Wishlisty

Ahoj, zajímalo by mě, jak jste na tom s hrami ve wishlistu. Jak dlouho tam hru máte, jestli opravdu plánujete si ji pořídit a jestli se nebojíte (jako já), že než na ni dojde, tak už nebude k sehnání? A stalo se vám někdy, že jste nějakou prošvihli? Mně jo :(
Mně tu osobně trochu chybí ještě jeden list na hry, které mě jen nějak zajímají a s chutí bych si je zahrála, ale nechci si je pořizovat. Prostě aby člověk tak nějak nezapomněl na zajímavé hry.
13.11.2010 08:38:26

rbx

Ikri
ja to používám jen jako jakysi blocek, kam si poznamenávám hry, ktere me zaujaly. Spis abych na nekterou nezapomněl, než ze bych si je chtěl všechny pořídit.

13.11.2010 09:13:50

Hry
Já tam mám také hry které bych si chtěl pořídit, ale u mne je problém, že je nemám s kým hrát. Proto čekám, že se mi podaří sehant nějaké spoluhráče a pak bych si hru určitě koupil. Tak je to třeba i s hrou Roborally aj.
Rozhodně je hodně her které bych si rád vyzkoušel, leč není s kým. :-(

13.11.2010 09:19:06

Kent
Tak ten problém mám také. Ale horší je, že i tak si ty hry většinou přeju :)
Takže v okolí nikdo nehraje?

13.11.2010 09:57:11


tam mám hry které si chci opravdu pořídit....momentálně ho do vánoc trošku pročistím... :) a nabyde mi snad sbírka her

13.11.2010 10:39:45

wishlisty
Proboha lidi, neblbněte. Za chvíli bychom tu měli X kolonek, ve kterých se nikdo nevyzná. To je takový problém mít vše na jednom seznamu a vědět, že tyhle chci a tyhle chci jen hrát?

13.11.2010 11:20:07 | Upraveno autorem (porovnej)

Sydo
Neber to osobně, ale jen na vysvětlenou. Někdo je třeba z lokality, kde nemá ve svém okolí žádné hráče a nebo (třeba jako já) není zase tolik toho času jezdit do nějakého klubu. Takže některé hry hraju s dětma, některé se občas vytáhnou při nějaké příležitosti (jako třeba v loni na silvestra), kde js více lidí. V současné době buduji herní komunitu mezi dětmi ve škole a pokud to dobře dopadne, bude hráčů dostatek. Alespon na ty Eurohry. :-)

13.11.2010 13:00:27

Pamatováček
Já také používám wishlist jako pamatováček zajímavých her, které si buď chci vyzkoušet, nebo už teď vím že si je natuty postupně pořídím a nebo pokud o nich uvažuji třeba jako o dárku pro někoho z blízkých (děti, manželka). Vyřazuji je v momentě kdy jim místo statusu "wish" můžu přiřadit "own" a nebo pokud časem shledám, že daná hra není přesně to co jsem od ní původně očekával. Ale rozdělené na nějaké sub-listy je určitě nepotřebuji, většinou si pamatuji která je která :-) .

13.11.2010 16:26:30

Kent
neberu to osobně, ale vůbec nechápu, co má tvůj příspěvek společného s wishlistem "co chci hrát a ne koupit". Přeci ty hry můžeš mít v normálním wishlistu.

13.11.2010 21:02:53

sydo
Myslím, že ten příspěvek myslel Kent na mě.

A ode mně:
Nevím proč hned tak příkře. Napsala jsem jen že "mně tu trochu chybí..." a ty hned "lidi neblbněte". Kdybych tu chtěla něco takového zavést, tak to napíšu jinak a jinam. Mně, narozdíl od jiných, kteří jdou s každým prdem na Dia, je jasné, že tu každý nemůže mít všechno, co chce. Proto ten seznam mám extra doma v PC. Protože dát si těch 70 dalších her do wishlistu, tak už je naprosto k ničemu.
Takže ode mě to bylo jen něco jako postesknutí, v žádném případě výzva ke změně.

14.11.2010 08:31:34 | Upraveno autorem (porovnej)

Wishlist
No ja do wishlistu davam hry, ktere me zajimaji, bez ohledu na to, jestli je planuju koupit nebo jen tak hrat. Takze u me plni obe ulohy. Ale pravda, nevedu jej nijak poradne;)

14.11.2010 08:40:11

To ikri
Si piš, že to byla reakce na tvůj příspěvek. :-)) Proto jsem se to snažil Sydovi vysvětlit. ;-) Já tam právě píšu jen ty hry, které opravdu plánuji koupit. Bohužel problémem jsou takové ty "malé papírky" a nebo "kovové placičky" co pořad zavazají v kapse a bez kterých se dnes už ani nevy...

14.11.2010 08:47:17

Kent
No, u mně ani není tak problém s papírkama (kupuju hry ještě relativně levné), ale spíš v příležitosti si zahrát. Takže už je mi blbé si něco kupovat, když už mám doma 15 nevybalených her. Ono i zájemců by se našlo dost, ale vždycky se s někým domluvím a on to nakonec zruší, já tohle úplně přitahuju. Takže zájemci jsou, ale nehraje se nic. Jen se pořád dokola domlouváme.
Já jsem dost pečlivá a mám ještě jeden seznam, kde mám různě barevně odlišené zajímavé hry. A to hodně her :) Takže přidat je do wishlistu, tak by vypadal jak noviny.
Takhle mám na ZH pěkně přehledný wishlist s hrama, které bych opravdu chtěla, i když některé po čase vyřazuji nebo nejdou sehnat.

14.11.2010 08:56:40

ikri
Rozhodně jsem to nemyslel příkře, ale pokud jsem se tě dotkl, tak se omlouvám. Koukám, že nová generace zatrolenců je celkem citlivá a vše si bere osobně, je třeba se adaptovat :)

14.11.2010 09:36:12

sydo
Lidi neblbněte je už na mě asi moc expresivní :) Nevím, jestli jsem nová generace Zatrolenců, ale jsem křehká žena :-P
Zas tak moc se mě to nedotklo, ale chtěla jsem to vysvětlit. Ale omluvit se umíš pěkně :) Díky :)

14.11.2010 09:43:07

wishlist
Já teda při zadávání her do wishlistu cítím i zodpovědnost vůči žebříčku her, "které chce nejvíc lidí". Aby měl maximální vypovídající hodnotu pro co nejširší okruh lidí tak bych tam naflákal skutečně hry, které chci...prachy neprachy, spoluhráči nespoluhráči... Pak si to dovedu představit jako další smysluplné vodítko těm co toho na BGG a tady prolezli míň než já, na co se podívat.

14.11.2010 10:46:01

Polylux
Vidíš, to máš pravdu, ani jsem o tom žebříčku nevěděla. Takže to dělám dobře :) Jinak bych tam těch her měla opravdu nepočítaně.

14.11.2010 11:08:13

...
A podařilo se vám někdy wishlist vyprázdnit?:)
To je můj sen :-D

15.11.2010 07:31:25

ikri
Nn, to je taková limita. Ani nevím jestli by pak byl ještě důvod žít.

15.11.2010 07:37:43

Elenistar
:-DDD

15.11.2010 07:38:25

DD

Whilist - ci listy obecne na BGG
No ja pouzivam prevazne listy na BGG, ten list tady aktualizuji obcas podle BGG. Tam je to vyresene celkem pekne, mas jeden seznam a v nem priznaky jako: hru mam, hru si chci zahrat, hru jsem mel, hru chci koupit a pak wishlist, kterej ma jeste nekolik kategorii (od must have po tohle nikdy). No a nasledne ses si schopen zobrazit podle filtru co zrovna chces, tudiz hry ktere mas, hry ktere si chces koupit, hry na wishlistu z kategorie must have a podobne.

15.11.2010 16:00:04

re
Wishlist používám podobně jako rbx, házím do něj vše, co mě nějak zaujme, např podle diskuze, obrázků, popisu... No a když jednou za měsíc objednávám, vyberu z něj podle priorit :-)
Každopádně mám pocit, že na velkou část z mé wishlistu (který mám aktuálně asi 90 položek) se nedostane nikdy :-(

15.11.2010 16:12:31

DD
Díky za tip, to musím prověřit :)

Eyron: 90?! :-D

15.11.2010 21:40:59

Tak nevím
Podle čeho se rozhodujete, kterou hru z wishlistu si koupíte? Já teď mám možnost si kteroukoli vybrat (dvě, tři - podle ceny), ale nemůžu se rozhodnout. Nevím, jestli si vybrat tu, kterou mám momentálně největší chuť hrát, což se mi už párkrát nevyplatilo, protože jsem si spíš měla koupit něco, co pak už nebylo k dostání...
Taky nevím, jestli spíš mám hledět na to, aby se líbila spoluhráčům nebo mně, protože bez spoluhráčů je mi na nic :) atd.
Jak vy si vybíráte?

27.8.2011 11:19:41

to ikri
Intuitivně podle momentálního rozpoložení.

27.8.2011 11:28:30

ikri
já od každého něco - většinou kupuju hru, která mě v tu chvíli nejvíc zajímá, mám největší chuť si ji zahrát, ale pokud to vypadá, že nějaká hra po které koukám bude brzo vyprodána, tak jí dám raději přednost( teď aktuálně např. Succssesors). Co se spoluhráčů týče, tak výběr probíhá tak, že se hra musí líbit mě a pak zvážím jestli bych ji měl s kým hrát. Ale máš pravdu, že se někdy rozhodnout, kterou hru koupit, je vážně peklo:)

27.8.2011 11:31:21 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Nightvault
Warhammer Underworlds - Nightvault
Akt. cena: 1150 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas