Wishlisty

Ahoj, zajímalo by mě, jak jste na tom s hrami ve wishlistu. Jak dlouho tam hru máte, jestli opravdu plánujete si ji pořídit a jestli se nebojíte (jako já), že než na ni dojde, tak už nebude k sehnání? A stalo se vám někdy, že jste nějakou prošvihli? Mně jo :(
Mně tu osobně trochu chybí ještě jeden list na hry, které mě jen nějak zajímají a s chutí bych si je zahrála, ale nechci si je pořizovat. Prostě aby člověk tak nějak nezapomněl na zajímavé hry.
13.11.2010 08:38:26

Ikri
Právě taky řeším dilema: buďto naprosto ujeté a rychlé King of Tokyo nebo vážné a zdlouhavé Axis and Allies 1942 :-) Ty dvě hry mají společné možná jen to Tokyo. Vyhraje asi King of Tokyo, taková rychlá rubačka mi chybí, na Axis bude ještě času... Ale netvrdím, že zítra bude vše jinak a já budu doma nacvičovat pochod v generálské čepici :-D

27.8.2011 13:25:47

...
Vzhledem k mnozstvi her v mem wishlistu, to vypada spis jako plan pristi petiletky. Nanestesti jej kazdeho ctvrt roku rozsiruji :D

27.8.2011 13:41:04

díky za rady :)
Asi dám na zludu a koupím od každého něco :D
Pak by to ještě chtělo mít čas to všechno hrát.

kren
Škoda, že tvá intuice nenapovídá mně :)

SHaitan
Mít ve sbírce 10 her jako ty, tak si pískám a kupuju to klidně po deseti najednou :)

27.8.2011 18:11:13

Tak nevím kluci
Tak už jsem byla skoro rozhodnutá, akorát že během víkendu mi do wishlistu přibyly další asi tři hry... já si vždycky tak naivně myslím, že se blížím ke splnění všech svých přání, ale začíná to vypadat, že na každou hru, kterou si pořídím, připadnou dvě další, které bych chtěla :D

29.8.2011 09:03:30

Vybíráme z Bazaru

Dune (1992) - francouzská verze původní Duny
Dune (1992) - francouzská verze původní Duny
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas