Trolí Aréna 28 - Middle Earth Quest vs. Battlestar Galactica

Dvacátá osmá trollí aréna je tu - každý týden dvě hry v souboji o vaši přízeň! Své přípěvky prosím začněte názvem hry, pro kterou hlasujete a pod to případné argumenty. Příští čtvrtek hlasy sečtu a určím vítěze, v případě remízy mám rozhodující slovo. Žádný argument není slabý, každý hlas se počítá, i kdyby jen kvůli barvě krabice. Dvacáté osmé kolo je zde:

Middle Earth Quest vs. Battlestar Galactica

POZOR: pro lepší počítání hlasů uveďte hru, pro kterou hlasujete v hlavičce příspěvku a v případných dalších postech již hru v hlavičce neuvádějte! Takové hlasy nebudou započítány. Díky, usnadníte mi počítání.
8.9.2010 16:18:14

Battlestar Galactica
Battlestar Galactica je paradní. Téma Middle Earth Quest mě absolutně neláká a nechává mě chladným.

8.9.2010 16:22:27

BSG
ale s těžkým srdcem, poněvadž MEQ je super věc a tahle aréna je dost brutální. Pro BSG hraje to napětí, kdo že je ten čajíček a jestliže jste čajíček cejlonskej, kdy se odhalit a jestli vůbec, případně řádně rozdmýchat spory, ...

8.9.2010 16:37:48

Middle Earth Quest
nehral jsem ani jedno, ale Stredozeme je mi proste blizka a je to muj druhy domov. Takze MEQ bo bagr:-D

8.9.2010 16:48:14

Middle Earth Quest
BSG jsem hrál jednou, Middle-Earth Quest ještě ne ale hlasuju pro něj. Kvůli prostředí, karetním soubojům a také kvůli tomu, že tu hru už dlouho chci.

8.9.2010 16:55:29

Battlestar Galactica
Hru jsem si koupil, protože mě učaroval seriál. No a hra mě ani trochu nezklamala. Přináší skvělou porci zábavy, napětí a obviňování spojeného s nenápadným škoděním druhým.
Middle Earth Quest je mi tématem velice blízký, ale Galactica to není. Mám na mysli hru. Pokud jde o filmy, tam by vyhrála Středozemě.

8.9.2010 16:59:18

Joe

Battlestar Galactica
So say we all!
Don't we??????!!!!????

8.9.2010 17:08:23

Middle Earth Quest
Nemám ani jednu, nastudovaný mám obě, takže moje rozhodování bude určitě fér:-) I díky mé oblibě světa pána prstenů MEQ zrovna vede na mym wish-listu před zbytkem pole o dobrý dvě délky chobotu vzrostlého mumakila. Ale i kdyby se jednalo o jiné imaginárium, dal bych mu před BSG přednost. Proč, je napsaný už v popisu BSG tady na webu: "Hra plná nedůvěry a intrik...". Podvádění, lhaní a intrikaření nepatří mezi mé oblíbené sporty a toho bych si při hraní užil až až. A jelikož si u her chci hlavně odpočinout, tak budu raději bojovat po boku přátel v lehce naivním světě jasně daného dobra a zla. Přeneseně, budu radši když můj herní život ukončí černé šípy vystřelené zlostně řvoucími skřety a ne dýka, kterou mi mezi lopatky vrazí mile se usmívající kamarád.

8.9.2010 17:11:28

Battlestar Galactica
jelikoz jsem ji uz hral na rozdil od MEQ, libi se mi ta paradni paranoidni atmosfera ktera je nadherne prenesena ze serialu.

2Joe- So say we all!!

8.9.2010 17:16:15

BSG
Za výbornou hru i seriál.

8.9.2010 17:16:17

BSG
MEQ jsem hrála, ale nějak mě nezaujal, BSG je jediná příležitost, jak celkem legálně zahubit Siarona s jeho nechutným štěstím, a to i když není Cylon... =)

8.9.2010 17:35:09

BSG
Jelikož jsem zatvrzelý scifista a Fantasy moc nemusím :)

Jinak je BSG jedna z mých nejoblíbenějších her.

8.9.2010 17:46:15

BSG
MEQ mám rád, je to originální, výborně fungující i skvěle zpracované.
Nicméně BSG má navrch, především díky paranoidní atmosféře o které psal Loser. Navíc jsem díky hře objevil vynikající seriál.

So say we all!

8.9.2010 17:55:43

MEQ
hrala som obe a Galactica ma na rozdiel od MEQ nijak zvlast nezaujala.

8.9.2010 17:56:10

Battlestar Galactica
MEQ jsem pravda ještě nehrál a trošku po něm pokukuju, ALE ... BSG? Bomba. To, o čem si v Shadows over Camelot můžete nechat jenom zdát tady ožívá: obviňování, podezřívání a zrady. Nedá se hrát s "nafukovacími" hráči, tj. takovými kteří nějaké to pošťuchování berou moc vážně, ale s těmi se nedá hrát ani člobrdo, takže to není nic proti.

So say we all!

8.9.2010 18:07:42

BSG
MEQ jsem nehral, ale u BSG jsem se nekolikrat velmi dobre bavil. Ta paranoidni atmosfera nemohla byt prenesena snad ani lepe. Vyborne mechanismy a pomerne jednoducha pravidla.

8.9.2010 18:08:18

Middle Earth Quest
BSG jsem hrál 1x, MEQ 2x a mám ho čerstvě doma. U mě vyhrává MEQ hlavně kvůli dvěma věcem: 1) Středozemě, 2) jde to hrát ve 2 hráčích.

MEQ je parádní atmosférické putování po Středozemi. Moc se mi ta hra líbi.

BSG se mi taky líbila, zajimavé intrikařením, blafování, doprovázené tísnivou atmosférou. Takže taky super hra :)

8.9.2010 22:12:29

BSG
Na seriál nedám dopustit, takže u mě je to jasná volba:)
Nikdy jsem ani nedoufal, že by se atmosféra paranoii ze seriálu dala přenést do deskovky, ale u BSG se to povedlo na jedničku.

"So say we all!"

8.9.2010 22:22:02

MEQ
Protože je mi tematicky bližší...

8.9.2010 22:38:24

MEQ
I když rozhodování nebylo úplně jednoduché, tak vyhrává MEQ. Asi hlavně proto, že je to fantasy, které je mi bližší. Jinak jsou to obě vynikající hry.

8.9.2010 23:03:05

BSG
... protože jsem ji vícekrát hrál, protože ji mám doma a protože MEQ neznám a fantasy mne příliš nebere.

9.9.2010 08:43:39

MEQ
Pro mě je to hra číslo jedna a vždy bude. Kdybych s jednou jedinou měla odjet na pustý ostrov, beru tuhle.

9.9.2010 08:50:58

Battlestar galactica
u mňa jednoznačná voľba. MEQ som nehral, galacticu cca. 8 krát a veľmi sa mi tá hra páčila. pre mňa je skvelý a bombastický seriál aj hra. tá atmosféra je jednoducho unikátna a možnosť púšťania hlášok a role play je skutočne obrovská. preto BSG :-)

9.9.2010 09:44:59

Vlaada

BSG
So say we all.

9.9.2010 09:44:59

Vlaada

to Sappho
Kdybych s jednou jedinou měl odjet na pustý ostrov, nebude to vůbec deskovka :)

9.9.2010 09:46:12

BSG
MEQ jsem nehrál, a BSG mám rád jak seriál tak hru.

9.9.2010 09:49:39

Vybíráme z Bazaru

Marvel Champions sbírka (ENG)
Marvel Champions sbírka (ENG)
Akt. cena: 12000 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas