Vaše poslední úlovky (hry které jste si právě koupili, kde a za kolik)

Rozhodl jsem se tu založit takové trochu "chlubivé" auditko, kde se budeme vzájemně chlubit o svých posledně (cca měsíc) pořízených a objednaných kouscích. Může to být dobrou inspirací pro ostatní, co zajímavého pořídit, případně kde a za kolik.

5.2.2009 09:06:52 | Upraveno autorem (porovnej)

aukro
Jinak ta hra je tam opět za podobné peníze. S variantou kup teď. Já jen kdyby to někoho lákalo k nákupu:)

28.5.2009 14:24:05

sakra
vedet to tak drive..no aspon ze to rozsireni sjem sehnal za pekne snizenou cenu

28.5.2009 14:38:16

To sappho
Hra přišla ve středu,asi jsem se špatně vyjádřil :-) Nicméně pravidla jsem studoval už tři dny dopředu, abych měl podchycené aspoň základní věci.
První hru jsme zvládli za něco málo více než dvě hodiny,ale byla to docela okleštěná varianta - hráli jsme bez karet, protože jsem neměl ještě vytištěné české přelepky (manželka angličtinu neovládá),samozřejmě,že to bylo spíš jen takové "hrr na ně" než nějaké promýšlení co a jak vůbec dělat. Samozřejmě že jsme nějaké chyby v pravidlech udělali a musel jsem některé věci dohledávat, ale je to u nás taková zažitá tradice - já nastuduju pravidla, pak si dáme startovní hru, kdy ženě ty pravidla vysvětlím a během dalších dvou her si je většinou oba zažijeme a vymakáme tak,že pak už hrajeme bez větších problémů.

28.5.2009 14:45:58

add aukro
sappho máš pravdu,ta hra je od toho samého člověka, od kterého jsem ji koupil, pouze přidal variantu koupit hned, možná asi proto,že jsem byl v předchozí aukci jediný který měl o hru zájem a koupil jsem ji tudíž za vyvolávací cenu :-)

28.5.2009 14:48:07

rozšíření k WotR
no já si to koupil z Hrasu za těch 699 v německé verzi:) a sem spokojen:P....ale smekám za tak pěknou dražbu:)

28.5.2009 17:22:05

hry na Aukro
myslim že, se Aukro vyplati docela sledovat - je tam primo kategorie spolecenske hry a tam se objevuji nové věci za zajímavé ceny - a rvačka o ně příliš není.

28.5.2009 18:50:54

rbx

WotR rozsireni a Aukro atd.
Tak az tam bude rozsireni, tedy Bitvy tretiho veku, tak me prosim informujte :-)
Ja dnes sel kolem Cerneho rytire, tak jsem tam zabloudil a sel se pokochat figurkama Warhammeru, ktere nikdy mit nebudu a prodavac na me vystartoval, s cim mi muze pomoci :-) Byl strasne ochotny, ale nabizel mi hry, ktere uz mam a Smallworld jsem nechtel...holt to mel tezky :-) Ale libili se mi tam dva mali kluci, co si za peclive usetrene penizky kupovali karty do MoG :-) Jednomu klukovi chybelo 52 korun na obaly na karty, tak jsem udelal dobry skutek a podporil sponzorskym darem v hodnote 52 korun mladez v hrani :-))

28.5.2009 22:09:24

2rbx:
LOL...taky jsem byl dneska u Černého rytíře a nějací kluci tam kupovali kartičky:D

28.5.2009 22:14:42

rbx

Seils
Odchazel jsem par minut po pate :-) Jeste jsem predtim nakoukl do te herni mistnosti, kde se vsude mastil MoG :-) Ja tu hru proste asi nikdy nepochopim, v cem je tak popularni..:-)

28.5.2009 22:28:43

2rbx:
Tak nic...já tam byl tak v 13:30 kupoval sem si citadelky:)
sry za offtopic:D

28.5.2009 22:32:49

Smallworld
nový přírustek na narozeniny :-). Už se teším, až se ženou zahrajeme :-).

28.5.2009 22:38:18

rbx

Kedrigern
DNES jsem to drzel v ruce...:-) Byl jsem mirne nalomen a nakonec to nekoupil. Az jsem se sam sobe divil :-) Pak jsem malem koupil Dungeon Twister a taky jsem si to rozmyslel. Ze by me presla sberatelska horecka? Penize jsem mel... nevim...

28.5.2009 22:43:45

rbx
nevím, možná nějaká chvilková slabost ;-). Každopádně se fakt třesu. Dneska už to nestihneme, ale pravidla mám nastudovaná, tak zítra večer :-). Co mě na tom láká je hrací doba a že je to vytuněné pro všechny počty hráčů (kromě všeho ostatního samozřejmě;-)).

28.5.2009 22:45:58

rbx
je t ozvlastni, ale po techto dvou hrach pokukuji i nepokukuji. Rekl bych ze te nepresla sberatelska horecka, jenom te tyhry nepresvedcily o tom, ze je opravdu chces. Mam to u techto dvou podobne. Jinak maji u Cerneho rytire Hannibala? na webshopu maji dost solidni cenu, ale maji ta mze neni na sklade.

28.5.2009 23:06:13

rbx

Ringo
Myslim, ze jsem ji tam videl. Urcite jsem videl Titana. Ale toho Hanibala myslim taky.

28.5.2009 23:18:00

Hmm, tak pristi mesic mam tezke rozhodovani
Shogun nebo Hannibal:-) Oboji v podstate na pokochani se matrosem, procteni pravidel a uskladneni se vsi laskou do skrine, protoze to jsou hry, ktere v pripade Shoguna budu hrat jen kdyz se sejdeme 4 a u Hanniballa, to je vylozene hra milacek pro me osobne, zena tohle se mnou asi hrat nebude. Doufam ze na to prekecam brachu. To budou parby ve 3 rano, kdy uz nikdo nebude chtit hrat, jen my dva. Rozbbalim Hannibala a do 6 do rana bude co delat:-))))

28.5.2009 23:23:02

Ringo
toho Hannibala bych rád zahrál, otázkou je co bude dělat Mialee, už tak je jí blbé že vždycky po 12 usne :D...btw koukám teď na stránky černého rytíře a mají tam 2 kusy a ta cena...

29.5.2009 02:17:05

Beholder
prave na tento pripad je ten Hannibal, kdyz usne:-)

29.5.2009 07:06:11

Successors
mě už u Anekena přes týden leží Successors a já se tam ještě tak týden nedostanu, což je dobře, místo učení bych četl pravidla :)

29.5.2009 11:27:17

Aukro
Momentálně se tam draží hra Warrior Knights s rozšířením za pěknou cenu.

29.5.2009 18:53:58

Návštěva Prahy a její následky
Při bleskové návštěvě Prahy, jsme spolu se synem měli tu čest střetnout se osobně se samotným Diem a převzít od něj Dongona, Zowku, Brandona a Artumnise (ještě jednou díky), taky jsme se osobně střetli s Ládínkem a vyzkoušeli si Pitch Car a Adios Amigos a při závěrečném úprku na vlak jsme to vzali přes Václavák a prodejnu Hrasu, kde jsme si krásně popovídali s prodavačem a za nehty nám zůstali Warrior Knights. Škoda, že jsme tento ráj na zemi museli brzy opustit....na druhou stranu, nevím co by se dělo, kdyby nějaký podobný obchod byl po ruce....

29.5.2009 19:18:15

Hammer
Njn, Praha to je her peklo/raj;), zalezi, jak se na to divas:)

30.5.2009 18:20:11

BattleLore - Dwarven Battalion
Tak jsem si dneska objednala další rozšíření:) A co se týče Prahy:) už jsem doma navrhla, že by nebylo špatné tam o dovolené tam nějaký den strávit :)

1.6.2009 11:52:26

Sapho
A 100 letou válku už máš? To je podle mě nejlepší z figurkových rozšíření :)

1.6.2009 13:32:20

hammer
Nemám. Nakupujeme postupně. Ale i na ni dojde:) Minulý měsíc jsme koupily jedny gobliny, tak ted jsme chtěly do páru k tomu trpaslíky.

1.6.2009 14:34:54

Vybíráme z Bazaru

BattleLore (Second Edition)
BattleLore (Second Edition)
Akt. cena: 4000 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas