Bazar

vše o věcech, týkajících se zdejšího bazaru a aukcí.
18.5.2010 07:50:13

Neznáte
někdo Petra Nováka z České Lípy?

18.5.2010 07:51:20

...
jelikoz mi dosla trpelivost, tak to tu reknu otevrene, shanim ho proto, ze mi dluzi 740 Kc za hru, kterou jsem mu tady prodal a nevim z jakeho duvodu mi to jeste neposlal. Nejdrive jsem to z nej skoro mesic pacil a ted dela uz takrka 3 tydny mrtveho brouka a nekomunikuje se mnou vubec. A to jsem mu to poslal drive nez on me penize z toho duvodu, ze mi psal, ze je neduverivy z profesni deformace, ze pomaha a chrani. Tak ja duverivy blb jsem mu hru poslal pred zaplacenim. Duvodu proc nezaplatil muze byt spousta, ale neverim, ze ho posilaji nekde na sluzebky do pralesa na mesic, kde nema pristup k mailu, aby mi nemohl odpovedet.

18.5.2010 11:57:42

bazar
jo, tohle neni dobrý. Obávám se, že už svoje peníze neuvidíš. Přiznám se, že tohle nechápu. Přes jiný diskusní server jsem koupil a prodal (teda spíš koupil pravda) nemálo deskovek, ale nikdy nebyl problém.

18.5.2010 12:16:44

ZH bazár
Ja som problém nemal. Peniaze som poslal vopred a tovar som dostal v poriadku a veľmi rýchlo. Poštovné som poslal až po doručení. ďakujem kolegovi za serióznosť, snáď vie ten o koho ide. :)

18.5.2010 13:02:18

kdo
je z České Lípy nebo okolí??? 6e by někdo dostal na budku :-) Takhle to řešil brácha na jiným fóru a protože měl adresu a nebyl sám, kdo byl podvedenej, tak milý chlapec peníze radši vrátil ...

18.5.2010 13:13:37

musím říct
že já mám tady ty nejlepší zkušenosti. Zvláště s jedním uživatelem. Prodával jsem mu arkham na dobírku. Všechno v pohodě odesláno. on zaplatil. A pak mu přišli peníze zpět. Zkrátka jsem asi špatně vyplnil adresy a peníze byly asi psaný na něj. A bez problémů mi je poslal. Takže touto cestou ještě jednou děkuji. A musím říct, že jsem celkem znechucen z Ringova případu, protože jsem měl za to... že hráči deskovek nejsou... a ted jak to říct. No to je jedno. Přesto věřím, že je to jenom nedorozumění. Jinak bydlím asi půl hodiny od české lípy.... tak mu pujdu hodit šutr do vokna.

18.5.2010 20:12:39

Elenistar
ja taky doufam ze je to nedorozumeni a zdrahal jsem se velmi dlouho (asi mesic a dva tydny) volit tuto verejnou formu, nemam rad nejake neopravnene pranyrovani. Dotycny muze byt nemocen, mimo provoz nejak a pod. Nicmene z platebni neschopnosti u me omlouva jen smrt, protoze i nemocny clovek muze poverit platbou nekoho jineho, pokud jezdi na sluzebky a je mimo civilizaci (coz je samozrejme blbost), tak stale muze poslanim slozenky nekoho poverit. co ve me vzbudilo k tomuto cloveku nakonec neduveru, byt se mnou jednal pres mail v naproste slusnosti a proto ve me vzbudil duveru, ze jsem mu hru poslal pred zaplacenim, bylo, ze nejdrive asi po dvou tydnech co jsem mu hru poslal tvrdil, ze platba pres ucet neprobehla a penize se mu vratily s tim, ze muj ucet neexistuje. Rikal jsem si ,asi neco blbe vyplnil, tak mu rikam, posli to slozenkou. Slibil ze jo a ze mi posle oscanovany ustrizek. To bylo 28.4.2010. Od te doby absolutne zadna odezva. Ja nekomu neco dluzit, tak se jo staram, abych mu to bud zaplatil, nebo neprodlene dal vedet ,ze je s necim problem.

18.5.2010 22:20:46

mimochodem
hru jsem mu posilal nekdy 7.4.2010

18.5.2010 22:25:08

Takze o nedorozumeni opravdu neslo
rad bych tady upozornil na Petra Nováka z Zhořelecká 2561, 470 01 Česká Lípa, mail: Adept-Astares@seznam.cz, zamestnaneho udajne jako policistu. Zakoupil si u me tady Dungeon Twister ve stavu jako nové asi pred dvema mesici. Po dohode jsem mu poslal hru jeste pred tim, nez zaplatil, protoze byl neduverivy a nechtel platit dopredu. Po trech tydnech co jsem mu hru poslal mi napsal, ze mu nejde zaplatit pres ucet, takze bude platit slozenkou. Po te se na mesic odmlcel a samozrejme nezaplatil nic. Dnes mi hra dorazila zpatky. Tento Petr Novak si zrejme proste hru zahral, vyzkousel a poslal mi ji po te zpet. Chtel bych upozornit, ze nejsem nejaka pujcovna. A priste uz nikomu neskocim na nejake reci o tom, ze pomaha a chrani, takze z principu neduveruje a ja mu jak blb poslu hru dopredu, aby mel zakaznik jistotu. Jsem opravdu velmi velmi rozladen a na jazyku mam ty nejsprostsi slova, ktere si umite predstavit a kdybych pana Novaka nekdy potkal, bez vahani mu dam na drzku, polda nepolda. Dale uz radsi nepisu nic, protoze mam fakt potize se udrzet v mezich slusneho vyjadrovani.

25.5.2010 09:05:17

elenistar
tak adresu už víš ...

25.5.2010 09:20:04

to Ringo
Ten mail a přezdívka mi něco říká, ale už nevím, kde jsem toho panáčka zmerčil. Ale asi to bylo někde tady na Zatrolenkách v nějaké diskuzi. A nebo kdo ví...
Každopádně hry raději posílám na dobírku a nebo s platbou předem, na netu se vyskytují různí lidé. Ale jako klad vidím to, že alespoň tu hru poslal zpátky, taky si ji mohl nechat bez zaplacení.

25.5.2010 09:30:35

Kadaver
no, ja si myslim, ze mi ji vratil proto, ze kolem toho udelal trochu vitr i Zeus a neco mu psal a taky proto, ze jsem tu ten problem zverejnil. Kazdopadne je to parchant. Necekal jsem zeme vypece a kdyz jeste psal, zeje defakto muzem zakona, tak jsem proste bez obav hru poslal dopredu. Taky moje chyba.

25.5.2010 09:37:06

to Ringo
Hele Ringo nemáš na prodej nějakou hru z mého wishlistu, že bys mi ji taky půjčil na vyzkoušení. Když by se mi líbila, tak bych ti ji možná i zaplatil ;D.

PS: Doufám, že nejsi natolik vytočený, že bys mi vynadal.

25.5.2010 09:37:27

kren
:-) Paradox ze? Zasadne nepujcuji hry a pak jednu psolu na vyzkouseni na sve naklady nekomu do Ceske Lipy

25.5.2010 09:39:33

to Ringo
... to ode mne nebylo nějaké zlé popíchnutí. Mám dnes dobrou náladu a tak to bylo spíš takové přátelské pošťouchnutí. Víš dobře, že já hry kdykoli půjčuju, s tím nemám problém. Na druhou stranu bych, ale neznámému člověku nezaplacenou hru dopředu neposlal.

25.5.2010 09:45:12

kren
njn, ja jsem zase neduverivy k pujcovani, ale duverivy v to, ze kdyz si nekdo neco koupi, tak proste nemuze nezaplatit. Ja sam se snazim platit ihned a proste dodrzet veskere sjednane podminky. Nechapu, jak nekdo muze zit s cejchem neplatice, dyt je to strasna ostuda.

25.5.2010 09:50:47

Ringo
No tak porad lepsi hra zpet doma, nez abys prisel o hru uplne;) Musis myslet pozitivne;) Samozrejme to rozhodne neni koser, ale jak rikam, alespon mas hru zpet.

25.5.2010 09:57:14

anaken
me to paradoxne stve jeste vice, nez kdyby se mi ten clovek uz v zivote neozval. Prislo mi to proste jako vysmech.

25.5.2010 10:01:23

Ringo
tak tob y ma vážne vytočilo ale fest.
Nedávno som kupoval od Michala-BF set figúrok do mutant chronicles a to tak že mi hru poslal a ja som mu peniaze poslal až potom. On to sám navrhol. Ale ako sa patrí som mu tie peniaze odoslal niesom neaký zlodej.
Ale to čo sa stalo tebe tak to je pekny **** . Keby mám poslať hru niekomu bez toho aby mi vopred poslal peniaze tak to bud na dobierku alebo niektorým ludom tu zo zatrolených o ktorých som si istý že su seriózny.

25.5.2010 10:06:04

aneken
Jo, taky jsem Ringovi říkal, že může být rád, že to dopadlo ještě takto. Sice to prý má trochu pomačkanější, ale nějaké peníze snad dalšim prodej získá. Ovšem vytocenej bych byl asi taky.

25.5.2010 10:07:13

Richmond
jestli to ted prodam, ze. Pred tim jsem mohl spolehat na maximalni navratnost, ted uz ne, uz tak jsem ve ztrate za postovne.

25.5.2010 10:12:41

Balorok
tim, ze to je clovek ze Zatrolenych, tak jsem mu proste veril, navic mi psal, ze pomaha a chrani:-) Na dobirku jsem to mel poslat to je fakt, to byla zase ma lenost, ze jsem chtel aby mi to poslal na ucet, protoze semi nechtelo vypisovat dobirkovou slozenku:-)

25.5.2010 10:14:03

Ringo
ja som myslel ludi zo zatrolenych ktori si aj aktivny píšu vela prispevkou a tak :) nie niekoho kto sa zaregistruje koli podvodu a je tu celkom kratko

25.5.2010 10:15:41

Balorok
jsem asi duverivy vul, ale nenapadlo by me ,ze se nekdo zaregistruje kvuli 740 korunam a jeste lapaliemi s tim, ze mu zustane negativni cejch.

25.5.2010 10:16:52

Ringo
no vieš ludia su všeliaky :)

25.5.2010 10:17:31

Vybíráme z Bazaru

Scrap Racer + Rozšíření EN
Scrap Racer + Rozšíření EN
Akt. cena: 91 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas