Space Bastards - pomozte mi prosím vybrat motiv na krabici

Ahoj, připravuji hru Space Bastards a mám dva finální motivy - obrázky na krabici. Potřebuji se rozhodnout, který z nich je lepší. Připravil jsem jednoduchý webový formulář zde: http://form.jotform.com/Jiri/12003959751

Prosím pokud byste tam mohli podívat a jednoduše obrázky ohodnotit. Jedno hodnocení je klasické se stupnicí hvězdiček - kde 5 je nejlepší a druhé hodnocení je slovní na dovysvětlení.
Snad bude vše ok, nemám s tímto editorem dotazníků moc velké zkušenosti...
20.7.2011 12:05:02

ipetrk
čoveče s hello kitty bych si nekoupila ani nic (teda jo, koupila bych si boty, kdyby byl obrázek na podrážce)

21.7.2011 10:29:35

Ella
OT!
Hele, jak jsem koukal do tvýho hodnocení her - kdyby byl Twilight Struggle v bazaru s obrázkem Hello Kitty a a byl by za 150,- a tys ho ještě neměla, tak si myslím, že bys na kočičku s*ala a kupovala jak divá :D

21.7.2011 11:10:06

rbx

jiraman
muj trilety syn: horni
muj petilety syn: spodni

21.7.2011 11:38:54

ipetrk
pokud bych hru neznala tak asi nee :-D

21.7.2011 11:44:29

jireman
S drakem.. :) Ale moc ale opravdu moc mi chybí gorila! :( Ta byla úžasná....

21.7.2011 14:48:59

Druhý
Miluju bezdůvodné ventilování svých názorů na netu:-)
Druhý se mi líbí víc a to z toho důvodu, že žlutá paní draková s kaktusem je vtipnější než druhá dvojice a díky tomu, že je dost barevná si jí všimnu i když je v pozadí.
Přijde mi vtipnější, když jakoby mimochodem je vzadu takováhle dvojka než když je naservírovaná vepředu ve stylu "Podívejte jaká je to legrace". Stejně jako si Pythoni dělali srandu z "punch lines", který různí komici vždycky řekli v detailu, aby si toho všimnul i největší blbec. Přijde mi to, že to ukáže že ta hra je alespoň lehce rafinovaná a počítá s hráčem jako se součástí hry.

To jsem hezky chytrej...:-)

22.7.2011 11:25:13

Vybíráme z Bazaru

Mandala Stones
Mandala Stones
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas