Trolí Aréna 28 - Middle Earth Quest vs. Battlestar Galactica

Dvacátá osmá trollí aréna je tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští čtvrtek hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Dvacáté osmé kolo je zde:

Middle Earth Quest vs. Battlestar Galactica

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
8.9.2010 16:18:14

to Křen
To neplatí jen pro BSG, ale obecně pro většinu ameritrashů. Je to proto, že ameritrashe jsou hlavně o té atmosféře, kterou hra může jen pomoci navodit. Zbytek musí udělat hráči.

12.9.2010 23:28:30

Kadaver
No jasně, že je to případ většiny AT, ale na druhou stranu má kren pravdu. U BSG je tenhle aspekt asi silnější než u té většiny. Tahle hra prostě staví na paranoidní atmosféře a bez ní skoro nemá smysl ji hrát. Naproti tomu některé AT hry atmosféru využívají k dokreslení, ale můžou pobavit i když nemáš lidi, kteří by ji vytvářeli... Např. Runewars si užiju i bez toho, abych se vciťoval do role nemrtvého vládce. ;)

14.9.2010 11:14:32

So say we all
Like Grace Park

15.9.2010 11:07:12

Jedi
Aby se tvůj hlas pro náš tábor počítal, musíš napsat jméno hry, pro kterou hlasuješ do názvu příspěvku ... tak šup, šup. :o)

15.9.2010 11:18:06

BSG
Asi první hra, u které jsem se začetl do pravidel natolik, že jsem odešel do práce později než obvykle. Přehrával jsem si v hlavě, jak se to hraje a jak by se měl chovat potenciální Cylon a už se nemůžu dočkat, až si to zahraju. Seriál jsem ještě neviděl, ani minutu :-)

15.9.2010 13:02:12

BSG vs. MEQ: 25:17
A omlouvám se za pozdní sčítání

20.9.2010 10:03:40

Hike
Ono se to nemenuje Say we all? :-)

BSG

20.9.2010 14:54:36

Vybíráme z Bazaru

Sanctum (CZ)
Sanctum (CZ)
Akt. cena: 700 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas