Trollí aréna XVII. - Through the Ages vs. Vládci podzemí vs. Galaxy Trucker! aneb trojka s Vlaadou C

Sedmnáctá trollí aréna je po dlouhé době tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští úterý hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Sedmnácté kolo je zde:

Vládci podzemí vs. Through the Ages vs. Galaxy Trucker!

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
16.2.2010 10:46:44

DD

Galaxy Trucker
Je to takova zabavna oddechovka :o).

16.2.2010 10:48:47

Through the Ages
Našlapaná civilizační hra se vším všudy. Trochu u mě soupeří s Vládci podzemí, ale nakonec vyhrává!

16.2.2010 10:50:56

Galaxy Trucker
Z těchto tří her jsem si koupil pouze jednu, tu která mě zaujala po přečtení pravidel, no a tou hrou je Galaxy Trucker. Proto dostává můj hlas, je to hra, která baví celou rodinu.
Ovšem neříkám, že v budoucnu např. Through the Ages nekoupím.

16.2.2010 10:51:20

Galaxy Trucker
Through the Ages jsem hrál jednou a nijak mne neoslovilo... není to můj žánr. Vládce jsem ještě šanci neměl... No a GT je moje top 5. Je to jedna z mála her, kterou nehraji, abych vyhrál...ale, abych si zahrál. Čím těžší pravidla, tím lépe...

16.2.2010 10:51:40

Vládci podzemí
protože mě baví nejvíc, hned potom GT TtA jsem moc nehrála takže nemůžu sloužit
ale Vládci mě baví a hlavně to bylo poprvé, kdy jsem při vysvětlování pravidel málem přišla o hlas - brácha s přítelem se pořád ptali jestli je tam toto nebo ono jako v PC hře :-) ale naprosto jsme si to užili

16.2.2010 10:51:57

Through the Ages
V podstatě bych mohl zkopírovat Kadaverův příspěvek jako mé oddůvodnění.

Ale GT je taky dobrá sranda.

16.2.2010 10:53:01

Galaxy Trucker
Vladce podzemi jsem nehral. TtA je dobra hra, ale GT me bavi vic.

16.2.2010 10:54:31

Through the Ages
Je to suverénne najlepšia hra v zbierke. Mám pri nej pocit, že tie 3-4 hodiny nad ňou stáli za to.

16.2.2010 10:59:04

Vládci podzemí
Sú najkrajší. AJ PC predloha bola skvelá. Najviac nás bavia.

16.2.2010 12:26:27

PJ

Galaxy Trucker
Baví nejen mě, je originální, interaktivní, kosmírný. Ty zbylé dvě mě absolutně nezaujaly.

16.2.2010 12:34:02

andik007

Vládci podzemí
neotřelí nápád, nejlepší československá hra roku 2009

16.2.2010 12:34:31

Galaxy Trucker
TtA neznám, Vládce jsem jen viděl, takže GT
navíc je to fakt sranda

16.2.2010 12:37:47

Vládci podzemí
Téma, mechanismy i zpracovaní. Vše super.

16.2.2010 12:47:01

Vládci podzemí
Nejpromakanější, nejhezčí...

GT opravdu jen pro zábavu, sem tam mě baví.
TtA počítačka zabalená do tématu, hodně mě baví, ale nemám s kým hrát.

16.2.2010 12:52:35

Galaxy Trucker
Protože se u žádne hry nenasměju víc než u této...

16.2.2010 12:55:05

Through the Ages
Jsem pro civilizaci, protože i když jsem ještě ani jednou nevyhrála je to hra, která baví od začátku až do konce. Jinak Galaxy Trucker je taky super, protože si u něj užijem spoustu srandy a nikdy se neví jestli do konce vůbec doletíme.:) Vládci podzemí jsou zase uplně něco jiného, ale civilizace prostě vede.

16.2.2010 12:59:39

Galaxy Trucker
TtA jako jedinou z uvedených her bohužel nemám,takže nedokážu posoudit jestli by zbývající dvě hry dokázala v mém hodnocení porazit,proto musím volit jen ze dvou a jednoznačně vyhrává GT. Je to sice nehorázně nevyzpytatelná hra, postavená jen a jen na náhodě, ale právě proto je pro mě ta nej, protože i sebelépe postavená loď nemusí vůbec doletět, když se sejdou šílené karty.Proto je tahle hra zábavná pro všechny, bez rozdílu zkušeností atd.

Jo a taky byl GT mojí první deskovkou,takže mírná nostalgie má taky svoji váhu :-)

16.2.2010 13:35:12

Vládci podzemí
Vládce jsem hrál jednou, ale dovedu si představit, že až je někde zas uvidím, tak budu shánět soupeře na partičku. Essenský hype u mě zafungoval a první hra mě utvrdila, že to není vůbec špatné. Navíc mi to připomíná Tándršutr díky bojům s potvorama, což je taky příjemná asociace. Pokud někdo vymyslí název Eurotrash, tak si pod ním vybavím přesně Vládce podzemí.

GT mě prostě nezaujal. asi jsem na něj šel moc systematicky, než jsem stihl vybrat 3 součásti lodi, ostatní už vyzobali vše co by se mi hodilo.

TtA jsem doposud neměl možnost poznat osobně, krom toho že jsem je viděl rozbalené.

No a ještě mi v tomto duelu chybí aktuální nedělní překvapení - Kámen Zbraně Papír.

16.2.2010 13:42:40

husak
Kámen, zbraně papír postavím proti další Chvaatilově pecce - Perníkové Chaloupce ;)

16.2.2010 13:45:09

Through the Ages
Z těchto třech jasně vedoucí hra - mám všechny tři (vlastně až na Kámen, zbraně papír mám všechny vydané Vlaadovy hry) a Civka jednoznačně vede - komplexnost, zábava, znovuhratelnost, nejlepší hratelnost ve dvou až čtyřech......

16.2.2010 13:50:15

Galaxy Trucker
Hlasuji pro tuhle hru.Koupil jsem ji a pak rychle prodal! Ale aspoň jsem ji koupil.. :)

16.2.2010 14:02:53

tom

Through the ages
Vládci podzemí se mi prve moc líbili (téma asi udělalo své), ale po pár zahráních z nich mám divnej pocit. Možná to bylo tím, že téměř pokaždé jsem to někoho učil, takže většinu těch "udržovacích" akcí sem musel sledovat já a nemohl jsem se tak pořádně ponořit do budování vlastního podzemí, v civce ale prostě "vidím" tu civilizaci před sebou, nevadí mi ani prohrát když můžu být hrdej na svou militantní teokratickou říši, kde neumí ani zalít pole :). Galaxy trucker je hra, kterou si klidně nechám ujít, ale když už to "musím" hrát, tak mě baví taky.

16.2.2010 14:07:37

Through the Ages
Baví mě víc než Galaxy Trucker a Vládce podzemí jsem zatím nehrál.

16.2.2010 14:42:05

Vládci podzemí
Kvůli impím uším

16.2.2010 16:17:52

Galaxy Trucker
Sydo, Sydo, Space Alert nic? V tom případě hlasuju pro báječnou zábavu GT.

16.2.2010 18:27:57

Vybíráme z Bazaru

Rarita - nový Space Hulk (2014)
Rarita - nový Space Hulk (2014)
Akt. cena: 5000 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas