poslat hru s tim, ze jsem se nahle ocitl v platebni neschopnosti + komunikace pres mail, ke ktere nedoslo. Ja bych treba sdelil manzelce pristupove hesla do mailove posty a poveril ji vyrizenim korespopndence, obzvlaste pokud vim, ze mam dluh. Kdyby komunikoval, tak by pro me ani nebyl problem odklad platby treba o mesic, dva pozdeji, stacilo se proste normalne domluvit. Vis, ono jsou zivotni situace kdy jsou nektere veci opravdu odsouvany na konec, ale nevim cim to, ja mam vzdy na prvnich mistech zaplaceni a vyrovnani uctu. Nerad bych aby to vypadalo ze tu nekoho nefer pranyruji, mozna se to paradoxne obrati proti me, ze jsem po chudakovi v nemocnici chtel aby mi uhradil dluh 740 Kc, ale ja si v tomhletom proste stojim za svym. S par lidmi jsem se radil co s tim a uz po tech 2 tydnech nekomunikace mi vsichni jednoznacne radili, zverejni to. Bylo mi to blbe, tak jsem mesic vyckaval. Pak mi trpelivost dosla, tak snad to pochopite.

27.5.2010 12:11:00

já nevím
Asi něco nechápu, ale mě se nezdá, že bouračka, která udělá škodu cca 12tis je na měsíční hospitalizaci v nemocnici. Teda pokud to byla bouračka autem. Ale budeš. A už fakt mlčím.

27.5.2010 12:40:57

sappho
Tak by ma zaujímalo, odhliadnuc od hlavnej témy, akú veľkú majetkovú škodu na AUTE si predstavuješ, aby bola nevyhnutná mesačná hospitalizácia ČLOVEKA? :-)

27.5.2010 14:26:06

pecovarhy
Nevím, ale při dnešních cenách náhradních dílů nových aut je leckdy 12tis tak promáčlý blatník. A navíc byl to jen můj názor. Možná že je to reálné. Už to nechci dál tady rozmazávat.

27.5.2010 14:30:45

pecovahry
ja jsem jednou tuknul rozek auta, rozbite svetlo, prasknuta cast masky, naraznik, blinkr a skoda za 34 000. Rychlost asi 30 Km/h, naraz se mnou v aute takrka ani nehnul. A kdyz zrekapituluji svou nehodu za 110 000, srolovany predni kufr u Peugeotu 206, bylo to obdobne, 30 kmH a typek prede mnou naboural do auta pred sebou a ja pak do nej. No tak takhle asi vznika 110 000 skoda. Takze u 12 000 s nasledkem nemocnice bych rekl, ze mu nekdo prostrelil predni sklo a trefil jej nekam do ramene:-) Ale mozna ty naklady 12 000 byly na odtah a pokutu, mozna to myslel takto:-)

27.5.2010 14:35:55

Vybíráme z Bazaru

Monumenty věků
Monumenty věků
Akt. cena: 650 Kč
Končí za: 3 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas