PJ
PJ - avatar

Avataři

Nevím, jestli jsem paranoidní, ale připadá mi, jako by byl březen měsícem nových avatarů.
SSZGSA, Seils, aneken,...
Nebo je to náhoda?
Akorát mám nějak dojem, že ty předchozí obrázky byly lepší, ale proti gustu... :-)
3.3.2010 23:19:30

rbx

The Hammer
Je to zradne... :-) Kdyz jsi nam sel naproti, tak jsem cekal narachanou korbu a ono nic :-))

4.3.2010 20:53:58

rbx
No právě! To jsou ty komplexy :)
Ale ty protiklady se na mně lepí ... když jsem byl na vojně (poctivé 2 roky), běžel seriál Chlapci a chlapi o vojácích a tam byl jeden strašný šikanista, co ubližoval nováčkům, jménem Hasman, no a hádej jakou jsem měl druhý rok přezdívku....já, který by mouše neublížil!!!

4.3.2010 21:01:58

to The Hammer
Ale to je výborná zpráva, Sappho měla obavy, abychom se v autě moc nemačkali, jak pojedeme na Zatrocon...

4.3.2010 21:05:44

rbx

Sodovka
to nehrozi :-)))

4.3.2010 21:11:51

Sodovka
a pro doplnění: speedy je sice o 5 cm delší, ale zase o 10 kg užší :)))

4.3.2010 21:12:25

vizitky!
to je super!! ..davnejsie mi napadlo ako suvenir triko s mozaikou vsetkych avatarov (+mozno hlavneho zatrolenca, co je aj na wp v strede;) na ktorom by si kazdy zakruzkoval textilnou fixou ten svoj;) ..ale toto je fakt jednoduchsie, fandim! :)

ku nickom..pouzivam zasadne vzdy iny, ako mix nahody, naplne vebu, a toho, co mi prave napadne, co kde zacujem a spitvorim:) ..na zh mam uz druhu, skratenu verziu a zase s preklepom :D:D ..ale 3tikrat to na olymp uz nepojde, s pokorou to prijimam to ako svoj zatroleny osud, nastastie vyslovit ide, takze poho, mavam aj horsie, s ktorymi musim zit:))

inak ta'jemna a SSZGSA fakt ze rulez, kazda/y z ineho konca:)) mooze byt
(o avataroch asi radsej nazivo, napr. popri hrani na ZC..:P)
..ale celkovo 'avatar', ako taky vseobecne, ako idea, je super:D aj ten film sa da:)ale ten moj sa mi tu zatial pozdava:P neviem ako inym..

inak Elissin je husty, ked som si ho lepsie zblizka pozrel..fakt klasa!
:)

7.3.2010 11:58:44

.klopčík
Že jo? =)
Hledala jsem nějaký obrázek čarodějnice a vypadl na mě tento.
Zjistila jsem, že je to logo jednoho fyzikálního experimentu (WITCH = Weak Interation Trap for Charged particles). A vzhledem k tomu, že je můj muž jaderný fyzik, tak mi to přišlo velmi tématické =) =)

7.3.2010 12:23:16

Elisa
oo..to som nevedel, no este dovtipnejsie to je;))) mam rad viacvyznamove konstrukty... tento mi prisiel nieco ako: za zloziotu magiou je zlozita veda a naopak:)) takze som sa celkom trafil s tym experimentom;)pekne zdravim!

7.3.2010 12:39:13

můj příběh
Za jedné dávné noci, když jsem byl jako malý kluk nemocen a ležel s chřipkou v posteli, jsem vymýšlel dobrodružství pro své kamarády do dračáku. Potřeboval jsem tam postavu jistého elfího kouzelníka. Někde jsem vyhrabal slovníček elfích výrazů a našel si tam slova istar = kouzelník a elen = hvězda a tak krásně mi to znělo, že už je to asi 10 let, co toto označení používám, prakticky všude. Každá má počítačová postava se tak musí jmenovat, ale i každý nick, na každé stránce. Tedy, jestli mě někdě potkáte, na nějaké jiné stránce, patrně to budu já. Dokonce mám radost, že to snad používá jenom nějaký pako ve španělsku. Psal jsem mu i proč si to zvolil. Ale neodepsal. A jinak můj avatar je srdeční záležitost. Mám rád dětské knížky a druhý aspirant na avatara byl Mikuláš(od Sempého a Gosciniho). Nakonec to vyhrál tenhle pohodář. :)

7.3.2010 22:54:40

taky se přidám
se mnou je to jednouduhé,
hraju florbal a za tým co si říká paladins a mám číslo 91 takže tak, no a teď to používam všude na netu.
Ad avatar :( jsem si bohužel zatím nenašel nic hezčílo, ale to příjde:)

7.3.2010 23:38:35

PJ

Elenistar
Jímavé... a já si přitom myslel, že Tvůj avatar je taková slovní hříčka na Tvé příjmení (N -> M) :o)

8.3.2010 00:34:51

PJ
taky jeden z důvodů, proč jsem si toho chlupatého mlsouna vybral :)

8.3.2010 03:09:46

Změna avatarů
Sákryš co je to tady na Zatrolených za epidemie s tou výměnou avatarů. Pomalu přestávám mít přehled kdo je kdo. Co vás vede k tomu měnit avatary, pro které jste se dříve rozhodli?

16.3.2010 09:49:09

kren
Me se snazila donutit zena, at si ho zmenim, ze to pry nejsem ja:) Pravda, nepodoba se mi ani trosku, ale ten komix jsem si desne oblibil, takze si ho ponecham;) A Hagar the Horrible vrele doporucuju;)

16.3.2010 09:57:45

Avatar
Raoul Duke je Deppova nejlepší role v nejlepším filmu všech dob, tak proto jsem si ho vybral. Jinak ta výměna avatarů mě taky mapte, už jsem si na ty staré zvykl.

16.3.2010 10:07:55

rbx

aneken
ja taky zrovna nejsem modrej nazlobenej skret s oranzovym fousem.:-) Ale kdybych si mel vybirat podle oblibenosti tak se mi treba libi Viking Vik :-))

16.3.2010 10:08:23

Sydo
Jj, je to paradni bijak:)

16.3.2010 10:24:57

rbx
Jj, Viking Vik je fajn:) A byl by mi asi i podobnejsi nez Hagar:)

16.3.2010 10:25:26

Vybíráme z Bazaru

Nidavellir + Nidavellir: Thingvellir
Nidavellir + Nidavellir: Thingvellir
Akt. cena: 960 Kč
Končí za: 6 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas